Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
11. črc 2009

Amalko, snad už bude miminku líp 😕
Já na záchod chodím tak po dvou hodinách, ale než se vždycky dokopu k tomu abych vstala, tak třeba ještě třikrát usnu 😒
Peti prý tam byly levný brambory a rohlíky 😀

p.e.t.u.l.k.a
11. črc 2009

Amal pijem redbul a ten nám dává křídla 😀
S tím miminkem je mi to moc líto snad to bude brzi v pořádku, tak že jim přeju hodně zdraví

Angeth u té zeleniny to bylo něco, lidi tam po sobě dokonce i křičeli, no hrůůůůůůůůůůůůůůůůůza

angetha
11. črc 2009

Ježiš Peti 😀 😀

amallie
11. črc 2009

mimi prej bude dobrý, jen musí ještě na operaci, páč má roštěp 😲 ale to se vědělo dopředu

ty brďo a kolik jako ta zelenina stála proboha???? to bych nepřežila takovýhle obchody, já jsem z lidí nervní 😲

svoja
11. črc 2009

tak to je mazec...
AMAL a kdy se prislo na ten rostep????

amallie
11. črc 2009

na velkým UTZ ve 21tt

svoja
11. črc 2009

amal a ceho to je rostep? ja mam z tohodle hruzu docela....zni to desive....ale asi to je individ....jinak teda miminku preju hodne zdravicka a brzke uzdraveni!!!

angetha
11. črc 2009

Svoji u tebe už by se na ten rozštěp přišlo při tom screeningu 😉
Dneska ale doktoři dokážou rozštěp patra krásně spravit, jen to chce hodně trpělivosti..

svoja
11. črc 2009

ANG fakt? ja jsem se na to chtela prave dr zeptat, ale zapomnela jsem...ale on pry nebyva jen patra...

angetha
11. črc 2009

Rozštěp páteře by se taky poznal 😉

amallie
11. črc 2009

no, tak téhle kamarádce vyšel v pořádku screening v 1. trimestru, pak měla pozitivní tripple testy a na screeningu ve II. trimestru přišli na ten rozštěp, je to patra

a viděla jsem ho na fotce, bude to dobrý, má to jen malinko, udělají plastiku a pak budou akorát muset cvičit, jinak bude v pořádku 😉

lenka_bohousek
12. črc 2009

Ahoj holky, tak hlásím, že následuji Zuzí a začínám nový cyklus s tetkou s červené lhoty ☹
Včera už mě ani břicho nebolelo, žádné špinění tento cyklus a dneska ráno se vzbudím a nestačím zírat. No tak jedeme dál, do září se snažíme a když to nevyjde, tak po dovolené laparka.

Holčinky, přeju všem krásnou neděli 🙂

cat79
12. črc 2009

Ahoj holčinky, přišla jsem vás podpořit a potěšit a on tady dneska nikdo není☹
A copa se tot u řešilo v sobotu?Bože roštěp patra!!!A myslíte, že už by i u nás se na to přišlo?Ježiš, to je mi strašně líto!!!tak to té holčině mooc držím palečky!!!!!!

Už abychom měli další testy za sebou, ať jsme zase klidnější.Uf
Jinak festival zkončil, bylo to krásné, ale krátké🙂 ikdyž jsme teda po včerejším plese KO, ale imi bylo hodné a nezlobilo ani na přehlídce ani večer na filmíku a rautíku🙂
Musím vám sem pak dát fotečku z přehlídky...bylo to nádherné, ale fotečky ještě nemám...počkejte si🙂

A co u koho nového?Blahu už bude asi s Ondráškem doma, my jdeme do 16tt, to to letí, včera to na mě poznali známí, že mám už bříško🙂))nádhernej pocit🙂
Tak hezký zbytek neděle všem a zítra se na vás mooc těším!!!

p.e.t.u.l.k.a
12. črc 2009

Cat ahojky tak na fotky už se moc těším 😵 . to je dobře, že tě mimi nezlobilo a mohla jsis ten den pěkně užít 😵 I já jsme dneska měli pěkný den 🙂 Fakt jsme si ho užila, ale už jsme unavená a půjdu pomalinku ležet

sacvi
12. črc 2009

Ahoj holky,
tak já zítra frčím na 11h.do poradny a pak písnu jak jsem dopadli-y ale můžu Vám říct že sem se rozhodla že tento nadcházející týden si už konečně pojedu pro miminko do porodky..a basta 😉 😀 😵

cat79
12. črc 2009

Sac tak držíme palečky🙂))))

cat79
12. črc 2009

Ahoj Petulko🙂))to je fajn, že jste měli krásný den🙂))tak hezky odpočívejte, my už jdeme taky hajat🙂)

Jo a nevíte některá jak je to s těmy rozštěpy?Kdy a jak se to zjišťuje a proč se to dějeˇ?Úplně jsem se lekla☹už bych chtěla vidět mimi obličejíček🙂zato ten můj je teda mazec, mám kopřivku po celém krku, nevíte z čeho by to mohlo být?Jedla jsem jahody a třešně a guláš jinak nic moc🙂

angetha
12. črc 2009

Ahoj holky..
No Sac, tak to jsem zvědavá, jak v té porodnici pořídíš 😎
Cat, taky se těším na fotečky..
A co mě dnes překvapilo...máme nového kocoura ( i když já bych ho nesháněla)
No a tady je krasavec..v posteli byl poprvé a naposled
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

svoja
12. črc 2009

Ahojky,
tak jsem se konecne dneska dockala toho McDonalda🙂 Vynikajici, luxusni, skvely...a chci jesteeeee!!!! Byli jsme v kine na 3D Dobe ledove. Byla to teda bomba...No a taky jsem neodolala a koupila prvni tri ulovky pro miminko. Nemohla jsem si pomoct a v CaA koupila tri bodycka. Jsou nadherny, jen se bojim, ze asi jeste velky...poradte me nekdo jakou velikost maji prumerna miminka??? No kdyztak to budeme mit na pozdeji...
Tak ja preju prijemny vecer a zitra se budu tesit!!!

angetha
12. črc 2009

Svoji něco málo kup v 56, víc v 62... 😉

svoja
12. črc 2009

ANG diky...to si musim zapamatovat...me prisly tyto velikosti silene pidimidi....no tak mame o neco vetsi no🙂 68 a 74🙂🙂 😅

angetha
12. črc 2009

56 - 1 až 2 měsíce
62 - 2 až 3 měsíce
68 - 4 až 6 měsíců
74 - 6 až 9 měsíců

svoja
12. črc 2009

ANG 😕 diky, uz jsem si to opsala a nekde si to vystavim...!!! 😉 To neni mozny ze tak malilinkaty to bude!? Ja jsem na to dneska v tom obchode koukala a rikala jsem si...to ne, to je moc malicky, to je na ty nedonosenatka... 😅 No tak mame neco na pulrocni miminko no🙂

svoja
12. črc 2009

ANG jeee, vy mate kotatko? krasny nunu....tak ho hlavne nikam nepoustejte!!!

carculka
12. črc 2009

ahuuj holky..japak se mate ?a co miminka?

svoja
12. črc 2009

CARCUL ahojky....miminko dobry...zda se mi, ze me nejak vylezlo brisko...🙂

cat79
12. črc 2009

Ahoj Svoji a Carcula Ange🙂
Mě taky už trošku roste, hlavně v šatičkách je to vidět🙂
Jinak kocourek je krásnej, mrzí mě ten minulý☹to já bych asi nepřežila, kdyby nám přejeli toho našeho☹

My jedeme v úterý do Prahy, tak si zajdu taky do CA a HM a určitě Svoji neodolám🙂))
Jdu lenošit holky, tak zítra papapapa

carculka
12. črc 2009

svoji.aspon je videt ze se mimi ma dobre 😀 😀 😀

cat...ahoooj 😀 holky dyt ma rust,jste tehulky..to je spravny 😀

angetha
12. črc 2009

Svoji tohle je zvyklý odmala spát na seně, tak ho nebudeme učit, aby spalo s námi..bohužel to je život na vsi..bydlíme u silnice no..Ale toho prvního jsem strašně obrečela.. 😔

lenka_bohousek
12. črc 2009

Ahoj holky, krásný večer 🙂
Angetko, tak vy už máte nové koťátko, to je krásný. Je to fakt krasavec, hned bych ho pomuchlala a v posteli se mu jistě líbilo 😉 Náš tam leží velmi rád. Má sice vyhrazené svoje křeslo, ale postel je postel 😀

Sac, na zítra do poradny držím palečky 🙂

Petulka už je 38tt, to teda letí, za chvíli budeme mít další miminečko 😵

Cat, vy máte taky kocourka?

Svoji, tak už se ti rýsuje bříško a Cat taky, to je úžasný. Já okukuju všechny nastávající maminky a závidím jim bříška 😵

Tak a loučím se, jdu prosušit vlasy a pomalu do hajan. Zítra přeju úspěšný vstup do nového týdne 🙂