Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
9. črc 2009

svoja:ahojky kočko:manža je fakt rozkošnej🙂
anget:to je teda přímo bříšenko🙂
hypo:jo tak to já taky hambáče už chci asi tejden

angetha
9. črc 2009

Ahoj Bae a Kryštůvku 🙂

zuzka.o
9. črc 2009

********Ahoj Prvušky ******** 😵

svoja
9. črc 2009

PROSTEJ nic....

prosteja
9. črc 2009

ahooooj bae 😵 a Kryštůfku 😵

hmmmmm, jj to jsou prostě různý názory 😉 já slyšela i to, co ty, i to co hypo 😀 tak nevím nevím.... ale je fakt, že jak říká ange, určitě jde prodat, kdybych ji po měsíci zabalila do krabice, že s ní nejsem spokojená....

nevím no, si zase myslím, raději se 10x vyplašit a trošku zbytečně, než pak jednou něco zanedbat a vyčítat si to 😖

angetha
9. črc 2009

Ahoj Zuzi..

zuzka.o
9. črc 2009

Baruška, to jméno se mi taky mocí líbí, mnohem víc než Andrea 😉

Hehe: to je teda idiot!!! Víc napsat nemůžu, protože bych byla sprostá a celou diskusi by kvůli mě zavřeli 😠

prosteja
9. črc 2009

ahooooj zuzi 😵

svoji snad jsi se neurazila 😖

zuzka.o
9. črc 2009

Kamarádka mi říkala to samý, radši se 10x vyplašit než aby se jí dítě udusilo. A přesně jak píše Prostejka, prodat se to dá vždycky. Kdyby o pár stovek levnějc.... často člověk přijde zbytečně o víc.

angetha
9. črc 2009

Verli já tu chůvičku vyzkouším a kdyžtak ti jí levně prodám 😀

zuzka.o
9. črc 2009

A ještě k těm pásů, co jste probíraly, .... jsem absolutní zastánce pásání i na pár metrů. Stát se může cokoli a jen blbý zabrždění může skončit rozbitím hlavy o přední sklo.

zuzka.o
9. črc 2009

Jo a manža se zase zásadně nepoutá, takže to je nekonečný téma našich hádek v autě. Jen když řídím já, tak se poutat musí! 😀

zuzka.o
9. črc 2009

A dobrá zpráva, teta (co je v nemocnici) je už v pořádku, 3x byla na dialýze, museli jí vyčistit krev. Její obvoďák jí dal silný léky a vyřadil jí ledviny. Přestaly jí poslouchyt nohy, upadla v koupelně (je sama) a s vypětím všech sil se doplazila do pokoje k telefonu a zavolala si rychlou! Být tam ještě 2hodiny, tak je mrtvá!!! 😲 Otrava krve! Ani na to nemyslet!!!! Aleteď už je zase v pohodě, směje se, vypráví,....jupíííí 😵

angetha
9. črc 2009

Já se na ten pás schválně ptala manžela ( hasiče) říkal, že na dlouhý cesty určitě jo

svoja
9. črc 2009

HYPO, BAE, ZUZI ahoj holky

VER+HYPO holky ja se uz asi 14dni tesim, az pojedeme ted v nedeli do HK a ja si dam u mekace nejaky menu a cely ho sezeru...mam na to strasnou chut...big mac menu....mnam mnam

Holky do toho monitoru taky jdem...to se radsi budu plasit....

PROSTEJ ???

angetha
9. črc 2009

Zuzi, to je dobře, že je jí dobře..

baeszinka
9. črc 2009

Ahoj,ahoj,ahoj 🙂
Prodat se dá vždycky na mimibazaru(jak tu posílala Angethka) se po tom vždycky zapráší.My teda chcem koupit úplně novou.
Názory jsou fakt různý a asi někdy ta nanny blbne,kamarádka bydlí v 1+1 a mají dalmatina a taky říkala,že když se pes rozeběhne za balónem,občas jim to začne pískat... 😒 Ale zase mám spolužačku ze zdrávky a jí to zachránilo holčičku..začlo to pípat,tak tam běžela,mimčo opravdu nedejchalo,ale ona byla tak v šoku,že se na nic nezmohla..naštěstí bydlela s tchyní v bytě a ta tam přiběhla,vzala malou,zatřepala s ní a dobrý...

prosteja
9. črc 2009

zuzi tak hlavně, že už to bude ok 😉 to jsou teda zážitky 😉

mě by teda ani nenapadlo se v tom autě nezapásat 😖

angetha
9. črc 2009

Dalmatin v 1+1???? 😅 😅

prosteja
9. črc 2009

no svoji, tak prej nic, tak já jdu 😖 a když se zeptám, co se děje, tak strohý nic 😔 proto se ptám, jestli jsi se urazila nebo ti není dobře nebo co se stalo....

bae jj 😉

svoja
9. črc 2009

BAES to je mazec s tou holcickou....ja bych asi taky nevedela co delat....jezisi....

baeszinka
9. črc 2009

Jo,dalmatin,malá měsíční holčička a oni dva 🙂 Jí je 31 a jemu 36..nezávidím,ale asi jim to vyhovuje 😉 Jo a pak maj ještě ohromný akvárko s rybičkama a terárka s hadama!!

angetha
9. črc 2009

Teda ptala jsem se ho vyloženě na ten těhu pás, normální pás samozřejmě vždy..

prosteja
9. črc 2009

ježiš bae jak tam žijí 😀 😅

angetha
9. črc 2009

Jestli to má 80m čtverečních..

baeszinka
9. črc 2009

jsem Svoji taky tak přemejšlela,co bych asi udělala..a popravdě moc nevím 😒 úplně se stydím,protože jsem zdr.sestra,ale na interně se tyhle věci moc neřeší 😉 🙂

prosteja
9. črc 2009

aha ange 😉 .... no já byla pořád na vážkách, asi jako s tím monitorem a včera studovala literaturu jak divá...... a teď jsem klidná, odborníci tvrdí, že jde jen o hledisko komfortu 😉 ...... bezpečnost tam prý nehraje roli 😉 a schválně jsem si opravdu kontrolovala pás, když jsem řídila a mám ho krásně až dole, pod pupíkem paráda... a i v té knížce byly focený těhulky v autě a bylo tam ukázaný, jak si ten pás zapínat, ale jen obyč, ne ten spešl 😉

zuzka.o
9. črc 2009

Teda pes mi nevadí, myslím jako ve spojení s mimi. Jedna známá je úplně šílená z představy, že se k miminku na metr přiblíží pes 😲 To já to mám zase jak ideál rodiny: máma+táta+dítě(případně děti)+pes
Ale ten had.... vždyť může zdrhnout. Teď přece zdrhla krajta či čo a uškrtila dítě a chtěla ho i sežrat!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

svoja
9. črc 2009

PROSTEJ jezisi....tak to je nejakej sum nebo co....v pohode.... 😉

Holky jak jste probiraly ten tehu pas do auta...ja myslim, ze to je asi spis o komfortu ne? Je jasny, ze urcite se poutat, to je bez debat, podle me....ten tehu je asi pohodlnejsi a pri narazu asi udela s tim brichem mensi zlo nez ten normalni....ale to uz asi bude to posledni, co se bude resit, kdyz pujde o zivot....na druhou stranu pri mensim narazu je asi lepsi, kdyz tu mamcu stahne ten tehu nez ten normalni....muj nazor.

prosteja
9. črc 2009

jo tak v poho svoji.... mě to tak prostě přišlo, tak promiň 😉