• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
amal tak to půjdem spolu :wink: Meloucha bych si taky dala, ale dieta je dieta :frowning2:
13. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALL od kdy vlastně chodíš na těhu cvíčo????
13. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:prosimtěěěě, to je normální, já tak na začátku taky vypadala, se zavodňuješ, neboj tak v 9tt už jsem nevěděla že jsem těhu:slight_smile:a pak to teprve ve 12tt začlo růst:slight_smile:to mě teď taky bříško spadlo, nebo už jsem si zvykla bejt tlusťoch:slight_smile:
amell:na melounu taky ujíždim:slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ty nemůžeš ani melouna??? no to je děs ..... :((((((
13. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: vybrala jsem jinej http://www.spuntik.cz/teutonia-mistral-p-2009-sportovni-kocarek/

dělají se v německu na míru, je to úplnej drak :dizzy_face:

na cvíčo chodím pořád a pořád, každý den, ale chodím na vodní aerobic a jednou týdně těhu jóga, začla jsem před dvěma týdny

peti: té diety se hrozím, jak ti to zjistili? Z moči? Nebo z toho zátěžovýho testu už?

Já jdu čt odpo na velkej utz :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ale ty fakt ten 7 a 8 tt vypadáš ouplně normálně.... bříško normálka... ale je teda fakt, že já jsem plošší byla málokdy, strašně mi to ovlivňoval cyklus, až abnormálně se mi zvětšovalo břicho no a taky je fakt, že s nadýmáním jsem potíže měla vždycky.... ale na tom břuchu je ta pneumatika ouplně nechutná, třepe se to jako sulc..... buééééééééééééééé
13. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko pro tebe http://www.peceodite.cz/cviceni-pro-tehotne.html

Meloun nemůžu, můžu ovoce ale ne moc zralé, takže třeba zelený banán , nebo tvrdé nektarinky....., ale už to tu chvilku vydržím :wink:
13. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Teutonii znám... je to jeden z nej kočárků... stejně jako to Jané...

čkej AMALL takže cvičíš se stejnou intenzitou od začátku těhu???
13. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI díky... balon mám.... já jsem cvičila než jsem začala krvácet a pak špinit, od tý doby se bojím.... :confounded:
ale ráda bych začala, připadám si ouplně dřevěná....
13. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal z toho testu, právě to je divné , že cukrovka se zjistí z moči ,ale u těhotných je moč OK, právě minule jsme se o tom bavili se sestřičkou, že je to zvláštní
13. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: jojo, cvičím normálka :wink: zvládla jsem i maraton na kolech 3 hodiny. Já dělám vše normálka, akorát byla pauza, když jsem blila.

Teutonia je nový favorit a už snad poslední, bude to on. Se sice prohneme, ale je to prostě drak :wink:

peti: bez melouna................ :confounded: pane bože, tak to jich musím hodně sníst, kdyby mě to taky potkalo :astonished:
hehe:noo a na začátku jsem se nafoukla hrozně:slight_smile:to spadne neboj:slight_smile:pak je dloooouho špek a pak najednou se vzbudíš a už ráno nemáš plochý břich, ale kulatý:slight_smile:tak v 14tt:slight_smile:
pet:hmm cvičení joo ukaaaa??
autor
holky nevíte kdy přešně má PROSTEJ tu kontrolu??? já to vůbec netuším....
13. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm pěkné tak to začnu:slight_smile:
hehe.myslim že cvičit můžeš, ale ne bříško:grinning:D
13. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: i bříško můžeš cvicčit bez problémů, dokonce bys měla :wink:
13. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal:ale ona měla ty prolémy, tak by si měla dávat bacha ne??říkal mi dr, že bych se zátěži a posilování břicha měla vyhýbat........

jp a holky, mě už to tak chybí přemýšlela jsem o bruslích, nejhorší mám za sebou, tak bych mohla ne??rekreačnim tempem si dát pá koleček??.-)
13. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem vyčetla, že i bříško můžeš posilovat i bys měla kvůli porodu - ale jen do 5 měsíce... ale jestli je to dobrá informace to nevím... dozvěděla ses něco o tomhle AMALL ???

já jsem právě před tím krvácením normálně cvičila i posilovala i břicho, tak snad to nebylo z toho, ale příde mi, že když nebudu cvičit, tak miminko ani nedonosím, bo mě často bolí záda, mám sedavou práci, skoro se nehýbu, krom procházek s pejskou a to mi příde dost málo... :(((
13. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vida, tak i AMALL píše o posilování břuška... je vůbec nějakej cvik vyloženě nevhodnej pro těhulky?????
13. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:cvič podle toho a je to:slight_smile:)))vypadá to fajn:slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER já bych asi na brusle nešla.... ale já jsem začátečník a furt jsem padala na zadek, takže to by nebylo dobrý.... ale i kdybych byla pokročilá, tak bych se docela bála pádu...
13. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevhodné pro těhulky jsou skoky a pak sporty, kdy je riziku pádu a zranění, např. ty brusle, kolo..........

já cvičím bříško, ale všechno ve vodě, tam je to lehčí a co holky choděj k nám do klubu, tak všechny cvičily aquaaerobic skoro až do porodu. Mudr mi top moc chválí, říkal, že je skoro až nutný hodně plavat a že to mimča milujou :dizzy_face: pokud není těhu rizikové
13. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko prostej má být u Dr 15:15 :wink:
13. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vypadá to fajn... určitě to zařadím do cvičení, já většinou jedu celý tělo, trošku ho rozproudím cvikama z kalanetiky (žádný skoky), protáhnu, záda, krční páteř i nohy a začnu s posilováním - ruce, nohy, břicho, zadek, záda a pak zase protahování.... snažila jsem se to nepřehánět, cvičení mi zabralo něco přes hodinu.... ale nikam nespěchám, cvičím si dle sebe s menšíma pauzama...

takže když se může posilovat, tak asi žádnej cvik není nedovolenej....

add to plavání, nebo vodní aerobick - to bych brala a jdu do toho jak se přestěhujeme... snad na pze 9 bude něco takovýho .) :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hledat filtry, musím vysát, odpoledne je tu první prohlídka.... kéž by to ty lidi hned vzali a my se mohli hned přestěhovat...
13. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko můžu tě poprosit o ten váš domeček do Ip?
13. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
v hloubětíně je bazén :wink:

cviky nemají být příliš namáhavé a skákavé, jinak můžeš všechno, ono ti bříško samo řekne, co se mu líbí :wink:

říkal mudr, že raději dvakrát půl hodiny, než se jendou přepnout, ale že si to musím každá těhulka určit podle svých sil
13. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje sestra teď od 1.srpna jde taky do podnájmu, zkusit se svým přítelem zkusit, jaké to bude bydlet sami tak jsme zvědavá
13. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti: kdy ti zjistili tu cukrovku? a kdy se chodí na ten test s tím roztokem?
13. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI já jsem nikomu domeček neposílala... jen jsem psala, kde to je... fotky vám pošlu do IP až se nastěhujeme .) :wink:
13. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth ve 30 tt jsem byla na tom testu
13. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek