Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

My naší říkáme někdy i Adry ale většinou celým jménem Adrianko 😉

hehena
autor
9. črc 2009

proč nemohla dát jméno Adriana, se vídáte tak často???

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Hehenko hodně se navštěvujem 😉

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Známe se už od malička, chodili jsme spolu do školky, do školy a i teď když bydlí ve vedlejším městě, tak se často navštěvujem a pořád voláme 😵 😵 😵

angetha
9. črc 2009

Holky já se otočila na druhý bok a usnula jsem 😀
Koukám, že se probírají jména...

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Angeth já právě uvažuju se se taky půjdu na chvilku natáhnout

angetha
9. črc 2009

A my máme fenku Aidu - Andulku...Andulka/ Vendulka..aspoň přiběhnou obě dvě 😀

angetha
9. črc 2009

Petulko a Vendulce pouštím Zombie od Cranbarries 😉 nebo jak se to píše

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Angeth a nebo aspoň vždycky jedna z nich 😀 Já se dívám jestli někde najdu nějakou sms o narození miminka, co bych pak mohla rozeslat

hehena
autor
9. črc 2009

no tak já jsem nějak z toho slabšího testu znervozněla.... to jsem fakt na tu kontrolu zvědavá...
když tady navíc narazí na ty alba o nezdařených těhotenstvích.... tak je to ještě víc nic moc....

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Angeth a taky ti Vendulka na ní v břiše tančí 😀

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

hehnko takové věci ani nečti nebo se z toho zblázníš

prosteja
9. črc 2009

hehenko, netrap se tím.... to teď stejně neovlivníš 😖

prosteja
9. črc 2009

a co to špinění hehe?

angetha
9. črc 2009

No hezky se tam mele Peti
Hehenko já ten svůj poslední test měla taky slabší..a byly všechny Mamatesty 😉 a tak jsem si řekla, co kdybych dělala jen ten poslední...brala bych ho jako pozitivní? No jasně že jo.. 😉

hehena
autor
9. črc 2009

no jo PETI, ale rozklikneš album, že se pokocháš, často se ani nedívám na ty názvy alb, začteš a je to.... tady se tomu prostě nedá vyhnout... :((( já vím, že i když tahle kontrola dopadne dobře, tak zas budu na nervy z tý další....

hehena
autor
9. črc 2009

ANGE čoveče jsem si ani nevšimla..... tos toho 3.1. měla slabší??? no tak jo... jsem se trochu uklidnila... 🙂))))))

hehena
autor
9. črc 2009

špinění je fuč.... zatím dva dny ouplně bez špinění... taky jsem se dívala na ten svůj graf a napadlo mě, jestli to nebyla pseudomrcha, bo to bylo zhruba v termínu jako ty předchozí MS předchozího půl roku... no uvidíme... je to celý fakt na budku... nechápu, že když už se to povede, že už to nevydrží... člověk je furt v haj*lu

angetha
9. črc 2009

A slyšeli jste, že Belohorcová je taky těhotná? v 7. týdnu..být jí tak před "médii" mlčím..

prosteja
9. črc 2009

ange jj někde jsem to četla 😉 prý to ví pár dnů... asi jako já a hehe 😀

hehenko no jo, tady se tomu asi těžko vyhneš 😖

prosteja
9. črc 2009

nemůže mít ještě nic potvrzenýho ange 😖

prosteja
9. črc 2009

ale už nešpiníš hehe.... kdyby se ti ta čárečka ztrácela z důvodu, že by těhu nevydrželo, tak by jsi podle mě špinila nebo krvácela 😉

prosteja
9. črc 2009

jů holky, kam jste se poděly 😲 😲 😲 já byla u šéfa a tady nikdo 😀

a od kolegy jsem se dneska dozvěděla, že se po celým baráku vykládá, že se na našem odboru bude hledat člověk, že prý jsem těhu 😖 no super 😖

hehena
autor
9. črc 2009

holky drsný.. včera tu byl manžův táta s rodinou, potřebovali hodit na letiště, nechali si tu před barákem auto a co myslíte??? dneska je nabouraný!!!!! někdo chtěl šlohnout starou škodárnu, odbrzdil a napálil to do auťáku..... je to solidně promáčklý a odchlíplý........ (kdo ví jestli to jen soused blbě nezabrzdil....).... no dobrý .... to budou nadšený až se vrátí .... soused nechce zavolat fízly, že to prej kámoš automechanik vymění, jenže tchán to auto má na lízačku... paráda... 😠 😠 😠

hehena
autor
9. črc 2009

asi si šly všechny schrupnout.... 😉

prosteja
9. črc 2009

no hehe, tak to jsou radosti teda 😠

zuzka.o
9. črc 2009

No Hehe, to je teda děs! Beztak blbě zabrzdil a teď to svádí na zloděje. Kdo dneska krade starý škodovky.....

Prostejko: hm, zvěsti a drby se šíří rychlejc nž světlo!

Hehe: mluvila jsem se známou a ta prý dostala MS v termínu, byla slabší, ale byla. No a pak už mrchu nedostala a zjistila, že je ve 12tt. Takže to silnější špinění byla určitě mrcha a mimi se má u tebe víc než dobře. Jenom si trošku poklízelo ve svým novým domečku, no. A tý kontroly se neboj. 🙂

hehena
autor
9. črc 2009

PROSTEJ teď jsem to dočetla.... děláš si srandu????? kdo tohle může roznášet??? ach bože, děkuju si, že makám doma, bo se těmhle sra*kám vyhnu.... to sou šmejdi...

a teď jsem vyčetla, že ze 3/4 Klánovickýho lesa, chtějí udělat golfový hřiště.... no to už snad ani není možný!!!!!!!!!!

prosteja
9. črc 2009

zuzi 😀 to je pravda...... hlavně, že tady v práci to nikdo neví,tak nechápu kde to vzali 😲

holky dneska jsem si nedala kafe a padám únavou normálně....... ještě že už jdu za chvíli domů 😀