Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
16. črc 2009

jj hehe, to si přesně pamatuju 😀

hehena
autor
16. črc 2009

no já myslím, že 72 už je extrém... ale tak nic není nemožný že jo...

verled
16. črc 2009

orchi:tohle vůbec neřeš, doktor ví a hehe má rech tohle je fakt magie a já už se s tim normálně nezabejvam......páč je to furt inčí🙂a že je mimi třeba o 3dny měnší než má bejt je upolně normálka.-)

hehena
autor
16. črc 2009

jo přesně normálně... všechno je to totiž jen teoretický... někdo odovuluje 11 dc, někdo 16, někdo ještě dýl... a často o tom ani neví.... my už toho tady asi moc víme, takže je to chvílema na bednu a domejšlíme si....

i mě přepadají občas takový myšlenky, takže buď v klidu Orchi 🙂

cat79
16. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem si byla zacvičit, je tak krásně, jdeme na obídek ven a pak se budu slunit s PC na zahrádku.
Jinak já teda na gynekologii paltím 100,- za foto, 30 za zrcadlo a 30 za kontrolu☹
ale ty středy jako poradny neplatím nic..jen to foto

Ale jinak si ty vyšetření určitě nechám udělat ať to stojí co to stojí🙂
Já letím, tak se mějte a večer se ještě ukážu.

Hehenko neboj, ségra bude určitě OK, diazepam je silnej, tak asi ještě vyspává🙂))

orchidei
16. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Už jsem!
Ale z tý tví ségry jsem zas teď nervní!

verled
16. črc 2009

hehe:podle doktorů tak dlouho spermie v tobě vydrží🙂.....

holky jste bláznivý🙂)))vůbec na tohle nemyslete, protože na tom vůbec nezáleží.-)záleží na tom že máte mimi v bříškua je všechno jak má bejt.-)

hehena
autor
16. črc 2009

tak sééégra je celá.. vzala si další diazepam, tak se nemohla probrat... tak do ní manža naleje kafe a pojede zpátky... já bych jí přetrhla... ááááááááááááááááááá jsem se málem posrala strachy....

prosteja
16. črc 2009

hehe ještě že tak... jsem si normálně oddechla 😔

verled
16. črc 2009

hehe:jestli nechceš tak neodpovídej, ale co je vlastně s tvojí sestrou??mam z toho hlavu v pejru

orchidei
16. črc 2009

teda ten aby jí tam nafackoval 🙂 takhle nás tu všechny vyděsit! No hlavně že je celá, ale stejně bych měla strach jí tam nechat samotnou, v takovymhle stavu!

cat79
16. črc 2009

Hehe super, že je OK, to víš, jak jsme teď těhule, tak vše víc prožíváme, já včera taky málem měla infarkt, páč byla ta strašná bouře a miláček měl vypnutý mobil, a byl v autě no já holky měla málem zástavu...a pokaždý, když má vypnuto tak šílím...páč co homznám je pořád zaplej..no ale to je asi v těhu normál a taky si ho víc hlídám, jako že trošku žárlím a to jsem nikdy nežárlila..jo jo jsme jako vlčice🙂)hihihhi

verled
16. črc 2009

cat: 😉

hehena
autor
16. črc 2009

no a já... už jsem jí sprdla na tři doby... hááájzla fakt... jsem se málem potentočkovala... voe to mi nemůže dělat, jsem v tom, jsem chabrus na nervy a ještě do toho všeho jsem kardiak, kdo mě tu pak bude restuscitovat jako....... ááááááááááááááá 🙂))))))))))

uuuuuufffffffffffffff

s mojí ségrou je to, že se před rokem vdala, teď jsem spolu 5 let... jenže už před svatbou s ní drahej švára moc nespal... teda spíš vůbec... jednou za 10 měsíců... jenže se styděla a nechtěla to nikomu říct... vypadlo to z ní až po svatbě... no on se nemínil přiznat k nevěře, dělal blbýho, tak jsme si všichni mysleli, že má nějekej sexuologickej problém.. tak ségra ho prosila, ať jde do poradny, on se s ní o tom vůbec nechtěl bavit, v hádkách nereagoval, takže ségra spíše vedla monology.... teď dělal státnice, takže nebyl asi dva měsíce doma, že se někde učí, a že to teda vyřeší až potom...
no dojel domů a rovnou už jí řekl, že není co řešit, že pro něj už se rozešli... a od tý doby nějak žijou divně v tom jejich baráčku na hypotéku a čekají až ho prodají, bo ani jeden ho sám neutáhne... no masakr ne????

no a včéra se chlap zbalil, že jede pryč... asi v 10 hodin v noci... tak ségra hysterák ať jí kouká říct, kam jede... prej jí řekl "ať už mu dají všichni pokoj" nasedl do auta, ona zhroucená na trávě, objel jí a jel pryč....

dobrej čů**k ne???? a fakt byste to do něj nikdy neřekly!!!!!!!!!!!!

hehena
autor
16. črc 2009

už jsem jí řekla, že se o tom s ní vůbec nebudu bavit, že se stěhuje k nám.... i kdyby jen dočasně... ale přece tam teď spolu nemůžou takhle žít třeba půl roku než se ta barabizna prodá... se tam ještě pobijou!!!!! já bych jí fakt přetrhla....

hehena
autor
16. črc 2009

a jinak si vzala diazepam, zapila to lahví vína a manža tam teď uklízí střepy, bo rozbila láhev jelcina... no masakr... se mohla přiotrávit jedna dvě husa blbá... já jí nakopu zadnici to bude čumě.t.....

se budem stěhovat, tak bude balit, bude tu spát a v novým bydlišti bude mít svůj pokoj, tak ať nesere...

prosteja
16. črc 2009

hehe to asi bude nejlepší řešení, když půjde ona pryč z toho baráku..... takhle tam spolu nemůžou opravdu být 😖 😔

hehena
autor
16. črc 2009

no CAT já bych tak nešílela, kdybych nevěděla, že tam má ten diazepam.. tak bych si jen řekla, že se lízla a prostě vysapává.... no jenže člověk se snadno předávkuje, když tyhle dvě věci zkombinuje....

ale jinak chápu.. taky mám strach o manžu, ještě větší než předtím....

verled
16. črc 2009

hehe:IP.....no myslim že nejleší ať se na všechno vys.... 😉

verled
16. črc 2009

jeeee prcek roste, jaaaau:-ú 😉

angetha
16. črc 2009

Ježiš Hehenko...

angetha
16. črc 2009

No a já jsem dopadla dnes docela dobře, říkal, že mi nechce cpát léky, když ten tlak není zas tak vysoký ale že se mám ukázat za dva týdny..

verled
16. črc 2009

ange a mimi:ahojky, tak to je fajn🙂

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

Holky tak jsem zpátky a naštvaná jak nikdy 😠 na tu střelenou diabetičku 🙄

verled
16. črc 2009

ahoj pet a mimi:jakto??

hehena
autor
16. črc 2009

ANGE teda ty si to těhulení fakt vyžíráš... to je děsný!!!!!!!!!

hehena
autor
16. črc 2009

PETI copa je?????

verled
16. črc 2009

hehe:zdá se i že holky zas zmizly🙂

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

Holky tak ta dia Dr řekla, že když už jsme byli ve Zlíně tak ať tam jezdím dále a ať tam i rodím 😠 Byla odměřená jak prase sviňa jedna Dr .....

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

Tak v pondělí jedu zase do Zlína a od příštího týdne už ordinuje můj gynekolog, tak se domluvím kde mám vlastně rodit, ale kdybych měla ve Zlíně tak to je tak 1 hod 30 min cesty, tak to by mě asi museli objednat na to vyvolání a nebo tam ležet už tak od příštího týdne. Jsme z toho celá nervozní a o M ani nemluvím, jsme se pěkně chytli kvůli Dr. Přehazujou si mě jak horký brambor a nikdo nechce být za nic zodpovědný 😠