• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
hehe ty ještě testíš.... už to zahoď
9. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI v úterý..... tak doufám, že to slabý krvácení a špinění nebylo vytracení miminka... ale fakt si spíš říkám, že jsem měla možná až moc zředěnou moč, nebo ten test byl blbej, já nevím... prostě uvidíme v úterý...
9. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no PROSTEjí už právě ne.. koupila jsem si ještě takový dva levný testy, když jsem krvácela poprvý... a jeden jsem udělala hned a druhej včera no....
9. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi není. Byl ale teď se rozhodujem poslední měsíc před porodem ještě mezi 1 jménem a ještě Marek se nám líbil ale tu jich je moc
9. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
hehnko levně testy nekupovat - netestovat
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kdoví co je to zač, když je to levný......
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulko: tak to jo, ale už se vám to krátí, tak aby to nebylo jako u švagra. Ten mám v rodném listu Radim, pak to přeškrtli a je Vít.
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI pěknej song :slight_smile: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi my chcem asi taky Vitka :grinning:
9. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
peti: vítek by možná byl lepší, že je to kratší :wink:
9. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme se prokecla :grinning:
9. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Vít nebo Vítězslav?
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi Vít ¨

Holky toto je perféktní ale jen na obrázku http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3001655&vReferer=%2F :grinning:
9. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak vy už máte asi jméno vybraný PETI, ale mělo to bejt i pro nás tajemství jo? .)))
9. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně na tohle album jsem se teď dívala peti a paní tam má i odkaz na stránky, jednou jsem se na to dívala... to je masakr holky :grinning:
9. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko je to mezi mnou a M a nechceme ať se to doví okolí a nikdy nevíš kdo tu nakukuje :grinning: Vám bych tu napsala cokoliv :wink:
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo všechny tři jsou ouplně stejný......
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI to chápu...
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš, to je náklad. Ale jsou to nádherný buclinky, ...... ale opravdu jenom na obrázku!
Nejhezčí jsou, když spinkaj
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2F&vImageID=2894235#navigator

no to musim říct švagrovi, že se jeho jméno dál používá. Tady kolem je jediný. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám spolužáka ze základky Viťu a je to super klučina a M má šefa Víťu :grinning: ani Eduarda moc tady moc neslýším ale fakt se mi nelíbí kdyby se mu říkalo Eda :confused:
9. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se líbí Daniel a Daniela, ale mam příjmení na L, takže by se to lbě vyslovovalo, taky se mi líbí Ema a Tea:slight_smile:))
já už taky chci
9. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zase chčije :angry: to je jak na Apríla :unamused:
9. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Eduard je hezký, ale Éda už moc ne, to máš pravdu, ale uhlídej, aby mu tak říkali všichni. (znám psa, Tosa Inu, co se jmenují Eda a říkají mu Edíčku)
9. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nechte ty psi:slight_smile:)))u nás má jedna kolegyně Lauru:slight_smile:))to jsem chtěla taky.-)
9. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem v chovné stanici u písmená D a teď jsme byla na řadě já s písmenem E (Eduard ) , ale asi zklamu :grinning:
9. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám Adrianu a Afroditu a mojí kamáradce se strašně líbilo jméno Adriana pro svojí holčičku , ale kvůli naší fence ho dát nemohla :unamused:
9. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se Adriana strašně líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jmenuje se tak manžova kolegyně, strašně sympatická paní a ona se tak nechala přejmenovat, až byla dospělá, měla nějaký šílený jméno :grinning: a Adriana je fakt hezký........
9. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já právě nevím, jestli by to prošlo u nás doma :wink: a hlavně jak bychom jí říkali.... my asi Adriano, Adrianko.... ale je to taky dost dlouhý :confounded:
9. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ ale kdo nás nezná a zmíníme se o Adriance, tak si málokdo myslí, že se bavíme o psovi :grinning: ale taky se mi to jméno líbí a řekla bych, že málo aspoň u nás používané , znám taky jen jednu holčinu a ta bydlí daleko ,a le taky je velmi příjemná :wink:
9. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj peti mě se právě líbí, že není nijak časté.... a prostě už kdysi, když manžel přišel, a mluvil o kolegyni Adrianě, tak hned říkám, to je nááááádherný jméno :dizzy_face: ....... být to jen na mě, tak o něm hodně uvažuju....... :grinning:
9. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek