• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
petu tak to ti i zavidim..ja bych kolikrat treba i chtela,ale telo nechce,jen hlava :grinning: ja mela chute spis ze zacatku,ale tak od 6.mesice ani ne..chudak Milan :grinning:
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda svoji že to máme stejně, já už jsem si říkala, jestli jsem normální, že se denně nefotím a nelítám po mimi bazarech a tak, ale prostě mi to přijde zbytečně brzo a já se pořád cítím tak ňák v klidu...beztak se za 6 měsíců může ještě tolik informací změnit a tak...prostě to tak asi něžeru:slight_smile:))

Ale určo bříško vyfotím, ale fakt to není rozdíl...alespoň myslím:slight_smile:)ale už někdy mám pocit že mimi cítím, jak jsem psala ty bublinky jako nadýmání:slight_smile:

Holky začalo svítit sluníčko, tak se jdu chystat, koupila jsem si dneska v orsay 2 trička jako na těhu a 1 dlouhý svetřík s mašličkou pod prsama, vypadá to s bříškem božsky:slight_smile:))alr musím ho vystrkovat:slight_smile:)
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no jasne!
10. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji chapu...plne te chapu :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja zase mizim...jdu se divat na Denik zaslouzile matky a pak asi spinkat :grinning: zatim ahojky..mejte se krasne!!!
10. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT já teda nevím, co tu kdo shání, ale bavili jsme se převážně o těhu oblečení....
10. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef tak to je opravdu Milan chudáček :unamused: ale dneska se bude divit :wink:
presne, jane jsou pry dobry kociky!!! taky proto asi drazsi....
autor
EFI pááááá a broooou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu to ja ho zase tak nezanedbavam :grinning: ale neni to tak casty jako driv,hold se musi taky pro Davidka obetovat :grinning:

tak ja mizim..ahoj
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste toho nakecaly za tu chvilku :grinning:
Nevím jak to mají pokročilé těhulky ale já když si sednu do polosedu, tak cítím, jak se tam tlačí Vendulky hlavička..
10. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si jdu taky odpočinout, když tak odpoledne papa
10. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat taky jsem to nejak nepobrala....my tady probirame tehu obleceni...a to uz mas nakoupene ne?....
10. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mmj se mi vlatně minulý týden rozbil ten foťák, do pytle:frowning2:musím ho dát v úterý na reklamaci, ale budu mít ode dneška ten náš starý, ještě že jsme ho neprodali...
Tak se pak hehe vyfotím v těch těhu jeanečkách:slight_smile:

Jak vypadají kočárky jane?Já mám pořád favorita ten casual play S4...ale prostě čekám až to uvidím všechno na vlastní oči v krámě...pak se rozhodne dle funkčnosti a váhy a taky chci tu přehazovací rukojeť...jinak design se budeřešit až nakonec:slight_smile:))

Efi dobrou:slight_smile:)
10. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI, PETUL pacek
10. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala na album Verled a ta už má nakoupeno..proto jsem se lekla...
10. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jako kočár.... to nedám... kéž by ho chtěl vybrat manžel... . :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe joo, dik...taky se me libej...a to jsem tady dneska rikala, ze kalhoty bych neobjednala...to jsem tady litala s metrem a merila a merila:slight_smile: snad budou a snad me budou:slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale když jsem dneska šla tim tescem, tam je těch mimi věciček mraky:slight_smile: jsem si musela pohladit bříško, už mám takovej grif a hladím si ho skoro pořád:slight_smile:
A miláček s ním mluví, aby ho pak mimi poznalo po hlase, je to prča:slight_smile:))
10. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo táááák CAT... zas tak moc tam toho nemá.. jen pár oblečků - třeba je dostala a jsou všechny takový univerzál.... já si taky udělám radost a nějakým tím oblečkem se potěším dřív než budem vědět pohlaví... navíc si stejně myslím, že to bude pindík jak vyšitej :slight_smile:))) :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe+prostej+ver+cat a co byste holky vlastne chtely????
10. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:)))) to tak je... já už radši nikdy neříkám NIKDY... :slight_smile:))) už jsem se fakt přesvědčila, že to se mnou nemá smysl :slight_smile:))

huš si chci taky hladit břušenko..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI myslíš pohlaví??? no my bysme s manžou oba chtěli holčičku :slight_smile: takže se připravujeme na kloučka, protože máme vždycky opak toho, co jsme chtěli :slight_smile:))) :grinning:
10. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no ja si takhle tady na bazaru koupilu bundu (novou), uz z toho jsem mela tsrach, ale omerila jsem to dobre a padne me skvele....tak snad se me to povedlo i u tech gati....vzala jsem teda vetsi, urcite dorostu:slight_smile: nektery veci tam jsou ale docela haluz....
10. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI a vy byste chtěli holku nebo kluka? :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakukuju po výýborným obídečku a tady zase nakecáno snad milion stran :grinning:

Jako s masírování hráze - já taky chtěla ale mám asi krátký ruce tudíž mně to jako samotné nejde..muž masíroval jednou podle toho popisu jak tu někdo dával..a furt já to asi dělám špatně a nevím cosi kdesi a pak už se mu do toho nechtělo :unamused: A to se na to tak těšil..

Jinak holky já kdybych byla celý těhu bez sexíku tak vůůbec neva :sweat_smile: Sem ale hrozná :pensive:
10. črc 2009 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: kočárky jané jsou takové top top :wink: mají všechny vymoženosti a jsou lehoučké, na design se nehledí. Ale jsou drahé :confounded:
já jsem právě včera koukala na http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=3176 a tam jsem si vybrala 2 tuniky, 2 kalhoty a svetřík, ale ty kalhoty mám strach, že by byli třeba velké, jinak dle tabulky spadám každou částí těla do jiné velikosti:slight_smile:)

Prsa 92- S
Pas 78-L
Boky 92-M

hihi, tak nevím nevím jak si vybrat:slight_smile:))
sacvi: tak to tě chápu, já bych taky nemusela a popravdě, ani nic moc není, jen občas a to zřídka
10. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT :slight_smile:))) co je to??? tak to bych taky byla v koncích...... :slight_smile:)))
10. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek