• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
carcul tak zkus mrknout k hehe do tabulky, ona to tam má teď poměrně přesně upravený.... myslím, že tak nějak jsme po sobě, tak jak to má ona.. a pak si zkus upravit to datum ms... musíš to hold zkoušet, aby ses trochu nasouhlasila na datum porodu.... hehe je totiž před tebou o nějaký den a je pořád 8tt :wink:

ahooooj hehenko a mimi :dizzy_face: tak držím palec, ať to s podnájmem dopadne dobře :wink:
15. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO jestli to spravne chapu....tak vam ten baracek nakonec dopadne? ten, jak nejdriv vypadal ze ne a ted uz zas jo??
15. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a carcul všimly jste si něčeho? máme datumy porodu krásně po sobě :grinning: den po dni :grinning: doufám, že se nám to nebude moc měnit :wink:
15. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak byste mohla nektera porodit na my narozky 26.2.:slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji u nás únor vede.... tchýně 9.2. pak manžel 15.2. a jeho bratr a přítel mojí mamky 16.2. do toho si připočítej Valentýna a už vidím, jak se všichni hádají na čí narozeniny se to narodí :grinning:
15. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul.to zkoušej tady to odhadován.-)
www.tehotenskakalkulacka.cz
autor
SVOJI já ti nevím... je to právě dosti komplikovaný.... ráno jsme tam byli i s realitkou... byli jsme všichni dost překvapený, protože pán až teď řekl, že je to teda vlastně zahradní domek, takže fyzický osobě k bydlení to ani oficielně pronajmout nemůže - jedině nějakýmu kámošovi načerno...

no a ještě to chtěl udělat tak, že do smlouvy oficielně napíše půlku nájmu a půlku mu dávat bokem... což to už i na mě bylo moc velký maso.....

ale manža tam nakonec ještě jel (bo jsme si dali oběd kousek vedle) a s pánem se nějak domluvil - teď už jen počkat, jestli se pán teda rozhodne..... no jinak majitel moc milej - vyloženě dědeček... :slight_smile:))) takovej krásnej rozkošnej pán, co nám hned udělal úžasnej čaj s citusovou myrtou :slight_smile:)) tak snad když to klapne i to soužití bude v pořádku.... :wink:
Orchi pěkná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a díky za IP :wink:

Holky neblbněte já ještě nerodím :grinning:
15. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já myslím, že se to ještě párkrát lehce změní.... navíc tvoje miminko si klidně může přijít na svět o 14 dní dřív, zatímco já budu přenášet :slight_smile:))))) :wink: :wink: :wink:
15. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko snad to klapne :wink:
15. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe takze vam jako "firme" by to pronajmout mohl ze? no tak to je super!
15. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo hehe, to víš, že může přijít na svět úplně jinak.... ale v té tabulce ty termíny porodu vypadají hustě :grinning: a třeba se to tolik měnit nebude :wink:
peti jen nekřič! Má na tebe alespoň někdo telefon, abys mohla informovat z porrodnice? :grinning:
holky tak jsem to tam nak zadala a uz na to prdim...dam to tam poradne az budu vedet od dr. TP..

hehenko tak at vam to vyjde :wink:
15. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to já mám termín 4.1. a moje mamka se narodila 3.1..-)
15. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul no vidíš :grinning: šikulka........ a pak si to upravíš podle doktora... ale já myslím, že když ti řekl, že prcek je 7tt+1 tak to přibližně bude sedět :wink:
Svoji mě neděkuj , není zač hlavně když jsi spokojená :wink:

Orchi neboj určo to tak brzo nebude, ne číslo na mě nikdo nemá, ale snad M by vám to tady napsal :grinning:
verled tak to určitě bude 3.1. to by měla mamka určitě radost :wink:
15. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER to je krásnej termín :slight_smile:

CARCUL paráda .)

jj termínky vypadají parádně... :slight_smile:))

SVOJI jj rozumnělas tomu bře - mohl... a myslím si, že je firma pro něj v jeho situaci jediná možnost...
15. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jo a diky za tu tabuli:slight_smile: muzes me tam napsat dalsi ko...12.8.utz:slight_smile: dik
15. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej :grinning: :grinning:

hehenko..a jak je velikej tn domecek?
15. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.no to by byl mazec:slight_smile:))
hehe:slight_smile:noo a podle MS mam termín 1.1.2010 ještě lepší mazec ne??gratulace k bydlení:slight_smile:
jé ver moje mamka je taky 3.1! a já jsem 17 a manža 25! :grinning:
tak 1.1. bych to brala ale ne 31.12 to bych fakt nechtěla
15. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi.-))tak to musí bejt s tvojí mamkou sranda:slight_smile:)))
petul.-)no to jo teda-) :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL 3+kk 90 m2... dole obývák, kuchyň, záchod, technická.... a hore dva pokoje 15+18m2 a koupelka - maličká... domek je to rozkošnej a myslím, že i pro 4 člennou rodinu na nějakou dobu skvělej.... :slight_smile:

akorát ten obývák je menší a my tam navíc potřebujeme nacpat pracovnu... tak jsem zvědavá jak to vykoumáme... je to cca 15m2, do toho tam potřebuješ dát dva těší stoly, nějaký skříně na šanony a práci a k tomu sedačku.... no nevím nevím... ale zdaleka nejvhodnější co jsme zatím našli... :wink:
15. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě negratulovat... to až to s náma pán podepíše, ještě mu může X věcí přelítnout přes nos... takže já se zatím neraduju.... :wink: ORCHI a ty máš narozky v březnu nebo únoru???
15. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe v lednu
15. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:i za to že jste to našli ne??.-)))
15. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..ale zni to supr :wink:
15. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek