• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
svoja:ahojky kočko:manža je fakt rozkošnej:slight_smile:
anget:to je teda přímo bříšenko:slight_smile:
hypo:jo tak to já taky hambáče už chci asi tejden
9. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bae a Kryštůvku :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
********Ahoj Prvušky ******** :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ nic....
9. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj bae :dizzy_face: a Kryštůfku :dizzy_face:

hmmmmm, jj to jsou prostě různý názory :wink: já slyšela i to, co ty, i to co hypo :grinning: tak nevím nevím.... ale je fakt, že jak říká ange, určitě jde prodat, kdybych ji po měsíci zabalila do krabice, že s ní nejsem spokojená....

nevím no, si zase myslím, raději se 10x vyplašit a trošku zbytečně, než pak jednou něco zanedbat a vyčítat si to :confounded:
9. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi..
Baruška, to jméno se mi taky mocí líbí, mnohem víc než Andrea :wink:

Hehe: to je teda idiot!!! Víc napsat nemůžu, protože bych byla sprostá a celou diskusi by kvůli mě zavřeli :angry:
ahooooj zuzi :dizzy_face:

svoji snad jsi se neurazila :confounded:
9. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka mi říkala to samý, radši se 10x vyplašit než aby se jí dítě udusilo. A přesně jak píše Prostejka, prodat se to dá vždycky. Kdyby o pár stovek levnějc.... často člověk přijde zbytečně o víc.
Verli já tu chůvičku vyzkouším a kdyžtak ti jí levně prodám :grinning:
A ještě k těm pásů, co jste probíraly, .... jsem absolutní zastánce pásání i na pár metrů. Stát se může cokoli a jen blbý zabrždění může skončit rozbitím hlavy o přední sklo.
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a manža se zase zásadně nepoutá, takže to je nekonečný téma našich hádek v autě. Jen když řídím já, tak se poutat musí! :grinning:
9. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dobrá zpráva, teta (co je v nemocnici) je už v pořádku, 3x byla na dialýze, museli jí vyčistit krev. Její obvoďák jí dal silný léky a vyřadil jí ledviny. Přestaly jí poslouchyt nohy, upadla v koupelně (je sama) a s vypětím všech sil se doplazila do pokoje k telefonu a zavolala si rychlou! Být tam ještě 2hodiny, tak je mrtvá!!! :astonished: Otrava krve! Ani na to nemyslet!!!! Aleteď už je zase v pohodě, směje se, vypráví,....jupíííí :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na ten pás schválně ptala manžela ( hasiče) říkal, že na dlouhý cesty určitě jo
9. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO, BAE, ZUZI ahoj holky

VER+HYPO holky ja se uz asi 14dni tesim, az pojedeme ted v nedeli do HK a ja si dam u mekace nejaky menu a cely ho sezeru...mam na to strasnou chut...big mac menu....mnam mnam

Holky do toho monitoru taky jdem...to se radsi budu plasit....

PROSTEJ ???
Zuzi, to je dobře, že je jí dobře..
Ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile:
Prodat se dá vždycky na mimibazaru(jak tu posílala Angethka) se po tom vždycky zapráší.My teda chcem koupit úplně novou.
Názory jsou fakt různý a asi někdy ta nanny blbne,kamarádka bydlí v 1+1 a mají dalmatina a taky říkala,že když se pes rozeběhne za balónem,občas jim to začne pískat... :unamused: Ale zase mám spolužačku ze zdrávky a jí to zachránilo holčičku..začlo to pípat,tak tam běžela,mimčo opravdu nedejchalo,ale ona byla tak v šoku,že se na nic nezmohla..naštěstí bydlela s tchyní v bytě a ta tam přiběhla,vzala malou,zatřepala s ní a dobrý...
zuzi tak hlavně, že už to bude ok :wink: to jsou teda zážitky :wink:

mě by teda ani nenapadlo se v tom autě nezapásat :confounded:
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalmatin v 1+1???? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no svoji, tak prej nic, tak já jdu :confounded: a když se zeptám, co se děje, tak strohý nic :pensive: proto se ptám, jestli jsi se urazila nebo ti není dobře nebo co se stalo....

bae jj :wink:
9. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAES to je mazec s tou holcickou....ja bych asi taky nevedela co delat....jezisi....
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,dalmatin,malá měsíční holčička a oni dva :slight_smile: Jí je 31 a jemu 36..nezávidím,ale asi jim to vyhovuje :wink: Jo a pak maj ještě ohromný akvárko s rybičkama a terárka s hadama!!
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ptala jsem se ho vyloženě na ten těhu pás, normální pás samozřejmě vždy..
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš bae jak tam žijí :grinning: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli to má 80m čtverečních..
9. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem Svoji taky tak přemejšlela,co bych asi udělala..a popravdě moc nevím :unamused: úplně se stydím,protože jsem zdr.sestra,ale na interně se tyhle věci moc neřeší :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ange :wink: .... no já byla pořád na vážkách, asi jako s tím monitorem a včera studovala literaturu jak divá...... a teď jsem klidná, odborníci tvrdí, že jde jen o hledisko komfortu :wink: ...... bezpečnost tam prý nehraje roli :wink: a schválně jsem si opravdu kontrolovala pás, když jsem řídila a mám ho krásně až dole, pod pupíkem paráda... a i v té knížce byly focený těhulky v autě a bylo tam ukázaný, jak si ten pás zapínat, ale jen obyč, ne ten spešl :wink:
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pes mi nevadí, myslím jako ve spojení s mimi. Jedna známá je úplně šílená z představy, že se k miminku na metr přiblíží pes :astonished: To já to mám zase jak ideál rodiny: máma+táta+dítě(případně děti)+pes
Ale ten had.... vždyť může zdrhnout. Teď přece zdrhla krajta či čo a uškrtila dítě a chtěla ho i sežrat!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ jezisi....tak to je nejakej sum nebo co....v pohode.... :wink:

Holky jak jste probiraly ten tehu pas do auta...ja myslim, ze to je asi spis o komfortu ne? Je jasny, ze urcite se poutat, to je bez debat, podle me....ten tehu je asi pohodlnejsi a pri narazu asi udela s tim brichem mensi zlo nez ten normalni....ale to uz asi bude to posledni, co se bude resit, kdyz pujde o zivot....na druhou stranu pri mensim narazu je asi lepsi, kdyz tu mamcu stahne ten tehu nez ten normalni....muj nazor.
9. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak v poho svoji.... mě to tak prostě přišlo, tak promiň :wink:
9. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek