Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady 😉

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?
prosteja
15. črc 2009
ahoooj verled, krásný bříško x-) a tipuju kluka x-)

jinak holky co je na tom všem nejzvláštnější je to, že mě je blbě, málem se pozvracím, ale pak přijdu do jídelny a ucítím párek a musím si ho koupit 😃 ráno jsem do sebe hodila 2 a zatím zůstaly tam kde mají 😃
moncicak3
15. črc 2009
ahojte princezny 🙂
tak to jsem zvědavá, která z vás dřív porodí jestli efi, Petulka nebo Sac 😉
eeefffaaa
15. črc 2009
ahoj verled!!!no my jedem na vylet az dneska tak uvidim 😃

petu oni maji prave u doktora takovou postel na kterou si lehnes a za sebou mas takovej obrovskej zdravotni polstar nebo co to je a musis lezet jedine na zadech..uvidim jak to bude v porodce,ale na tech zadech to je neco,a jeste ze se nam to neprotahlo na dyl jak tech 20minut to bych tak uplne zkolabovala 😃

tak holky mizim...uzivejte slunicko a drzim palce tem co maji uz rodit at uz jim to zacne 😃 ahoj doucata!!
verled
15. črc 2009
prostej:no a co, jako, máš dělat, maximálkně někoho poblinkáš no, těhu je jasná omluva ne??.-)nech toho furt, já mám teď jasno v tom že to bude pipina....nevim proč, měla jsem teď pocit že kluk, ale teď pprostě si myslim buchtu🙂)))jeee já taky chodim na párek🙂
monci:ony to vemou teď o víkendu všechny🙂))
efi:tak snad už brzoooo:-)
prosteja
15. črc 2009
ver no jasně, maximálně se prostě vedle zastávky poblindím, ale je to dost nepříjemný víš :-S na čele to napsaný nemám, že jsem těhu a každej na mě hledí, jak kdybych byla ožralá nebo po opici :-S to je na tom to nepříjemný....... no píšeš, že jsi to nezažila, tak to jsi šťastnej člověk, třeba efi asi ví, o čem mluvím........ když je to doma, tak si prostě sedneš k záchodu a je to.... když jsi mezi lidma, tak je to dost složitý.... třeba v metru, když mě to začne natahovat, tak mi nezbývá než vydržet do další stanice a tam vystoupit a v metru nejsou ani odpaďáky... :-o a poblít tam nástupiště...... no je to hnusnej pocit prostě |-|

jinak k tomu klukovi, když porovnám tvoje bříško a bříško svoji, tak tvoje se mi zdá na kluka a svoja na holčičku 😉 ale to je tak asi všechno
moncicak3
15. črc 2009
ver, tý jo, že by tu o víkendu byla rodící mánie 😉 😃
verled
15. črc 2009
púrostej:na ostatní se můžeš vykašlat🙂))....resp. vyblinkat🙂)))).....a neeeeeeeeee říkám ti že to bude pipi ale neboj zejtra testy a pak už jenom tejden a snad budem vědět, ježiš já se zvědavostí zbláznim!!😕
monci:noo to by byla paráda neee tři mimina najednou🙂
prosteja
15. črc 2009
jj ver to víš, že když budu prostě potřebovat zvracet, tak v tu chvíli mi to bude jedno, jen říkám, že to je nepříjemnej pocit :-S
sacvi
15. črc 2009
Ahooj holky 🙂 ,

prostej tys chtěla vyblinkat prcka 😃 ?? To je dobrý 😃 Ale jinak úplně vím jak Ti je..já kolikrát myslela že hodím šavlu v busu..jenže to sem jela od nás do Brna a nemohla sem nikde vystoupit pře bych byla namydlená a měla sem kolikrát namále..navíc plnej bus lidí...vydýchanej vzduch..no hnus..pak už sem busem jako nejezdila
:-p

verledi pupíček kráásně roste 😉 x-)

Holky já se nechci opičit ale včera sem měla taky pěkný poslíčky a v noci mě taky břich dost bolel a ráno zase..ale už je to zase dobrý 😃

Jak vidím tak efi snad brzo pojede..viděla bych to dnes..peťulka zítra a já teda počkám na sobotu aby bylo zachováno pořadí 😃 😉 x-)
angetha
15. črc 2009
Ahoj holky 🙂 🙂
moncicak3
15. črc 2009
ahojky sac a anget x-) teeeeeda samý poslíčci, anget ty taky? 😉
sacvi
15. črc 2009
Ahoj angethko..jak se má Vendulka?? x-)
angetha
15. črc 2009
Já dnes měla docela klidnou noc, vydržela jsem spát 5 hodin v kuse x-) ale kdybyste viděli moje oteklý nohy :-|
Jinak křeče v podbřišku mám taky hlavně v noci..ale do zad mi to nejde.. 😉
sacvi
15. črc 2009
holky včera sem se pěkně naštvala..prala sem povlečení eště jedno do postýlky..2zavinovačky a sadu do kočárku..bylo krásně tak si říkám jak mi to hezky uschne a bude to paráda..No hezky to sice uschlo ale úúplně po*raný od much ]-( ]-( To snad není pravda ]-(
angetha
15. črc 2009
Sac..myslíš, že mimi se pak do toho nevydělá? 😎
Vendulka je v pohodě..dnes je u nás chladněji, normálně nás vzbudilo hřmění
p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009
Je vás tu je x-) x-) x-) Zdravím všechny i mimísky 😉
p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009
x-) Verled máš krásné bříško
moncicak3
15. črc 2009
u nás je zataženo, ale skoro 30 stupňů, takže nedejchatelno :-S
angetha
15. črc 2009
Verli fakt ti krásně roste 🙂 🙂
prosteja
15. črc 2009
holky tak tady prší a prší a prší :-S

a zdravím všechny, co jsem ještě nepozdrvila 😃 .... no holky, myslím, že za chvíli tu budou 3 další miminka x-) x-) x-) jéééééé x-)

s těma peřinkama je mi to líto sac, můžeš prát znovu 😞

anget tak to je dobré znamení, že ti to nejde do zad..... ženský říkají, že ty bolesti při porodu v podbřišku jsou celkem v poho, ale jak to jde do zad, tak je to prý pěknej hnus :-S tak třeba se ti u porodu bolesti zad vyhnou 😉
baeszinka
15. črc 2009
Dobré ránko všem 🙂
verled
15. črc 2009
sac:ahoj🙂to teda roste🙂ale tak to neva, teď už čekam kdy se začne mrskat🙂...ať se zklidnim jak jsem nebyla měsíc u dr a neviděla bouchat srdíčko mam z toho depku, ale jelikož mě furt bolí břicho jak pomalu roste tak to mě trochu uklidňuje,teď jsem zas nervní ze zítřk, berou mi krev na tripply😕uaaaaa snad to bude v poho:_-).....zatim jen od much🙂)
age a mimi ahoj.-)
sacvi
15. črc 2009
angethko tak předpokládám že na polštářek co bude mít pozděj v kočárku pod hlavičkou ne :-p A ten to schytal nejvíc..navíc je světloučkej takže parádně to na něm vypadá ]-(
verled
15. črc 2009
petul:jooo díky🙂)))už mam pupek venku i když ležim a jakej pevnej, včera jsem upe nechápala🙂
monci tady taky zataženo a dusno😕ble
ahoj Bae a mimi🙂
sac.takže to máš ted s puntíkama??.-)
sacvi
15. črc 2009
Ahoj baeee 🙂

verledi tak to budeme zítra držet mooc pěstičky ale určitě bude vše ok x-)

Jako mě i u poslů dost bolí ty záda takže myslím že u toho porodu si to vážně užiju :-S
angetha
15. črc 2009
Hmmm Sac, to mě mrzí..tak teda budu sušit asi na půdě pro jistotu..
Hoky, na chvíli mizím, jedem vybírat zácony a závěsy x-)
verled
15. črc 2009
sac:děkujuu, já věřim že ju🙂
ange:tak pěkně vyberte.-)paaa
sacvi
15. črc 2009
angetho tak hezky vyberte a zatím pa 🙂

verledi ten polšářek sem eště včera vydrhla pře byl stejně eště mokrej dyž sem na to přišla..ale zbytek puntíkovej :-p
prosteja
15. črc 2009
sac no hodně ženský říkají, že to co je bralo u ms, tak je pak bere i u porodu :-S a z toho já mám teda hrůzu, protože mě nejvíc u ms bolelo v kříži, ale fakt hrozně..... no tak to si užiju porodní bolesti asi taky skvěle |-|
verled
15. črc 2009
sac.tak znova do pračky a nechat doima na sušáku v ložnici🙂
prostej:neděs mě já měla vždycky šílený křeče do břicha😕že jsem ležela a brečela

Začni psát odpověď...

Odešli