• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jeee,tak to je hezky :grinning:
23. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně aby mu to vydrželo tak ještě 18 let :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tatinci jsou z holcicek hotovi :grinning:
23. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojenka utekla vid :frowning2:
23. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pocit že svojenka kouká na ty odkazy :grinning:
23. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc si se ange rozhodla pro latkovy ty??
23. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem kooonečně doma..
23. čer 2009 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sac a mimi, jak jste si to vše užili?
23. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carculko no...bydlíme na vsi, od května do září vyváží popelnice jednou za dva týdny a kupovat novou popelnici na plíny?? Pálit to nejde..a v časopisech jsem viděla reklamy na Bambino Mio a Popoliny tak jsem na to koukla, a pak jsem našla i jiné stránky, našla jsem diskuzi i tady a už to jelo :grinning: :grinning:
A hlavně je bavlna a ostatní přírodní materiály zdravější než papírové plenky
23. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jdu najíst, mám hrozný hlad :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj angethko a vendulko, no moc mě dneska nepotěšili nikde :sweat_smile:
V poradně : čípek skoro není..zraju na porod :grinning: , určo budu rodit min. 14dní dřív (nakonec jeho závěr ať to eště aspoň 14dní vydržím - rozkaz pane :grinning: )..CS 4. Jinak vše ok. Další poradna příští čtvrtek.
No a obvoďačka mně dělala ekg a mám moc tepů - eště mně to přeměřovaly a pořád stejné tak mám zítra valit na internu pro těhulky do porodky tak mám radost. Tak budu určo trčet půl dne :pensive:
23. čer 2009 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..ahooj,tak at ti to dobre dopadne a jste oba s mimouskem v poradku :wink:
23. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac..já mám CS 5 už tři týdny a neporodila jsem, když budeš v klidu tak to zvládnete :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koukáte na Ulici?? :grinning:
23. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak snad vydržíme apoň ten měsíc :wink: Dýl podle něj určo ne :sweat_smile:

Já koukám :grinning:
23. čer 2009 v 18:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se holky natáhnout měla sem toho dneska dost..pááá :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa Sacvi jen lež co nejvíc :wink:
23. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa sac
23. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, me sem vlezl manzel a pak jsme jeli nakupovat. Musela jsem si koupit novou podprdu, protoze se do zadne uz nevejdu...a takovy jsem mela krasny prsa...ted teda jsou taky hezky, ale o dost vetsi, uplne me desi, kam az porostou:slight_smile: Jinak ja jsem na zacatku CAR asi 5 kg zhubla, protze jsem nejdela...ted si myslim, ze mam tak 1-2 zase zpet, takze jsem porad v minusu...i kdyz si teda pripadam tlusta...brisko uz roste, dlouho to byl spek, kterej se tak nejak porad zvetsuje (ale zas tolik nejim, tak s tim spekem nevim nevim:slight_smile:)....ale kazdej to brisko ma jinak....

No, na ty latkovky....ja mam i trochu inspiraci v kamaradce, ma dokonce i obchudek, mohla jsem vsechno videt a osahat si a jejich spokojene a vesele (a neopruzene) ditko je mi jasnym dukazem. Puvodne jsem byla proti, ze se tim zbytecne stravi hodne casu, ale zdravi a pokojenost je prednejsi...navic to vydrzi i na druhy mimi a da se to potom i prodat, kdyby neco. Maji moooc vyhod a ja uz se tesim, az budu vybavicku nakupovat:slight_smile:

Na ulici ANG koukam, kdyz stihnu, ted jsem ale smutna, protoze jsem mela hodne rada toho mafiana:frowning2:
23. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a ted jdu zas na ordinaci...tak mozna jeste potom...a kdyby ne, tak dobrou noc at vas blesky a miminka stipaj celou noc:slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,a to si nejedla kvul nevolnostem??
23. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vy už tu asi nekste, no my slavili ten svateček mamaky, mimi je dnes hodné:slight_smile:))
Ale nemůžu se s nikým pustit do sporu, bo pak vyletim...ty hormóny mazec teda...ale né s miláčkem, to my se nehádáme, ale s mou mami, to je boj od malička:slight_smile: ale teď mě jako chápou...hihihi
Dala jsem si pelmeně, ňam ňam:slight_smile:))

Carcul já myslím, že HCG 600 je akorát, sestřička prd ví:slight_smile:)))nebooj:slight_smile:)))
Zítra jsu v 10.00 na kosmetiku, tak si nechám vyčistit ten svůj těhu gesicht:slight_smile:)

Sac teda tak ty budeš asi 1. rodit, jo?:slight_smile:

Holky já o těch látkových plenkách vůbec nic nevím, nikdy jsem o nich neslyšela, ale kouknu a porovnám, ale já jsem myslela, že ty papírové jsou jako nejlepší, nebo?poučte mě prosím:slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak vy už asi hajáte, tak to já jdu taky, ať mám sílu na zítra...tak dobrou a sladké sny VŠEM:slight_smile:)))papapapapa
23. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ty se mas,pedikura,kosmetika...tedaaa :grinning: :grinning: :grinning: ja jdu na nehtiky ve ctvrtek a pedikuru potrebuju taky co nejdriv... :grinning:

tak brou cat a at mimisek nezlobi
23. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat když koukneš na předchozí stranu tak tam najdeš informace, ale nejdůležitější je, že je to pro mimi zdravější, látka dýchá, v papírovkách je chemie ( na výrobu jedné se spotřebuje hrneček nafty), v některých je igelit..protože jak by samotný papír vše zadržel..
Dobrou noc holky
23. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

sac tak doufám, že neporodíš dřív jak blahu :grinning:

cat to byl jen strašnej boom s těma papírovejma jednorázovejma plinkama....... měla bych další negativa k tomu, co ti tu napsala anget.... když pomineš tu chemii a igelit a podobně, tak absolutně nemůžou miminku pořádně roztáhnout nožičky a tím i kyčle :confounded: vím, že teta je používala na malého a na to mu dávala ještě 2 normální pleny a balila ho do toho tak celého :wink: další minus vidím v tom, že reklamy bohužel nelžou a dítě je opravdu v suchu..... se zeptej maminek, jak pak učí dítě na záchod, když je v suchu celej den a nemá jaksi potřebu si jít někam sedat :sweat_smile: vím, že pro spoustu lidí je to práce navíc, prát plíny a navíc říkají, že prý látkovy vyjdou dráž... já si to nemyslím, protože látkovky pokud extra nezničíš, tak je můžeš použít pro další dítě a ty zachovalé pak prodat :wink: já jdu stopro do látkovek, to tvrdím už od té doby co měla teta malýho, že tohle teda používat nebudu :grinning: a ty jednorázové budu třeba kupovat na cestu k babičkám nebo tak, protože to máme daleko :wink:
24. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak holky já měla dneska šílenej sen nad ránem.... zdálo se mi, že jsem byla v obchodě a začala jsem krvácet a sháněla doktora a nikdo mě nechtěl vzít :confounded: brrrr.... no hned ráno jsem musela počůrat další test :grinning: takže testovací mánie ještě u mě pokračuje, mám ještě 3 testy :grinning: a už dnes je ta testovací čárka stejně silná jako ta kontrolní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad je všechno ok :wink:
24. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..je tu jen Prostějka? :slight_smile:
Mě se dnes zdálo, že jsme s manželem zapomněli na ten dnešní ultrazvuk :grinning: a přivezl část natřené postýlky, vypadá to pěkně, je to šikula :sunglasses:
Prostějko s těmi papírovými na cesty uvidíš sama, maminky co vyzkoušely oboje, tak radši dávají látku, papírovky nepohltí kakání jako látka, takže mimi to má pak až na zádech a oblečení, vlastní zkušenost ale nemám..
24. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Hlásím, že tripple testy negativní, jsme zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amalko a mimi, gratuluju vám :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek