Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
17. črc 2009

ja byla taky nervoznoi,to je normsalni

no holky drzim tzu malyho naruce a konejsim,takze uz budu muset jit za chvilku krmit

takze vam mavame a pa pa

cat79
17. črc 2009

Blahu to je dojemné jaks to popsala, až mi naskočila husina🙂
To nevyspání ti teda nezávidím, ale bude už jen líp, nebooj🙂)
já mám z toho nočního vstávání nejhorší obavy, nenávidím když mě někdo násilím budína jsem pak protiva☹ale kvůli miminku by to mohlo být snad jiné🙂
Jinak teda musí to být nádhernej pocit, na to se mooc těšíme oba, asi budu stopro bulet🙂

Tak snad už se rozprší, ten tlak nám s mimi nedělá vůbec dobře☹ale napapali jsme se🙂
akorát jsem si povídala s bříškem, je vidět že je mimi jako na levo🙂což je teda zvláštní, páč si pamatuju, že mi tehdy před oolodněním říkala gynekoložka, že mám vajíčka hodně vpravo...nechápu...

Jo a já právě Blahu přemýšlím, jestli mám rodit ve Varech nebo v Ostrově..ještě se tam pojedem podívat...a koukala jsem že ve Varech už dělají porody do vody!!!ale vím, že to šestinedělí je děs, není tam ani toaleťák...ale snad to do zimy vymalují a uklidí...pošlu tam ségru, ta dělá na hygieně🙂))

sacvi
17. črc 2009

blahu mějte se krásně a těším se až se tu zase potkáme..Ondráškovi posílám pusinkůů.pa 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Blahu tak se mějte krásně , dej Ondráškovi ještě jednoho pusana za nás a opatrujte se a zase se ukaž papa 😉

cat79
17. črc 2009

Blahu a Ondrášku papapapapappapapa!!!!

svoja
17. črc 2009

jeee, tak jsem prosvihla blahusku☹ ale napsala to fakt krasne....

jinak skrz ty kocicky...volala jsem veterinarovi, melo by to byt ok....

carculka
17. črc 2009

ahooj holky...jakpak se mate??

cat..jake bylo odpoledne?

hehenko-teda fakt mi siroka neprijdes..ale brisko se klube hezky-ale je to jasny tehu brisko 😀

svoja
17. črc 2009

HEHE diky za ip...me neprijdes taky siroka...a brisko? jeziiis, jsi tehule preci...a sama rikas, ze to mas po tech lekach...ale neprijde me to extrem teda...vypada pevne...bud rada...neni vykydly a nechutny!

svoja
17. črc 2009

CAR ahoj...mmch...me se tva prsa taky libi...otazka je, co s nima bude v tehu🙂

carculka
17. črc 2009

svoji..dekuju..no prave,abych si nechala na ne usit padaky....no taky jsem zvedava a ete vic po tehu...az zacnou ete zvetsovat,budu spat v naky podprde-pry je to dobra,ze ty prsa drzi(i po porodu)a tak se nevytahaj-proste nebyt bez podprdy...tak nevim..ale zkusim...jinak aspon mam dobrej tvar,ze kolikrat v tricku ani tak velky nevypadaj,znam holky co maj stejnou velikost ale takovy ty vesaky(proste blbej tvar)-a neni to po detech a vypadaj mnohem vetsi...no uvidime..a to jako jsem mala C-D i u 52kg...to se vsichni vzdycky hrozne divili..

svoji a jak velky mas ty?

svoja
17. črc 2009

vzdycky jsem mela 75B...ted mam urcite C a jednu podprdu i D....zvetsily se dost...tak je mazu taky a uvidime....

svoja
17. črc 2009

ty mas ten super typ postavy, takovou jsem si vzdycky prala...stihla a velky prsa....ja jsem byla vzdycky od pasu nahoru stihla, nohy tak akorat a vetsi zadecek...jako hezky...to jo, ale kdyz jsem nastoupila do prace, tak jsem za rok pribrala 10kg....proste jinej styl zivota......ted mam v tehu nejakych 67kg(a to jsem par kg v minusu diky nevolnostem)...ale uz to tolik neresim tu vahu...ja jsem nikdy nemela vuli na diety a tak...

carculka
17. črc 2009

si tu nedavno psala,ze mnazes taky tim elastinem vid?mne prijde dobrej-snad...

svoji,ale na foteckach mas krasny brisko,vubec nejsi oplacla,mas pevny brisko a to se mi libi..
no a ted kolem nas si kopec holek nechava umely a manza to nema rad,tak se vzdycky smeje ze on nic dokupovat nemusi... 😀
svoji pockej s mimi jak budes vybehana 😀 jinak na diety taky nejsem 😝

svoja
17. črc 2009

no myslim, ze muj manzel by se se mnou rozvedl, kdybych si nechala udelat umely🙂 😀 😀 😀

no, ja jsem prave vzdycky akorat remcala, ohledne postavy, ale nikdy jsem nemela dost pevnou vuli s tim neco udelat...uvidime po porodu...nebo spis az po kojeni tak nejak...neni zdravy hned po porodu zacit s nejakyma dietama...pokud se teda koji....

jj, mazu elasti-q...snad bude dobrej...

carculka
17. črc 2009

ja ho mam taky svoji..a na netu jsem cetla samy dobra veci a v lekarne pani i ho taky radila...tak snad..

svoji..to mame stejny,manza to fakt nesnasi..i to ty jedny nasi znami rozmlouval...svoji myslm ze hromada holek u kojeni zhubne i bez diety a mimi da taky zabrat

svoja
17. črc 2009

ja si taky myslim....

carculka
17. črc 2009

svoji a uz papas normalne?a pribiras?

svoja
17. črc 2009

jj, uz docela jim...teda maso, uzeniny nemuzu porad...fuj fuj...prijde me, ze tak nejak vykydavam opticky spis nez na vahu...na vahu tak kilo treba...jak kdy...

carculka
17. črc 2009

svoji,na fotce ale vypada ze mas jen brisko a pevny 😀 ale pokud je to celkove-mohla by to byt ta holka 😀 -rika se to

svoja
17. črc 2009

no a proc si myslis, ze mam na fotce ty kalhoty? 😢 😀 😀 jsem se hooodne dlouho natacela...chichi

no ja chodim po albickach a zkoumam holcici a klucici briska...abych videla ten rozdil🙂

carculka
17. črc 2009

a co jsi zjistila??

svoja
17. črc 2009

ze jsou vsechny stejny🙂 a vsechny jsou velky🙂 😀 😀 😀

carculka
17. črc 2009

no nektery briska me az desi 🙂 jak jsou veeliky

svoja
17. črc 2009

to teda...ja tady u nas potkavam holcinu, ktera uz jedno dite ma a ma tak strasne veliky bricho ted, ze tam ma snad patercata...tak to me desi taky teda....

carculka
17. črc 2009

svoji jsem rada ze se nelekam sama,nektery holky maj takovy ty krasny briska a jen ty-to bych si taky moc prala

svoja
17. črc 2009

to ja taky...no ale asi to neovlivnime....ale ty mega bricha maj asi spis ty silnejsi holky....a pak asi ty, ktery cekaj patercata 😀 😀 😀

svoja
17. črc 2009

no proc myslis, ze tady furt vysiluju s tim brichem....mam z toho hruzu....teda jako ne nejak tragicky, to ne, vim, ze to k tomu patri....ale vis jak....

carculka
17. črc 2009

svoji 😀 normalne jsem byla u ty dr a tam zenska-byla v pokrocilym tehu ale vypadala jak hodne silna babicka toho malyho syna co tam mela...no uplne me zaskocila....a pak tam byla tehule-tak normal..a mela tam holcicku a ta nas vsechny olibala pri odchodu 😀

svoja
17. črc 2009

no asi to nekomu leze na mozek to tehu🙂 jsem zvedava na sebe....zatim me jen vsechno rozbreci.... 😅

svoja
17. črc 2009

tak ja se jdu vysprsit a do pelechu....brou ....