• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
já myslím, že je velká šance že bude OK, dneska už jsou ty inkubátory naprosto dokonalé, kámoška rodila v 8měsíci a malej je super a 2. kámoška ta rodila představte si ve 24tt!!!a mimi to taky dalo, zázrak!!!
13. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat:já jdu na normální utz k dr 23. tak doufám že jo, on má takovej fakt dobrej a kdyby to byl pipínek tak ho uvidíme:slight_smile:stejně, takže tam budu ležet do tý doby než mi to řekne:slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:ONO JE TO ZDRAVÝ jednou za čas se pos...:slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:jasně dneska je to v poho, mimi co se vyvíjí jak má už má všechno, jen je maličkatý:slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já si myslím, že je to u každého miminka jinak. Moje sestřenka třeba v 8 měsící porodila mrtvou holčičku a teď moje známá taky porodila v 8 měsící a holčička je zdravá. Ale říká se , že je lepší porodit v7 měsící než v tom 8. Takže jsme ráda, že jsem šla v tom 8 měsící k Dr a ještě mi malého udrželi :wink:
13. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI to by sis asi musela přečíst diskusi o nedonošeňátkách... jsou děti, který se narodí ve 24tt a zázrakem jsou zdravý a pak jsou samozřejmě děti, který si nějaký to menší nebo větší postižení odnesou....... bohužel... ale tady ti asi nikdo fundovaně nemůže odpovědět...
13. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji pročpak se ptáš? Ty mimi pak vyžadují velkou péči, mají problémy s trávením a s nervovou soustavou, takže se s nimi pak cvičí Vojtova metoda..hrozí jim pak třeba nedostatek červených krvinek ( dávají se jim transfuze), můžou mít problémy s očičkama a s ouškama..pak můžou mít třeba epilepsii, krvácení do mozku, infekce, problémy s dýcháním a tak..
Prostě je lepší když to vydrží do toho 40. týdne..hodně jsem o tom četla, když jsem od toho 23. týdne musela ležet..
13. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko promiň, ale to, že je lepší, když se mimi narodí v 7. měsíci než v 8. je pěkný kec...každý den se počítá.. :pensive:
13. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to máš naprostou pravdu, moje sestřenka je dětská Dr a zástupce primáře a dělá v nemocnici, takže někdy říká, že je to opravdu drsné :frowning2:
13. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth v 8 je to špatné kvůli těm plícím
13. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko ale špatné je to i v tom 7. :sweat_smile:
Tady tu diskuzi jsem si pročetla..extrémní nedonošenci..
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66797&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end
13. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslím, že nejlepší je rodit v termínu :wink: Pro nic za nic se to nepočíta, že :wink:
13. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem si dala oříškové kapučínko a čekám na M :wink: Angeth teď to číst nebudu,až porodím a bude všechno OK tak si to pročtu, teď se nechci zbytečně ztresovat :wink:
13. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

se mi normálně zdálo o tom kočárku vybraným :dizzy_face:

jinak brr, o čem se to tu bavíte? já tu diskuzi taky četla a teda, radši nevědět :astonished:
13. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já mizím na tramvaj :wink: držte palec a já se odpo zahlásím :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej tak držím všechny palce co s malým máme :wink: a pak písni
13. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko papa
13. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme zvědavá na Sac jak dopadne, jestli teda si jí tam už nenechají a má na někoho číslo, kdyby náhodou?
13. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí pááááááá tfuj tfuj tfuuuuuj.... čekáme na skvělou zprávu!!!! :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu do poradny ve čtvrtek a měla bzch jít ještě k diabetičce, ale první jí zavolám, je po dovolené, tak ať vím, kdy si mám brát vzorky, určitě mi řekne ,ať příjdu v pátek
13. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:paaaačko:slight_smile:
holky jsem pro to vyprdnout v termínu:slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na SAc číslo kdyžtak :wink:
13. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ještě že tě máme :slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal a v kolik jdeš t k dr?
13. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI a copa se ti zdálo o kočárku?? :slight_smile: má ho moje kamarádka... musím se optat jak je s ním spokojená..... :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šmarjá dala bych si nějaký ovoce.... broskve, meloun, třešně....... mlask..... a tady nic nééééni....
13. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a mám takový břuško jako to poslední VERLED.... super ne???? achjo, já budu tlustá, tlustá tlustááááá ..... :rolling_eyes:
13. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko nebudeš tlustá - jsi těhotná :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tu teutonii má? zdálo se mi, jak s ním jezdíme :grinning:

já jdu k dr až ve čtvrtek :wink:

a melouna právě jím!!!
13. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha... já myslela, že chceš JANé ?????? si tady o tom psala minulej týden....

PETI ale já už jsem tlustá teď... ten mega špek na břiše, to je trapas... achjo, ouplně mě to tejrá....
13. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek