Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
10. črc 2009

petu tak to ti i zavidim..ja bych kolikrat treba i chtela,ale telo nechce,jen hlava 😀 ja mela chute spis ze zacatku,ale tak od 6.mesice ani ne..chudak Milan 😀

cat79
10. črc 2009

Tak to jsem ráda svoji že to máme stejně, já už jsem si říkala, jestli jsem normální, že se denně nefotím a nelítám po mimi bazarech a tak, ale prostě mi to přijde zbytečně brzo a já se pořád cítím tak ňák v klidu...beztak se za 6 měsíců může ještě tolik informací změnit a tak...prostě to tak asi něžeru🙂))

Ale určo bříško vyfotím, ale fakt to není rozdíl...alespoň myslím🙂)ale už někdy mám pocit že mimi cítím, jak jsem psala ty bublinky jako nadýmání🙂

Holky začalo svítit sluníčko, tak se jdu chystat, koupila jsem si dneska v orsay 2 trička jako na těhu a 1 dlouhý svetřík s mašličkou pod prsama, vypadá to s bříškem božsky🙂))alr musím ho vystrkovat🙂)

svoja
10. črc 2009

AMAL no jasne!

eeefffaaa
10. črc 2009

svoji chapu...plne te chapu 😀 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

holky ja zase mizim...jdu se divat na Denik zaslouzile matky a pak asi spinkat 😀 zatim ahojky..mejte se krasne!!!

hehena
autor
10. črc 2009

CAT já teda nevím, co tu kdo shání, ale bavili jsme se převážně o těhu oblečení....

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Ef tak to je opravdu Milan chudáček 😒 ale dneska se bude divit 😉

svoja
10. črc 2009

presne, jane jsou pry dobry kociky!!! taky proto asi drazsi....

hehena
autor
10. črc 2009

EFI pááááá a broooou 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
10. črc 2009

petu to ja ho zase tak nezanedbavam 😀 ale neni to tak casty jako driv,hold se musi taky pro Davidka obetovat 😀

tak ja mizim..ahoj

angetha
10. črc 2009

Holky vy jste toho nakecaly za tu chvilku 😀
Nevím jak to mají pokročilé těhulky ale já když si sednu do polosedu, tak cítím, jak se tam tlačí Vendulky hlavička..

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Já si jdu taky odpočinout, když tak odpoledne papa

svoja
10. črc 2009

cat taky jsem to nejak nepobrala....my tady probirame tehu obleceni...a to uz mas nakoupene ne?....

cat79
10. črc 2009

jo a mmj se mi vlatně minulý týden rozbil ten foťák, do pytle☹musím ho dát v úterý na reklamaci, ale budu mít ode dneška ten náš starý, ještě že jsme ho neprodali...
Tak se pak hehe vyfotím v těch těhu jeanečkách🙂

Jak vypadají kočárky jane?Já mám pořád favorita ten casual play S4...ale prostě čekám až to uvidím všechno na vlastní oči v krámě...pak se rozhodne dle funkčnosti a váhy a taky chci tu přehazovací rukojeť...jinak design se budeřešit až nakonec🙂))

Efi dobrou🙂)

svoja
10. črc 2009

EFI, PETUL pacek

cat79
10. črc 2009

Já koukala na album Verled a ta už má nakoupeno..proto jsem se lekla...

hehena
autor
10. črc 2009

holky jako kočár.... to nedám... kéž by ho chtěl vybrat manžel... . 😅

svoja
10. črc 2009

hehe joo, dik...taky se me libej...a to jsem tady dneska rikala, ze kalhoty bych neobjednala...to jsem tady litala s metrem a merila a merila🙂 snad budou a snad me budou🙂

cat79
10. črc 2009

Ale když jsem dneska šla tim tescem, tam je těch mimi věciček mraky🙂 jsem si musela pohladit bříško, už mám takovej grif a hladím si ho skoro pořád🙂
A miláček s ním mluví, aby ho pak mimi poznalo po hlase, je to prča🙂))

hehena
autor
10. črc 2009

jo táááák CAT... zas tak moc tam toho nemá.. jen pár oblečků - třeba je dostala a jsou všechny takový univerzál.... já si taky udělám radost a nějakým tím oblečkem se potěším dřív než budem vědět pohlaví... navíc si stejně myslím, že to bude pindík jak vyšitej 🙂))) 😵

svoja
10. črc 2009

hehe+prostej+ver+cat a co byste holky vlastne chtely????

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI 🙂)))) to tak je... já už radši nikdy neříkám NIKDY... 🙂))) už jsem se fakt přesvědčila, že to se mnou nemá smysl 🙂))

huš si chci taky hladit břušenko..... 😵 😵 😵

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI myslíš pohlaví??? no my bysme s manžou oba chtěli holčičku 🙂 takže se připravujeme na kloučka, protože máme vždycky opak toho, co jsme chtěli 🙂))) 😀

svoja
10. črc 2009

hehe no ja si takhle tady na bazaru koupilu bundu (novou), uz z toho jsem mela tsrach, ale omerila jsem to dobre a padne me skvele....tak snad se me to povedlo i u tech gati....vzala jsem teda vetsi, urcite dorostu🙂 nektery veci tam jsou ale docela haluz....

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI a vy byste chtěli holku nebo kluka? 😵

sacvi
10. črc 2009

Tak nakukuju po výýborným obídečku a tady zase nakecáno snad milion stran 😀

Jako s masírování hráze - já taky chtěla ale mám asi krátký ruce tudíž mně to jako samotné nejde..muž masíroval jednou podle toho popisu jak tu někdo dával..a furt já to asi dělám špatně a nevím cosi kdesi a pak už se mu do toho nechtělo 😒 A to se na to tak těšil..

Jinak holky já kdybych byla celý těhu bez sexíku tak vůůbec neva 😅 Sem ale hrozná 😔

amallie
10. črc 2009

cat: kočárky jané jsou takové top top 😉 mají všechny vymoženosti a jsou lehoučké, na design se nehledí. Ale jsou drahé 😖

cat79
10. črc 2009

já jsem právě včera koukala na http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=3176 a tam jsem si vybrala 2 tuniky, 2 kalhoty a svetřík, ale ty kalhoty mám strach, že by byli třeba velké, jinak dle tabulky spadám každou částí těla do jiné velikosti🙂)

Prsa 92- S
Pas 78-L
Boky 92-M

hihi, tak nevím nevím jak si vybrat🙂))

amallie
10. črc 2009

sacvi: tak to tě chápu, já bych taky nemusela a popravdě, ani nic moc není, jen občas a to zřídka

hehena
autor
10. črc 2009

CAT 🙂))) co je to??? tak to bych taky byla v koncích...... 🙂)))