• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Papapa Blahu :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je blahovka tu byla, to mě mrzí , že sjem jí neztihla :frowning2: , ale je hodná , že se ukázala :wink:
14. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci snad to bude OK :wink: a kolikrát tě píchali 2krát, ne?
14. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všechny, určitě na bazéně :wink:
14. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu poprat dobrou noc...zitra budu cele dopol na te gynde asi...tak dorazim potom...mejte se hezky a sladke sny!
14. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:
Moc gratuluju Prostejce,Hehence a Carculce ke krásným fotečkám a srdíčku :wink: :slight_smile:

Já byla dneska taky na ultrazvuku,miminko je v pořádku,vážíme 1300gramů a termín porodu nám doktor stanovil na 24.září :slight_smile: Pohlaví nebylo vidět,protože mi kamarád bohužel sedí na močáku,takže je hlavičkou nahoru :frowning2: :fearful: Ale prý má ještě čas se otočit,tak v to doufám :wink:
tak hezký večer a dobrou noc,papa :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
beas tak to gratuluju, tak to máte termín posunutý o 6 dní podle Hehenčiny tabulky, že? To je celkem dost tak ke konci :wink: Ale beas ty už víš že to bude kluk, máš to v pase. A to víš že má ještě čas se otočit :wink:
14. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, já dneska trošku nestíhala, jeli jsme do Prahy, tak jsem musela po úřadech, na katastr a pak hezká a dlouhá procházka prahou, bylo tak krásně, že sedět u PC mi bylo líto..práce počká:slight_smile:))hhihihi

Koukám, že hehe i carcul mají taky srdíčka, hned jdu omrknout fotečky:slight_smile: mooooc gratuluju:slight_smile:)jr to dojrmné:slight_smile:
A taky koukám, že tu byla naše Blahu a Ondrášek poprve osobně:slight_smile: jdu hned dočítat, páč jsem vědavá:slight_smile:

Jste tu ještě někdo?
Zítra se polepším, slibuju:slight_smile:))
14. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Bae ty už jsi 30. týden jo :confused: :confused:
Tak dobrou noc :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

hoooolky... moc děkujeme všem za gratulace!!!!! z celých dvou mých srdíček a taky manžova .)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

i já gratulíruju ke kontrolám a BAE držím palce, ať se prcek otočí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BLAHUško super, že si to tak užíváte!!! to ráda čtu! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dál huš nic nevím.... :slight_smile: :sweat_smile: brou noc moc!!! šmarjá kéž by zejtra byl víkendos... :slight_smile:)) :grinning:

14. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko prvosenky:slight_smile: tak dneska jsem tu podlouuuhé době prgo:slight_smile: to koukáte:slight_smile:)
Z té včerejší procházky mě děsně bolí nohy...auu:slight_smile:
Dneska mají být tropy, to jsem na to zvědavá:slight_smile:))
Hlavně všem přeju krásný den, Orchi ať dobře dopadne kontrola, tfuj tfuj tfuj\.-))

Stejně je to úlet jak jsme tu všechny hromadně otěhulily, co?Během 3 ,ěsíců je nás 7:slight_smile:)to je legranda a krása:slight_smile:baby boom:slight_smile:))mě se o mimi už zdálo:slight_smile:))
15. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:
15. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak uz jsem myslela ze vecer jedem...mela jsem fakt docela dost kruty poslicky a ono nakonec nic...tak dneska jedem do toho kina tak treba dneska :grinning:

jinak hehence a bae gratuluju k uspesnym kontrolam...a jsem rada ze je vsechno v poradku...
15. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a uz mame u segry kocar!!!!jsem z neho uplne nadsena...uz aby se v nem Davidek vozil
15. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef já jsme taky včera měla silné poslíčky ale to bylo možná tou bouřkou, každopádně jedu dneska do nemocnice k diabetičce tak se stavím na gynek. na ty ozvy už dneska , teda pokud mě vezmou,a le říkali mi minulý týden, že pokud pojedu do nemocnice tak ať zajdu, ať nemusím jezdit další den zas :wink:
15. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef to takže už jen uložit do něj malého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My ho máme zamluvený a čeká jen než porodím :grinning:
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu to ja prave mela az v noci kdyz jsme sla spat...a jeste ted me trochu boli podbrisek...slo me to az do zad a nemohla jsem se vubec narovnat...jj to si zajdi,treba si te tam uz nechaji :wink: :slight_smile: ja jdu na monitor az v pondeli...a pokud me dneska neodvezou jedem zitra na koupaliste,ale koupat se radsi nebudu...jen si smocim nohy a dam si neco dobryho na zub :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uz je plne pripravenej na prcka..ted uz chybi jen ten Davidek :grinning:
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě záda bolí už delší dobu, halvně v noci kldyž mám jít na záchod tak to fakt trvá :unamused: ale už jen chvíli a přejde to :wink: No nechat si mě tam nenechají , ale stavím se tam ať tam zítra nemusím jet schválně :wink:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, tady se bude asi hromadně rodit... :grinning:
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já dneska málem prcka vyblinkala :grinning: :confounded: ..normálně jsem šli na bus a máme to pár metrů od baráku a holky mě se tak zvedl kufr.... no nic, udrželo se to tam, šli jsme zpátky domů, tam jsem to rozdýchala na metro jsme jeli autem.... radši :grinning: ale jsem zvědavá jak dlouho tohle budeš ještě trvat, než začnu blindit pravidelně :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej mě sem tam taky natáhlo ale neblila jsme tolikrát, jen spíš když mi jídlo nesedlo za celé těhu tak 4krát :wink:
15. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul no je možný, že zvracet nebudu, ale bude mi bývat takhle blivno zezačátku no :confounded: uvidíme.....
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej to je neprijemny a hrozny kdyz te to chytne takhle mezi lidma...to nevis co delat a nejhorsi je ze to nejde zastavit :confounded:

jj petu to me taky zada boli porad,ale tohle byla takova bolest od toho bricha...zacalo me tvrdnout bricho,cely se to stahlo,zacalo to bolet a slo me to az do zad..jako kdyz te treba boli ledviny...tak jsem se to snazila rozchodit,protoze kdyz jsem si lehla,bylo to jeste horsi....nevim jak vydrzim ten monitor s kontrakcema :confounded: ted se mi na nem udelalo zle protoze jsem mela nizkej tlak a jeste s tema bolestma nevim no,nic jinyho mi nezbyde
15. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu neco delat...jdu vyprat a delat obed a trochu si uzivat Milanka kdyz ma tu dovcu :grinning: ...mejte se tu krasne a drzte mi palce at uz brzy zacnu rodit :grinning: ahoj
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky a mimina:slight_smile:

efi:ty jo, ani výlet nezabral??.-)ty se nedočkáš:slight_smile:
pet:ty bláho třeba to stihnete ještě tenhle tejden:slight_smile:
prostej:to tě lituju:slight_smile:já tohle nezažila:slight_smile:

jo a dala jsem do alba nový fota taka ť se bláznivá Svoji mrkne:slight_smile:))na to moje panděro:slight_smile:)) :wink: jestli ona má mega tak já mam jaký?? :unamused:
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:my držíme oba.-)
15. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef a když si lehneš na ozvách na bok myslíš že ti to taky bude blbě? Já jsme to taky na zádech nedávala , teda jak na kterém křesle :wink:

Verled achojky :wink:
15. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj efi, je to děs, když je to mezi lidma... naštěstí na zastávce byly jen dva lidi, já si tam čupla k jakési lampě a myslela, že ji celou ohodím..... manžel mi podržel tašky a pak říká, jestli chci jít domů, tak mu říkám, že to asi nejspíš nestihnem a vyhodím to rovnou tam :grinning: ale nestalo se tak, nějak jsem to ustála a pomaličku došla domů a pak jsme jeli raději autem..... v metru už je to pak v pohodě, to tak nedrncá :grinning:

efi držím palec, aby jsi brzy začala rodit :wink: nebooooj, pár hodin bolesti a nepohodlí a budeš mít to štěstíčko u sebe :wink:
15. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek