• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
tak holky já se loučím :wink: valím domů, mějte se krásně a zítra papa :dizzy_face:

hehe na odkaz mrknu doma, tady spím :grinning:
9. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí pááá... :dizzy_face:
9. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:tomu se nevyhneš:slight_smile:já to proto vyklopila v práci radši hned za tepla:slight_smile:

hehe:to je hrozný fakt, ať se jdou vycpat s golfem
9. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dlouhotěhulky... kdepa jste kupovaly těhu rifle??? a jakou velikost jste si oproti původní svojí konf. velikosti kupovaly????
9. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:no mě se neptej já si je kupovat nebudu:slight_smile:...ale řekla bych že je to podle velikosti před těhu, ale měla by sis je zkussit
9. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tebe se právě neptám, bo vím, že si je kupovat nechceš :slight_smile:))) :wink:
9. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě říkaly že do tý kapsy v kalhotech na břiše musíš narvat polštářek, pokud nechceš kupovat furt nový a taky by měly být volný přes stehna..
9. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE ty sis taky nekoupila těhu gatě???
9. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám těhu gatě
9. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si koupila docela volný a jsem ráda,protože mi budou až do konce..nevím jaká je to velikost,ale tuším že XL..číslo to nikde žádný nemá...
zívy,zív,jsem si schrupla :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
padla mi holky čaaaues.-)
9. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verli
autor
se mi docela líbí tyhle... má je i kamarádka a jsou slušivý, sportovní... akurát už mají jen mega velikosti... :(((
autor
nebo tyhle.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19283471&tab=5

ale ty zas mají látku v kapsách... tak nevím který jsou lepší... jestli ty s pasem, s nižším pasem, s vyšším pasem, nebo s látkou místo kapes.... no zajímací to je... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Veled :slight_smile:
No já se taky zhrozila,že mám XL,ale prodavačka mi říkala,že mají i 4,u některým 5 X,takže mě trošku uklidnila :sweat_smile:
9. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady jsou ty první.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22837636&tab=2

VER ahooj .) :dizzy_face:
9. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsou hehe pěkný,ale asi to chce fakt zkusit..já mám s tou gumou přes bříško a jsem skopojená..akorád když máš kratší tričko,tak někdy ta guma vyleze.... :unamused: ale to je normální :wink:
9. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u těhle džín mají velikost 44 a 46.... no já normálně nosím 40 - tak i 44 mi příde moc! natož 46...
9. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak to mám vyzkoušet viď.... :slight_smile:)))) ta kamarádka je taky kupovala přes mimibazar...
ani nevím, kde v praze sehnat dobrý, nepředražený těhu rifle... :slight_smile:)) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko naběhni někam do obchodu..takhle je škoda to kupovat..a budeš mít bříško přes zimu, chodíš často ven s Rozulí ne? Tak si klidně kup takové, s pásem přes celé břicho..ať máš mimíska v teple :wink:
9. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,to je těžký no..já třeba mám problémy vybrat si rifle normálně,protože mám široký boky a tlustší stehna..takže já zkoušet musím,protože mi jich 90% nesedí :angry:
9. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
C & A?
9. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím kupovaly někde v CA nebo HM,tak to zkus tam..aspoň vyzkoušet,co ti sedí a jaká velikost :wink:
9. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth,jsem se chtěla zeptat..už máš vypranou výbavičku?já nevím,kdy začít :slight_smile: Furt mám na všechno spoustu času...a pak abych to nakonec stihla :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož máte recht ženy...... :wink: :wink: :wink:
9. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae mě bude prát a žehlit maminka - koncem července, to budu 36. týden, ještě čekám až budeme mít opravenou ložnici, teprve pak do ní dáme přebalovací komodu a teprve pak tedy může mamka začít prát :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo,kamarádka je stejný TT jako ty a už má vypráno a vyžehlíno,tak asi začnu taky tak nějak...mám toho celkem dost a než se to vyžehlí....
9. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já bych taky chystala, ale ještě musím ležet a čekám na tu ložnici..
9. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo a když ti pomůže maminka,tak proč ne :wink: já chci taky počkat na co nejdýl...sice prý ten dětský prášek a aviváž skoro nevoní,ale chci to mít"čisťoučký" :wink:
Koukejte co nám manža koupil za teploměr :slight_smile:
http://shop.cipel.cz/?Mode=Sti&StiId=54723
9. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek