• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
ja byla taky nervoznoi,to je normsalni

no holky drzim tzu malyho naruce a konejsim,takze uz budu muset jit za chvilku krmit

takze vam mavame a pa pa
17. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu to je dojemné jaks to popsala, až mi naskočila husina:slight_smile:
To nevyspání ti teda nezávidím, ale bude už jen líp, nebooj:slight_smile:)
já mám z toho nočního vstávání nejhorší obavy, nenávidím když mě někdo násilím budína jsem pak protiva:frowning2:ale kvůli miminku by to mohlo být snad jiné:slight_smile:
Jinak teda musí to být nádhernej pocit, na to se mooc těšíme oba, asi budu stopro bulet:slight_smile:

Tak snad už se rozprší, ten tlak nám s mimi nedělá vůbec dobře:frowning2:ale napapali jsme se:slight_smile:
akorát jsem si povídala s bříškem, je vidět že je mimi jako na levo:slight_smile:což je teda zvláštní, páč si pamatuju, že mi tehdy před oolodněním říkala gynekoložka, že mám vajíčka hodně vpravo...nechápu...

Jo a já právě Blahu přemýšlím, jestli mám rodit ve Varech nebo v Ostrově..ještě se tam pojedem podívat...a koukala jsem že ve Varech už dělají porody do vody!!!ale vím, že to šestinedělí je děs, není tam ani toaleťák...ale snad to do zimy vymalují a uklidí...pošlu tam ségru, ta dělá na hygieně:slight_smile:))
17. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu mějte se krásně a těším se až se tu zase potkáme..Ondráškovi posílám pusinkůů.pa :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tak se mějte krásně , dej Ondráškovi ještě jednoho pusana za nás a opatrujte se a zase se ukaž papa :wink:
17. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu a Ondrášku papapapapappapapa!!!!
17. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tak jsem prosvihla blahusku:frowning2: ale napsala to fakt krasne....

jinak skrz ty kocicky...volala jsem veterinarovi, melo by to byt ok....
17. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky...jakpak se mate??

cat..jake bylo odpoledne?

hehenko-teda fakt mi siroka neprijdes..ale brisko se klube hezky-ale je to jasny tehu brisko :grinning:
17. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE diky za ip...me neprijdes taky siroka...a brisko? jeziiis, jsi tehule preci...a sama rikas, ze to mas po tech lekach...ale neprijde me to extrem teda...vypada pevne...bud rada...neni vykydly a nechutny!
17. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR ahoj...mmch...me se tva prsa taky libi...otazka je, co s nima bude v tehu:slight_smile:
17. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..dekuju..no prave,abych si nechala na ne usit padaky....no taky jsem zvedava a ete vic po tehu...az zacnou ete zvetsovat,budu spat v naky podprde-pry je to dobra,ze ty prsa drzi(i po porodu)a tak se nevytahaj-proste nebyt bez podprdy...tak nevim..ale zkusim...jinak aspon mam dobrej tvar,ze kolikrat v tricku ani tak velky nevypadaj,znam holky co maj stejnou velikost ale takovy ty vesaky(proste blbej tvar)-a neni to po detech a vypadaj mnohem vetsi...no uvidime..a to jako jsem mala C-D i u 52kg...to se vsichni vzdycky hrozne divili..

svoji a jak velky mas ty?
17. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdycky jsem mela 75B...ted mam urcite C a jednu podprdu i D....zvetsily se dost...tak je mazu taky a uvidime....
17. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty mas ten super typ postavy, takovou jsem si vzdycky prala...stihla a velky prsa....ja jsem byla vzdycky od pasu nahoru stihla, nohy tak akorat a vetsi zadecek...jako hezky...to jo, ale kdyz jsem nastoupila do prace, tak jsem za rok pribrala 10kg....proste jinej styl zivota......ted mam v tehu nejakych 67kg(a to jsem par kg v minusu diky nevolnostem)...ale uz to tolik neresim tu vahu...ja jsem nikdy nemela vuli na diety a tak...
17. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tu nedavno psala,ze mnazes taky tim elastinem vid?mne prijde dobrej-snad...

svoji,ale na foteckach mas krasny brisko,vubec nejsi oplacla,mas pevny brisko a to se mi libi..
no a ted kolem nas si kopec holek nechava umely a manza to nema rad,tak se vzdycky smeje ze on nic dokupovat nemusi... :grinning:
svoji pockej s mimi jak budes vybehana :grinning: jinak na diety taky nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim, ze muj manzel by se se mnou rozvedl, kdybych si nechala udelat umely:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

no, ja jsem prave vzdycky akorat remcala, ohledne postavy, ale nikdy jsem nemela dost pevnou vuli s tim neco udelat...uvidime po porodu...nebo spis az po kojeni tak nejak...neni zdravy hned po porodu zacit s nejakyma dietama...pokud se teda koji....

jj, mazu elasti-q...snad bude dobrej...
17. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho mam taky svoji..a na netu jsem cetla samy dobra veci a v lekarne pani i ho taky radila...tak snad..

svoji..to mame stejny,manza to fakt nesnasi..i to ty jedny nasi znami rozmlouval...svoji myslm ze hromada holek u kojeni zhubne i bez diety a mimi da taky zabrat
17. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim....
17. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a uz papas normalne?a pribiras?
17. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, uz docela jim...teda maso, uzeniny nemuzu porad...fuj fuj...prijde me, ze tak nejak vykydavam opticky spis nez na vahu...na vahu tak kilo treba...jak kdy...
17. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,na fotce ale vypada ze mas jen brisko a pevny :grinning: ale pokud je to celkove-mohla by to byt ta holka :grinning: -rika se to
17. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a proc si myslis, ze mam na fotce ty kalhoty? :cry: :grinning: :grinning: jsem se hooodne dlouho natacela...chichi

no ja chodim po albickach a zkoumam holcici a klucici briska...abych videla ten rozdil:slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jsi zjistila??
17. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze jsou vsechny stejny:slight_smile: a vsechny jsou velky:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nektery briska me az desi :slight_smile: jak jsou veeliky
17. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda...ja tady u nas potkavam holcinu, ktera uz jedno dite ma a ma tak strasne veliky bricho ted, ze tam ma snad patercata...tak to me desi taky teda....
17. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji jsem rada ze se nelekam sama,nektery holky maj takovy ty krasny briska a jen ty-to bych si taky moc prala
17. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky...no ale asi to neovlivnime....ale ty mega bricha maj asi spis ty silnejsi holky....a pak asi ty, ktery cekaj patercata :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proc myslis, ze tady furt vysiluju s tim brichem....mam z toho hruzu....teda jako ne nejak tragicky, to ne, vim, ze to k tomu patri....ale vis jak....
17. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji :grinning: normalne jsem byla u ty dr a tam zenska-byla v pokrocilym tehu ale vypadala jak hodne silna babicka toho malyho syna co tam mela...no uplne me zaskocila....a pak tam byla tehule-tak normal..a mela tam holcicku a ta nas vsechny olibala pri odchodu :grinning:
17. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to nekomu leze na mozek to tehu:slight_smile: jsem zvedava na sebe....zatim me jen vsechno rozbreci.... :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se jdu vysprsit a do pelechu....brou ....
17. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek