• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
SVOJI jak se to masíruje netuším... :slight_smile:))) já to snad radši nechci vědět :slight_smile:))))) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale rikal ze oprotoi zacatku uz jsem takova vlacna a povolena :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to určitě cítíš i ty, že na začátku to šlo ztuha a teď je to ok :wink: a prý to hodně pomáhá :wink:
10. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat to docela boli,ale to pry ma...ale ted uz je to mnohem lepsi jak na zacatku,uz zadnou bolest skoro necitim
10. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave jsem taky se skoro bala zeptat natoz si to predstvit...a co teprve ten baloon, jak ma sac....jeziiisi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no tak ja si to dam do alba na chvili at to vidite....mmnt...jsem byla jak maly dite v hrackarne holky, tam maj takovejch veci....i kociky vyhodny....jezis vy to znate, ja vim....
no prostej a halvne se ma masirovat max 4-5 minut a Milan by porad masiroval a masiroval...mu vzdycky musim uz rict,ze staci :grinning:
svoji balonek jsem taky chtela,ale nechtelo se mi za to davat ty penize...stejne bych na to asi nemela,takze musime aspon poctive masirovat...treba to moc nepomuze,ale i kdyz budu mit treba o tri stehy min,bude to dobry :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela podrobný postup a je to vyloženě psaný tak, že si to dělá těhulka:

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---tipy/masaz-hraze-pred-porodem
ef a Davídku čaukyyyyyyyyyyyyy :wink:
Peti a Ediku ahoj!!!! :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem mrkla na alíčko Verled a teda nechápu...já mám bříško skoro pořád stejný...ale asi jak jsi verled byla hubeňour, tak ti to rychle narůstá, já teda nic moc změna, proto nefotím:slight_smile:))

No jinak teda čučim co už všechno máte a nemáte a sháníte, já to teda zatím neřeším, bude na to času haba kuk:slight_smile:))hlavně čekáme až budeme vědět pohlaví a to se pak začnš nakupovat a bláznit:slight_smile:

No tak my jdeme zase do města, ještě zítra a bude po festivalu, to tu zase bude smutno:frowning2:
Ale zítra mám tu přehlídku svatebních šatů, tak vám sem pak dám i fotečky a nafotím teda i to moje bříško nebříško:slight_smile:))
10. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi: no nemá už se chodit do přírodních koupališť, ani do veřejnejch bazénů, pokud nemáš 100% jistotu, že je voda čistá, což v přírodním nemáš nikdy a u těch koupališť, kam může kdokoliv jít, taky ne :confounded:
na konci těhu se otevíráš a hrozí infekce, ketrá by se mohla při porodu přenést na miminko! a příští týden už to vážně budeš mít za pár :wink:
10. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojo: a jak se tam, nakupuje??? na dobírku, nebo jak? se registruješ a pak už to je? tam mají nějaké aukce a já tomu nerozumím.................
10. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal tak to jsem nevedela,diky za info...tak si aspon smocim nohy a dam si tam neco dobryho k jidlu :grinning: ja si stejne myslim,ze me zadny plavky nebudou,ze budem nakonec doma :grinning:
10. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu cetla jsem ze jdes dneska do vina a sexiku jo??asi vas budem nasledovat :grinning: a jeste k tomu pridam teplejsi sprchu...ale jak jsem psala uvidim jak se budu citit vecer :grinning:
10. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vybrala jsem kočár! Čtyřkolku od Jané :wink:
10. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no me se taky moc nezmenilo, ale vyspulila jsem speky a vyfotila ho:slight_smile: Jinak taky cekame az budeme vedet pohlavi....

Mate to u me v albicku...ty 3/4 jsem zrusila, jsem si je poradne neprohlidla a uz se me nelibej :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no ja bylo doted panna v tom...jsem se zaregistrovala a kdyz se me neco libi, poslu te majitelce vzkaz a domluvime se...PETULKA me pomohla pres ip:slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tu tunicku jsem si chtela taky objednat akorat ze v cerno-bilym,ale nakonec jsem si ji neobjednala...ale z mimibazaru toho mam taky hodne,halvne 3/4 kalhoty a koupili jsme tam i vajicko
10. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to koupani....ja jsem teda na zanety trpela vzdycky, ale asi bych se v zaveru tehu bala jit nekam, kde neni jistota...ale smocit nohy a pobejt na slunci...proc ne...
ef moje mamka mě přenášela , ale já kvůli inzulínu nemůžu tak aspoň že tak :wink:
a uz se radsi na mimibazar nedivam,protoze bych porad neco objednavala,je to tam docela fakt levny a strasne me to laka,takze tam radsi uz nejukam :grinning:
10. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no ja na to koukala jen tak zbezne zatim a musim rict, ze teda dobry.... asi tam toho casem objedname vic...
10. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky nikam nedívám ze stejného důvodu jako ef :grinning:
10. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož jsem si přečetla ten návod..... no potěš koště teda....... ááááááááá..... :astonished:
petu prenaseni a vyvolavani porodu se docela bojim a nechci ani nahodou,takze budu delat vsechno proto,aby k tomu nedoslo...klidne i sex dvakrat denne :grinning: na kterej nemam posledni mesice vubec chut,to uz musi byt :grinning: :grinning:
svoji: aha aha, tak až si budu chtít něco koupit, tak mi taky poradíte, že jo?

jinak jak se začnete otevírat, je koupání nebezpečný, do té doby ne, páč i zánět by se snadno vyřešil, když by se nedostal dovnitř :wink: :wink:
10. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef tak to já na sex chutě pořád jen k tomu dnes připojím to červené :grinning:
10. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI+PETUL je to jak nemoc, furt tam cumim a furt to tam pribejva...:slight_smile:

HEHE ja na to jeste nekoukla...se bojim.-) :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI parádní rifloně!!! :slight_smile: jsem zvědavá jak ti v nich bude .) :dizzy_face:

CAT a nechceš se vyfotit aspoň v těch rifličkách?

AMALLI gratuluju ke kočárku! Jané by měl být super kvalita... :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek