• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
peti viď :grinning:
a peti ta ohrádka co máš v albíčku, kde jste ji sehnali a za kolik?je úžasná :dizzy_face:
16. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou krásné ráno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 07:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti to bych sem napsala mooc ráda :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci já jí mám půjčenou od Bratránka, el je vážně super, se jich zeptám jak přijedou z dovolené,ale musíš mi to připomenout já co si nenapíšu :grinning: , ale tipla bych to , že z internetu, ona všechno kupuje přes internet :wink:
16. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jedu papa
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dobře dopadni..pa :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si od večera vyloženě užívám :unamused:
16. črc 2009 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ať ti to dobře dopadne ahooooj :dizzy_face:

já se taky pro teď rozloučím, manža chce k notebooku, tak zatímky :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac japato?
16. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda taky nikdo není? já myslela, že už rodíte holky..... no jsem zvědavá jak dopadla efi na výletě :grinning: a petulce držím palec, aby jí aspoň řekli co a jak, jak je malý velký a tak :wink: a sac co ty a včerejšek? :wink: jak sis užívala
16. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 18h.poslíčci tak sem vytáhla manžu na prochajdu abych to rozchodila tak se to povedlo a přešli..Ve 20h.ale přišli zase :unamused: Ale za hodinku znovu pohoda..Kolem 22h. opakování a trvalo to než jsem usla nějak těsně před půlnocí (to sem si nahrála takovej ten polštářek na záda pře ty mě děsně u poslů berou)..No díky polštářku sem teda usla a v 2.30 mě zase probudila děsná bolest zad a podbřišku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemohla sem ani ležet..tak sem se chvilu převalovala..pak šla "hopskat" na balón a nakonec sem v 3.15 vlezla do vany pře se to jako nedalo..a koupala sem se do 4.30 :grinning: No ale jako chvilkama se mně ulevilo a nakonec už to nepomáhalo tak sem vylezla a zase šla na balón a kolem 5.30 poslíčci přešli..Tak sem si aji mohla lehnout a kolem 6h.usla..no a v 7.30 co mě nevzbudilo?? Myslím že si to umíte představit..ale teď už je to zase lepší..pojedeme pro ten kočárek 40km tam a 40km zpět tak snad mě to pořádně natřese a pojedu už brzo do porodky :grinning: Ale jasný jak to člověk chce tak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale jako esi by mělo být takových večerů a nocí víc tak to teda asi jen tak nedám :pensive:

Tak sem si postěžovala a jedem pro ten kočár..pak nafotím a pochlubím se :wink:

Zatím ahooj :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem:slight_smile:
Tak koukám, že tady je živo už od 5 od rána:slight_smile:)Sac chudinko asi emůžeš spát, viď?
Mě naštěstí přestala bolet ta noha, kdo ví, co to bylo, ale bolelo to teda dost:frowning2:

Dneska máme úřední den, bude to marathon, ale aspoň stihneme všechno před víkendem už dneska. Zítra a víkend bude ve znamení golfu:slight_smile:)

Petulko tak ať ti dopadnou dobře kontroky!!držím palečky!!!!

Prostějko jak je?Už je lépe?
16. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac no já myslím, že to by mohlo být ono :wink: hlavně na sebe dávej bacha a pozoruj se holka...... kdyby to bylo častější, tak je to jasný.... jak tě to ve vaně nepřejde, tak je to tady... huráááááá... bude mimi :grinning: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj cat :dizzy_face:

no holky, dneska jsem na to vyzrála na ty nevolnosti :grinning: poslechla jsem chytré rady z knížek a dala si ráno skleničku studeného pomerančového džusu a pár piškotů.... a světě div se, zatím dobrý :grinning:
16. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude mimi prostej ale aby nebylo až za 14dní :grinning:
Nakonec totiž bolesti přešly a teď mi je docela ok.. :wink:

A už jedem..pááá :grinning:
16. črc 2009 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sac ale už je to dost častý a opakuje se to :wink: takže se fakt hlídej mamčo, abys dneska večer nejela :sweat_smile: papa
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac neboj, jestli to bude ono, to poznáš stopro:slight_smile: moooc držíme palečky!!!!Jupí, bude brzy další prvosenkové miminko:slight_smile:))
16. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jak jsi psala, že jsi se koupala, ale pak už to nepomáhalo...... no dost holek uvádí, že jakmile mají poslíčky i ve vaně, tak je to fakt ono a brzo se jede do porodky :grinning: moooooc ti to přeju, tak ať tě autí pěkně vyklepe a za pár hodin už budeš třeba mamča :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

ty jo, Sac, to bude ono, mimi už se hlásí!!!! Jupííí :dizzy_face:

Já jdu dneska na ten utz v 15:30, se těším!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:)
tak jsem zpět z těch odběrů na tripply, prej to trvá i 3 tejdny ty výsledky, bože to je něco pro mě:slight_smile:))koukam tady už se pomalu rodí:slight_smile:
16. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky a mimísci :dizzy_face:

ver asi jsme se o tom už bavily, ale já si to nepamatuju :sweat_smile: ty jsi nebyla na tom prvotrimestrovým screeningu že ne? :wink: držím palec, aby testy byly ok :wink:

amal držím palec, aby se mimi ukázalo :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:noo nebyla no,m ale tak už je to jedno:slight_smile:uvidíme jak jsem řekla, kdyby blbě vyšly tak jdu na plodovku a bude jasno.-)
amall:jeee ty se máš:slight_smile:
16. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj verled je mi to jasný, já jsem jen nevěděla, jestli jsi to byla ty, kdo na tom screeningu nebo ne :wink: tak doufám a držím palec, aby bylo všechno ok :wink:
16. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooj bambulky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verled a Amal:slight_smile:
Verled já jdu na ty odběry 20.7. ale musím přímo do laborky, páč moje Dr. má dovču...a říkáš že teda 3 týdny na výsledky, jo?
Jak to tak tady čtu, tak mi připadá, že každej Dr. má úplně jiný přístup, jine ceny a tak, to je docela zvláštní:slight_smile:

Ver budeš chodit na těhu cvíčo?Já se už chystám, ale přijde mi to ještě brzy a abych dala za 6 měsíců někde penízky a oni mi tam ukázali jak se houpat na balónu...nevím nevím, ale půjdu se tam mrknout ať vím o co buď přijdu nebo naopak:slight_smile:

Amal, tak ať ti utz dopadne dobře a vidíte už pohlaví:slight_smile:))))
16. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled: tys nebyla na screeningu??? to mi nějak uniklo, proč?
16. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj hehenko :dizzy_face: a miminko... :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal každý doktor ten screening nedělá :wink: navíc ono je to prý placené.... nebo jako správně bys to měla platit, stojí to snad 1000,- protože to pojišťovna neproplácí :confounded: ale někdo to má zadara, tak já to nechápu :sweat_smile:
16. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej:jojo já:slight_smile:).....já věřim že to bude ok:slight_smile:
hehe a mimi čuuuus
cat:já taky byla v laborce....no a ta sestra mi to řekla že top trvá dýl:-/
cat:no asi budu protože u nás je jedno a to je v lázních a na to přispívá pojišťovna:slight_smile:ale ne na kurz, ale cvíčo:slight_smile:
amall:nebyla, no ono toještě neni ofic. standartní vyšetření a u nás ho dělaj až v mostě, prostě mě tam dr neposlal......
16. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek