Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
17. črc 2009

jeee ahojky holky!!!

jsem myslela ze tu nikdo neni 😅

jj holky zadna to nemame jednoduchy,hlavne v tehle vedrech,ale snad to tech par dni uz vydrzime 😉 ale porodu se zacinam teda docela bat 😖

blahu to me mrzi ☹ a jak Ondrasek???ti tak zavidim ze uz ho mas u sebe 😵

cat79
17. črc 2009

Ahooj Blahůůů!!!!!!!Jaké to je být maminka?Není to náročné?Je Ondrášek hodnej?Ježiš mám tolik otázek🙂))

Jizvu ti spraví, nebooj, určo to dopadne dobře, jsou tu V KV šikovný doktorři🙂ale chuděrko musíš jet až sem☹a to v Sokolově nikdo neudělá?
Nebo v Chebu????

eeefffaaa
17. črc 2009

holky ja zase mizim...jdeme k segre i kdyz v tomhle vedru se mi tam ani za mak nechce 😒 zatim ahojky

blahovka.cz
17. črc 2009

Tak holciny napisu vam o porodu.

Ve stredu 1.7. jsem jela na kardio do varu,dopadlo dobre,ale resil se termin,tak mi rekli,ze mam hned druhy den nastup a v patek 3.7,ze mi maleho vyndaji.

Ve ctvrtek rano nastup,pokojik byl pekny a utulnym,zensky fajn,kecaly jsme,dosla jsem si na ekg,nabrali mi krev a k memu prekvapeni mi oznamili,ze nemam krev b+,ale b-,tak jsem opakovali odbery a mam b-
vecer jeste aro konsilium,mudra mi rika,ze bych mela jit na celkovou anestezii,takze jsme tak domluveny

ve ctvrtek v 11 mi tvrdne bricho a prichazeji mensi kontrakce po 20 minutach,zatim nevime,zda se rozbiha porod,nebo poslicci

24:00 kontrakce sili,ale nalez porodu nenasvecuje,z odeleni tedy presun na pokoj na porodnim sale,kde mi nataci dalsi kardia a kontrakce do rana ustupuji

3.7. den D,manza prijizdi rano v 8 s kytkou v ruce (ktera na pokoj samo nesmi 🙂 )
na sal jdu az v 9,prosotze maji akutni cisar
pak jedou pro me nervozita stoupa tak pres 170,prijedu na sal a mudr mi rika,ze by zkusil epidural,takze mi ho picha az na druhej pokus a jde se na vec,kolem me je asi 15 lidi a vsichni si se mnou povidaji,coz me uklidnuje a pak uz mi rika sestricka:"Tak uz jsou u delohy,uz vidim hlavicku,ted jsou ven raminka a uz je tady,gratuluju maminko" a to uz jsem slysela ten nejkrasnejsi plac na svete a zacala bulet taky . . . ztracena rasenka me stipala do oci,kotzkem oka jsem zahlidla malyho a pak asi po 5 minutach mi ho prinesli a ja ho mohla jednou rukou pohladit a dat pusinku,dala jsem hned tri a malej prestal hned plakat,pak uz ho odnesli za tatkou

po prevezenmi na pokoj jsem si uzila poporodni kontrakce,to bylo husty,dozdychalavala jsem je slusne,spodek jsem necitila,v ruce samy hadicky,saturace,v brise dva dreny ,mocova cevka,nesmela jsem zvedat hlavu - tak si rikam:tak takhle to bude vypadat az budu stara 😀 😀 😀

no bolesti casem odesli pak jsem si od tretiho dne mohla uzivat malyho 😀

amallie
17. črc 2009

ty jo blahu, tak to je krásný, jak jsi viděla malýho poprvé 😵 😵 😵 já už se taky těším na tu malou proncezničku, už aby tu byla 😉

blahovka.cz
17. črc 2009

pisu dal...

pocit byt maminka je naprosto uzasny,uplne te to naplni,strasne rychle si na tu roli zenska zvykne,je to narocny,ale Lada mi neuveritelne pomaha a je to znat,dela uplne vsechno

jizva se mi trosku otevira,dneska se mi v ni nipali,docela slusne,snad na tu druhou operaci mit nebudu

teda neuveritelne jsme se v porodnici prali s kojenim,ja nemela mliko a malej byl moc linej,ale roztahali jsme to a plne kojime . . .

ale materstvi je uzasnym,den ze dne lepsi a lespi 😀

zuzka.o
17. črc 2009

Ahoj Blahu ... to je krásně napsanýýýý 😵 😵 😵 Mooooc gratuluju 😵

blahovka.cz
17. črc 2009

cat musim cheb je ode dneska zavrenej,personal ve varech supr i pece,opravdu si nemuzu stezovat,ale na oddeleni setinedelek je teda fakt spina!!!! 😒 uklid by chtel fakt zabrat,me operoval sam primar a to je skvelej chlap 😀

blahovka.cz
17. črc 2009

je ami vy uz vite pohlavi,takze ta holcicka ti vysla a co vi to i manza???nebo chce prekvapeni 🙂

sacvi
17. črc 2009

blahu krásně jsi to popsala 😵

já se už taky táák těším 😵

blahovka.cz
17. črc 2009

nebujte holky,jeste pak budete hledat bricho,sac vzdyt to mas uz za par 😀

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Blahu porod asi teda nic moc ,a le napsla jsi to tak krásně 😵 😵 Už se nemůžu dočkat , ažtaky dám pusinky tomu našemu malému 😵 😵 😵

blahovka.cz
17. črc 2009

holky a krasny bylo,ze hned ztichnul jak byl u me a pak uz mi ho odnesli 🙂 vsak to holky vsechny poznate za chvilinku 🙂

angetha
17. črc 2009

Blahu 😵 😵 😵

sacvi
17. črc 2009

blahu mně příjde že budu těhu eště aspoň 5let 😀

amallie
17. črc 2009

blahu tak držím palce, ať na tu operaci nemusíš!!!

manža to neví

blahovka.cz
17. črc 2009

no mudra rikala amili,ze snad ne,ale teda smikali mi to tam,vyskrabavali,no lahoda 😀 ale tak vydrzet se to dalo 🙂

blahovka.cz
17. črc 2009

je sac,jeste ti to bude chybet 😀

amallie
17. črc 2009

ty jo, to teda muselo bejt 😖 ale co by člověk pro ty děti nevytrpěl, že jo

hlůavně, ať ti to dopadne dobře Blahu!!!

sacvi
17. črc 2009

držíme pěstičky blahu ať se to hezky zahojí 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Amal krásná fotečka 😉

Blahu tak a´t se to hojí a nemáš žádné komplikace a dej malému za nás pusinku 😉

amallie
17. črc 2009

peti díky, ale nic moc tam vidět není

blahovka.cz
17. črc 2009

no jasne ja ho holky pusinkuju za vasd porad 😀

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Blahu a jak snáší Ondrášek ty hice?

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

A jak často kojíš? A vyspíš se v noci trochu? A kolik za den plenek asi spotřebuješ? A je něco pro malého bez čeho bys nemohla být (kosmetika, léky....) a´t mám trochu představu od maminky 😉

blahovka.cz
17. črc 2009

peti hic,tak tady ani neni je tu 25 stupnu,jinak to jde,kojime tak kazde 3 hodky v noci i po 4,vyspat to moc nejde,manza je vrchni uspavac,takze kdyz ja ho nakrmim manza uspava,pleny tak pri kazdem kojeni jedna,plus kdyz se pak necekane pokadi,no nevim bez ceho se neobejde - no mam porad sebou veci na prevleceni,prebaleni,dudana a tak,neobesla bych se bez manzela 😀

sacvi
17. črc 2009

blahu tak eště že je manžílek takovej šikovnej 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

blahovko tak to je pěkné, že ti tak pomáhá a díky moc , to víš předporodní depka jestl člověk má všéchno .... 😉

blahovka.cz
17. črc 2009

sac to je dokonce krmil i strikackou ze zacatku ted uz ji nepotrebujeme

petulko to jsme meli taky,ale po porodi to jde vsechno nejak samo a prirozene,clovek se uci znat jeho potreby 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Blahovko vím že to tak je ,ale prostě teď je to tak jak to je 😀 Myslím si, že to taky zvládném, to je prostě začne fungovat rodičovský instinkt 😀