Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
9. črc 2009

prostej nemame...myslim,ze to uz tak dulezity neni...stejne ho budu porad kontrolovat a pozorovat ho sama...myslim,ze i ty chuvicky moc nepouzijem,protoze ho budu porad kontrolovat..

svoja
9. črc 2009

Holky tak jsem si myslela, ze mame vybrany jmeno pro holcicku. Ja jsem driv chtela Baru, manzelovi se to moc nezamlouvalo a ted jsme se shodli na Andrejce, uz ji mam i v pasu....no a rano, kdyz jsme se vzbudili, tak manzel na me: "Jak se ma Barca?"...a ja rikam:"Coze?"....no a prej se mu o mimi zdalo, ze si s nim povida, ze to byla holcicka a ze si stezovala, ze nejim zeleninu a ze to proste byla Barca. Takze i pres to, ze se to manzelovi driv nelibilo a chtel strasne moc tu Andrejku, tak po tom dnesnim snu to bude Bara...hezky, ze? Jezisi, ten byl dojemnej..... 🙂 🙂 🙂

EFI ahoojky, tak to mas dobry🙂 ja jsem naposledy u zehleni taky docela narikala a to jsem teprve na zacatku🙂 ale moje chyba, si toho necham vzdycky hodne najdenou a pak to delam strasne dlouho....

Holky, do chuvicek taky pujdem....asi i do toho monitorovani dechu, protoze jsme alergici oba a mame velkou sanci, ze imimi bude....a pry se u miminek alergie projevuje hl.dychacimi potizemi☹

prosteja
9. črc 2009

dík za názor efi 😉 já mám právě strach, že každou minutku na něj hledět nebudu a hlavně v noci, když budu spát, to mě asi bude strašit 😖

eeefffaaa
9. črc 2009

prostej to ti stejne neda spat a poradne nezaberes..to vim od segry,porad si ho hlidas...a driv tohle taky nebylo a podivej jsme tady a zdravy 😀 ja jsem takova ze ho stejne budu porad kontrolovat,takze monitor dechu by pro nas byly akorat zbytecne vyhozeny penize

angetha
9. črc 2009

Ahoj Efi a Svoji 🙂

prosteja
9. črc 2009

jj, jak říkám díky za názor efi...... já právě zase slyšela že u někoho zbytečně plašil, jako že se nic nedělo a plašilo to.... no ale to moje astma a alergie, asi to zvážím a fakt ji koupím....raději 😉

hehena
autor
9. črc 2009

ahoooooooj holky 🙂 jak se máte???

mě dneska strašně bolí břuch ......

a jinak se drahej švára ségře přiznal, že má a měl ženskou..... brý ne? takže nemocnej není a opravdu jsme všichni museli vypadat vtipně, že jsme ho posílali k sexuologovi.... on to má prostě tak, že když má jinou, tak to s tou svojí současnou nezvládne najednou.... takže má babu někdy určitě od září 07..... vůbec nechápu, proč se ženil...... :-OOO

a propásla jsem Terinkuu... už je 12tt... to je nářez jak to letí!!! 😲

SVOJI gratuluju k Barunce....

mě se buď zdá, že mě manžel opouští, nebo, že jsem nemocná a mám vztek, že jsem nemocná, když jsem těhotná... 😅

angetha
9. črc 2009

Taky jsem slyšela, že to plaší..

angetha
9. črc 2009

Ahoj Hehenko...to je debil, fakt..

hehena
autor
9. črc 2009

PROSTEJí ještě jsem teď četla o něčem vychytanějším než je ta podložka, ale to už si nevzpomenu.... třeba to časem někde najdu....

my třeba určitě budem kupovat chůvičky.... má je i kamarádka a docela dobrá věc.... člověk si prostě může odskočit, nebo sedět v jiný místnosti... prostě pořád u toho miminka asi stepovat nebudeš... zvlášť když bude spinkat... .)

angetha
9. črc 2009

Já budu mít místo chůviček dvě postýlky..

ivasa
9. črc 2009

jééé, holky, se omlouvám, že se vám se zase tak vkrádám, ale jen jsem si všimla, že blahu už porodila, tak jsem ji jen chtěla popřát pro oba hodně zdravíčka a ať si toho prďolku pořádně užívá a navzájem se nezlobí 😉 🙂

prosteja
9. črc 2009

no a anget pak slyším, že si někdo hrozně chválí, že to ani jednou neplašilo zbytečně 😖 si vyber 😀

ahooooj hehe 😵 😵 😵 debil, debil, debil 😠 co na to jinýho říct 🙄

hypo
9. črc 2009

ahoj holky, koukam ze se bavite o manitoru dechu....
ja jsem to moc chtela pro klid duse, ted to vypada ze se obejdem bez toho, jelikoz kamosky vcetne svagrony meli nanny a rikali ze hruza ze stale bezduvodne ricela piskala oni meli soky a dite v klidu spalo, kdyby je teda neprobudil ten rachot 🙂 proste je to asi nastaveny moc citlive a upozornuje to i kdyz nema a dite je v klidu
vsechny prej monitor dechu po par mesicich odstavili at se nestresuji

a to jsem byla presvedcena ze se bez nej neobejdu 🙂 jinak chuvicky uz mame doma, ale ja je podedila, jsou to ty klasiky od philipsu zloto byly a budu je mit hlavne na chate, unas doma v pidi bytecku to asi nebude potreba 🙂

svoja
9. črc 2009

HEHE ahoooj, no diky, ze si nekdo vsimnul co jsem napsala🙂 ten svagr je ale vul....a ty sny...mivam je taky....bud me ve snu zahejba a nebo me primo opusti....casto mu pak treba volam (kdyz neni doma) a cela urvana mu to rikam...uz je na to zvyklej🙂

prosteja
9. črc 2009

no právě hehe 😉 nechci být ta maminka co sedí celý den nad postýlkou a kontroluje co dítě dělá každou vteřinou 😀

aha hypo, další názor, díky 😉

hehena
autor
9. črc 2009

ANGE to jsi ještě napsala slušně... vůbec nechápu, co si takovýhle chlapi dokazujou... 😔 😔 😔
asi jsme všechny měly takovýhle týpky, ale naštěstí jsme si je nevzaly... ale on by byl schopnej se ségrou žít takhle na hromádce sto let -jemu naprosto vyhovovalo, že má kuchařku, uklízečku, obskakovačku..... ještě ke všemu je to fakt takovej typ, kterej si myslí, že mu má nosit i kávu, bo on má přece práci na zahradě... (jednou týdně posekat chachaaa).....

prosteja
9. črc 2009

a zdravím hypo i mimi a ivasku 😵

angetha
9. črc 2009

Svoji já jsem taky četla, že to nakonec bude Barunka 😎 obě jména se mi líbí..ale nereagovala jsem 😔

angetha
9. črc 2009

Já jsem koukala na Ivasky bříško...to je opravdu bříško 😵
Ahoj Hypo 🙂

svoja
9. črc 2009

No nic...tak ja zase pujdu....

hypo
9. črc 2009

tak jak vam je cerstve tehulky? 🙂 zadne nevolnosti ? 🙂

prosteja
9. črc 2009

hypo 😀 ty srandistko 😀 jsem to tu psala ráno, jak je mi blivno a zároveň a do toho mám chuť na tuňákovou pomazánku 😀 takže asi tak 😀

angetha
9. črc 2009

Ale Svoji 😉

svoja
9. črc 2009

Ale Anget 😉

hypo
9. črc 2009

jeeee tunak, to jsem taky jedla na uplnem zacatku 🙂 mnamky pak jsem uz nejedla vuuubec nic 🙂 jen piskoty a jogurty 🙂 a ted mam porad chut na hamburgry 🙂 taky parada

angetha
9. črc 2009

My budeme mít k obědu salátek..

prosteja
9. črc 2009

no hypo rybičky to je teď moje 😀 a zelenina a ovoce 😀

svoji co je s tebou? 😖

baeszinka
9. črc 2009

Ahojky Holky 🙂
Ještě se vracím k tomu monitoru dechu,my do něj jdem,protože miminko budeme mít ve vedlejší místnosti a navíc asi před měsícem u nás ve městě umřel dvouměsíční chlapeček..přestal dejchat a našli ho až ráno,snažili se ho oživit,převáželi ho i vrtulníkem,ale nic ☹
kamarádky mají tay nanny a zase si ho nemůžou vynachválit..drnčí jim jen když ho zapomenou vypnout a vezmou dítko do ruky 🙂

hypo
9. črc 2009

tak ja mam zas problemy se zeleninou a ovocem ☹ i kdyz bych ho ted mela tak nejak nemuzu po zelenine me pali zaha a jsem porad prekyselena a na pulku ovoce mam alergii tak to taky nemuzu takze jim dost nezdrave a snazim se to dohanet vitaminama ☹