Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
15. črc 2009

carcul tak zkus mrknout k hehe do tabulky, ona to tam má teď poměrně přesně upravený.... myslím, že tak nějak jsme po sobě, tak jak to má ona.. a pak si zkus upravit to datum ms... musíš to hold zkoušet, aby ses trochu nasouhlasila na datum porodu.... hehe je totiž před tebou o nějaký den a je pořád 8tt 😉

ahooooj hehenko a mimi 😵 tak držím palec, ať to s podnájmem dopadne dobře 😉

svoja
15. črc 2009

HEHENKO jestli to spravne chapu....tak vam ten baracek nakonec dopadne? ten, jak nejdriv vypadal ze ne a ted uz zas jo??

prosteja
15. črc 2009

hehe a carcul všimly jste si něčeho? máme datumy porodu krásně po sobě 😀 den po dni 😀 doufám, že se nám to nebude moc měnit 😉

svoja
15. črc 2009

holky, tak byste mohla nektera porodit na my narozky 26.2.:-)

prosteja
15. črc 2009

svoji u nás únor vede.... tchýně 9.2. pak manžel 15.2. a jeho bratr a přítel mojí mamky 16.2. do toho si připočítej Valentýna a už vidím, jak se všichni hádají na čí narozeniny se to narodí 😀

verled
15. črc 2009

carcul.to zkoušej tady to odhadován.-)
www.tehotenskakalkulacka.cz

hehena
autor
15. črc 2009

SVOJI já ti nevím... je to právě dosti komplikovaný.... ráno jsme tam byli i s realitkou... byli jsme všichni dost překvapený, protože pán až teď řekl, že je to teda vlastně zahradní domek, takže fyzický osobě k bydlení to ani oficielně pronajmout nemůže - jedině nějakýmu kámošovi načerno...

no a ještě to chtěl udělat tak, že do smlouvy oficielně napíše půlku nájmu a půlku mu dávat bokem... což to už i na mě bylo moc velký maso.....

ale manža tam nakonec ještě jel (bo jsme si dali oběd kousek vedle) a s pánem se nějak domluvil - teď už jen počkat, jestli se pán teda rozhodne..... no jinak majitel moc milej - vyloženě dědeček... 🙂))) takovej krásnej rozkošnej pán, co nám hned udělal úžasnej čaj s citusovou myrtou 🙂)) tak snad když to klapne i to soužití bude v pořádku.... 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Orchi pěkná fotečka 😵 😵 😵 a díky za IP 😉

Holky neblbněte já ještě nerodím 😀

hehena
autor
15. črc 2009

PROSTEJ já myslím, že se to ještě párkrát lehce změní.... navíc tvoje miminko si klidně může přijít na svět o 14 dní dřív, zatímco já budu přenášet 🙂))))) 😉 😉 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

hehenko snad to klapne 😉

svoja
15. črc 2009

hehe takze vam jako "firme" by to pronajmout mohl ze? no tak to je super!

prosteja
15. črc 2009

ale jo hehe, to víš, že může přijít na svět úplně jinak.... ale v té tabulce ty termíny porodu vypadají hustě 😀 a třeba se to tolik měnit nebude 😉

orchidei
15. črc 2009

peti jen nekřič! Má na tebe alespoň někdo telefon, abys mohla informovat z porrodnice? 😀

carculka
15. črc 2009

holky tak jsem to tam nak zadala a uz na to prdim...dam to tam poradne az budu vedet od dr. TP..

hehenko tak at vam to vyjde 😉

verled
15. črc 2009

holky to já mám termín 4.1. a moje mamka se narodila 3.1..-)

prosteja
15. črc 2009

carcul no vidíš 😀 šikulka........ a pak si to upravíš podle doktora... ale já myslím, že když ti řekl, že prcek je 7tt+1 tak to přibližně bude sedět 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Svoji mě neděkuj , není zač hlavně když jsi spokojená 😉

Orchi neboj určo to tak brzo nebude, ne číslo na mě nikdo nemá, ale snad M by vám to tady napsal 😀

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

verled tak to určitě bude 3.1. to by měla mamka určitě radost 😉

hehena
autor
15. črc 2009

VER to je krásnej termín 🙂

CARCUL paráda .)

jj termínky vypadají parádně... 🙂))

SVOJI jj rozumnělas tomu bře - mohl... a myslím si, že je firma pro něj v jeho situaci jediná možnost...

svoja
15. črc 2009

hehe jo a diky za tu tabuli🙂 muzes me tam napsat dalsi ko...12.8.utz:-) dik

carculka
15. črc 2009

prostej 😀 😀

hehenko..a jak je velikej tn domecek?

verled
15. črc 2009

petul.no to by byl mazec🙂))
hehe🙂noo a podle MS mam termín 1.1.2010 ještě lepší mazec ne??gratulace k bydlení🙂

orchidei
15. črc 2009

jé ver moje mamka je taky 3.1! a já jsem 17 a manža 25! 😀

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

tak 1.1. bych to brala ale ne 31.12 to bych fakt nechtěla

verled
15. črc 2009

orchi.-))tak to musí bejt s tvojí mamkou sranda🙂)))
petul.-)no to jo teda-) 😀 😀

hehena
autor
15. črc 2009

CARCUL 3+kk 90 m2... dole obývák, kuchyň, záchod, technická.... a hore dva pokoje 15+18m2 a koupelka - maličká... domek je to rozkošnej a myslím, že i pro 4 člennou rodinu na nějakou dobu skvělej.... 🙂

akorát ten obývák je menší a my tam navíc potřebujeme nacpat pracovnu... tak jsem zvědavá jak to vykoumáme... je to cca 15m2, do toho tam potřebuješ dát dva těší stoly, nějaký skříně na šanony a práci a k tomu sedačku.... no nevím nevím... ale zdaleka nejvhodnější co jsme zatím našli... 😉

hehena
autor
15. črc 2009

ještě negratulovat... to až to s náma pán podepíše, ještě mu může X věcí přelítnout přes nos... takže já se zatím neraduju.... 😉 ORCHI a ty máš narozky v březnu nebo únoru???

orchidei
15. črc 2009

hehe v lednu

verled
15. črc 2009

hehe:i za to že jste to našli ne??.-)))

carculka
15. črc 2009

hehenko..ale zni to supr 😉