Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

hehenko no jo staří lidí se rozhodujou pokaždé jinak,a le snad to teda klapne 😉 . já mám taky raději menší , útulné místnosti, než ty velké 😉

amallie
15. črc 2009

orchi: gratuluju moc!!!!

hehena
autor
15. črc 2009

jj CARCUL zní to supr... já su jen dneska nějaká divná a z ničeho nemám radost... tož tak... 😅 😔

carculka
15. črc 2009

hehe a jakpak to?byses mela radovat,nasli jste supr bydleni,mimisek je v poradku 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

hehenko jsi vstala ráno špatnou nohou 😉

prosteja
15. črc 2009

hehenko asi jako já v pondělí 😖 to jsem měla taky nějakou šílenou náladu 😅 ale prcek a utz mi ji teda hoooodně zlepšil 😀

prosteja
15. črc 2009

no nic holky, loučím se, poběžím domů 😀 mějte se mooooc krásně a zítra papa 😵 a třeba už někdo porodí 😀 😵

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Prostej mějete se pěkně papa 🙂

carculka
15. črc 2009

papa prostej 😉 ja se taky loucim,ale pak se ete ukazu

hehena
autor
15. črc 2009

PROSTEJ pá...

PETI to je přesný... fakt špatnou... navíc to ráno i dopoledne se vyloženě nevyvedli...
a je tu děsný dusno... ouplně z toho šílím... :(((((( buééééééééé

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

hehenko já taky jsme trochu nervozni z toho dusna , ale mám na sebe puštěný větrák 😀

verled
15. črc 2009

holky tak mi padlaaaa tak paaaa🙂

angetha
15. črc 2009

Holky tak jsem se sem konečně dostala...
Než jsme jeli tak se šíleně zatáhlo, ale co...tak jsem hledala boty, který si vezmu protože bylo trochu chladno..no manža mi žádný na nohy nenarval, jak je mám nateklý tak jsem jela v žabkách a mezitím začalo tak strašně lejt...a bouřka 😅 fakt strašnej slejvák...
Ale máme vše, co jsme chtěli, tak už dnes budeme spát v nové ložnici 😵

sacvi
16. črc 2009

Dobrý ráno, to koukáte kdo je tu dnes první co 😀

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

Sacvi nazdar no to koukám, už jsem myslela, že jsi tu psala , že už jsi jela rodit 😀

moncicak3
16. črc 2009

ahojky kočandy 🙂 krásné ránko 😵

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

monci a ¨Terezko dobré ráničko 😉

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

Já čekám tady na Prvosenkách než se manža probudí a pojedem do nemocnice na ty kontroly 😉

moncicak3
16. črc 2009

peti, tak to jsem zvědavá co ti řeknou 😉

moncicak3
16. črc 2009

já jsem právě posnídala a půjdu umýt nadobí.....prádlo jsem hodila do pračky, tak mi ještě dneska uschne, tak budu ještě dneska žehlit.....

moncicak3
16. črc 2009

peti tu ohrádku co máš v albíčku, kde jste ji sehnali a za kolik? je naprosto úžasná, já ji chci právě dát do obýváku, abych nemusela pořád převážet postýlku z ložnice do obýváku.....přemýšlela jsem o obdélníkový ohrádce, ale tahle je hezčí 😵

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

monci mě teda včera pěkně zmoklo 😠 Raději nesnídám, kdybych musela jít do laboratoře 😉 ale je zase strašné dusno 😒

moncicak3
16. črc 2009

jj peti, dusno je k padnutí, když si představím, že dneska pojedu vlakem do Přelouče švárovi pro dárek (v sobotu má 30tiny) tak asi padnu 😒 auto si dneska bere manža do práce, tak to holt budu muset vydržet no.....

moncicak3
16. črc 2009

jo peti jak jsi psala o tom Kauflandu.....v úterý jsem se tam stavila a koupila tam plínky Pampers a ode dneška tam mají zase levný plínky Huggies za 185,- tak zas přemýšlím, jestli tam ještě třeba zítra večer nesjedu 😉

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

monci tak vlakem to máš lepší než autobusem 😉 Takže máte v sobotu oslavy, se máte 😉 . my tu máme v sobotu akci a celý víkend kousek od nás je Gulášfest , ale asi npůjdu nikam, nemám ráda ty davy ožralců teď ke konci 😀

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

jj monci to je super cena, ale já dopředu jich víc kupovat asi nebudu. Kámoška si taky koupila více značek a malá na některé byla alergická, tak koupím až vyzkouším 😉

moncicak3
16. črc 2009

jj peti, taky nemám ráda ty davy ožralců....letos to máme těch kulatých oslav moc, teď v sobotu švára 30tiny, v srpnu sestřenky manža 30tiny, v září strejda 50tiny, ale aspoň se těším na to jídlo 😀

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

monci tak to máš super, samé oslavy 😉

moncicak3
16. črc 2009

já mám zatím 4 balení, ale jen od Pampers a od Huggies, jiný zatímky kupovat nebudu, ale koupím ještě zítra megapack od Pampers v Globusu a asi ty od Huggies

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

monci tak u tebe to vypadá, že než porodíš, tak budeš mít plenek až až 😀