Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. čer 2009

podle mě odpovídáš pátému týdnu carcul 😵

angetha
23. čer 2009

A ono to tak vychází ne 🙂

prosteja
23. čer 2009

přesně tak ange 😵

prosteja
23. čer 2009

no nic holky, pomalu se loučím a odcházím do toho deštivého odpoledne 😀

prosteja
23. čer 2009

mějte se krásně a zítra papa 😵

angetha
23. čer 2009

papapa

carculka
23. čer 2009

prostej snad,ale proste mi vydesila,kdyz mi tohle rekne,ze je to nak malo...ale ze teda jako nevi...a japak ty prostej??

ange a co ty a broucek??krasny brisko

carculka
23. čer 2009

papa,prostej

angetha
23. čer 2009

carculko já ležím..
jak se máte vy?

carculka
23. čer 2009

no dneska nic moc,je mi divne a k tomu mi manza nasral,ze jsme rozhadany a tvari se ze asi za chvili praskne

angetha
23. čer 2009

Ať ptraskne.. 😎

carculka
23. čer 2009

ange,ted at si fakt pukne...bych ho nejradsi necim dneska prastila aby se vzpamatoval ☹

angetha
23. čer 2009

Máte to doma asi veselý co? 😖

carculka
23. čer 2009

no jako dneska jo....nejak se to tahne od nedele,jsem byla dost protivna ani nevim proc,vcera chladna atmosfera a dnes jsme jaksi vybouchli...ale at si škubne.....proste neco mel ja mu odpovedela,slovo dalo slovo a takhle to dopadlo,jaksi si nenecham nic libit..

no a co uz mas porizenou vetsinu veci nebo ete musis nakupovat??

angetha
23. čer 2009

Snad se brzy umoudří 😉
Já už mám skoro všechno, chybí jen drobnosti

carculka
23. čer 2009

a jak by jsi chtela rodit,ange??

angetha
23. čer 2009

rychle a bezbolestně 😀 😀 radši přirozený porod než císaře, ale když by nebyla jiná možnost..když budou mít epidurál tak ho určitě využiju 😎

carculka
23. čer 2009

me treba docela laka porod ve vode..a nebojis se epiduralu,obcas slysim negativa,a hlavne se bojim pichani do zad...

angetha
23. čer 2009

Porod do vody v Benešově nedělají..uvidím jaká bude ta bolest, a jak dlouho bude porod trvat..

carculka
23. čer 2009

no tak budu pak drzet palecky abys to mela rychle za sebou(v ramci moznosti-rychle) 😉

svoja
23. čer 2009

Ahoj holciny....

Teda, vy jste toho nakecaly....🙂

No, me se teda taky moc nelibi to "okradani statu"... ono teda se spis "okradaji" ti lide, kteri to pak nakonec vsechno zaplati ze .... co my, statni zamestnanci, kteri si vyskakovat nemuzeme, ze? Ale samozrejme je to kazdeho vec, neodsuzuju...ale me by to asi nedalo teda....ja jsem v tomto takovy trouba dobrak...vezmu si co me daji, ale hledat klicky...to nee...muj nazor... cikani jsou jina kategorie, k tomu se vyjadrovat nebudu, protoze bych se akorat nasrala, ale zda se, ze nekteri lide rozhodne nouzi nemaji a presto "okradaji".... ale to je jen polemika....nic proti nikomu...proto taky ty uvozovky!!!

ANGE latkovky super, nejdriv jsem byla proti, ale jdem do nich taky, uz se tesim...musis pak referovat🙂 mimochodem, pekna fotka....

CAR jeee, cetla jsem vcera vecer tvuj pribeh, jsi silna zenska...nejaka hadka s manzelem ze nemuze rozhodit prece🙂

CAT ahoj spolubojovnice!🙂

carculka
23. čer 2009

svojenko..ty pujdes taky do latkovych??kolik si pribrala za prvni trimestr..je mozny ze mam vetsi bricho-uz ted??vypada to jak speek 🙄
no svoji zas mi to posililo a vynahradim to svym detickam,aby mohli rikat ze maji skvely rodice 😀 😀 a taky si vic vazim veci,rodiny,dobrych pratel a dalsich veci...a taky si nenecham nic libit,nekdy to az prezenu...ale rikam ze tim ze jsem si to vse zazila,tak mi zas neco dalo do zivota...

angetha
23. čer 2009

Ahoj Svoji a mimi, jak pak se máte? Kdybys chtěla nějaké informace o látkování, tak ti můžu dát odkazy..
Carculko..ono i kdybych měla bolesti třeba 12 hodin, tak to nějak musím vydržet..bude to taková tečka za těhotenstvím 😀
A Cat, v zoufalkách se toho nic moc neudálo..Lynetina tchýně jí dala do koláčků marihuanu, Carlos a Gabi se milujou..ale Eddie se chlubila prstýnkem, který si sama koupila, a ta ženská jak se přistěhovala s manželem gynekologem a dcerou Dylan, tak na konci odkryla koberec v té zamčené místnosti a tam byla rýha na podlaze, takže to vypadá tak, že omylem zastřelila svojí dceru a někde sehnala tu, co má teď.. 😅

angetha
23. čer 2009

Carculko to můžeš být jen nafouklá nebo oteklá, bříško to nejspíš ještě nebude 🙂

carculka
23. čer 2009

ange...tak jasny,ale vsechno ti vynahradiaz budes mimiska drzet v naruci 😀

angetha
23. čer 2009

No to jo 😵 😵 si tak říkám, že klidně za 5 týdnů už tu Vendulka může být s námi 😎

carculka
23. čer 2009

no tak ja tam vidim jen ten spek 🙄 tak jsum pekne nafoukla a je fakt ze otykam obcas kvuli tem ledvinam..tak mozna proto..

ange...a co manzilek jak se tesi??

angetha
23. čer 2009

Manžílek se těší strašně moc, už obrušuje postýlku, koupil si speciální barvy, prý aby byla nejkrásnější, to jsem zvědavá 😎