• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
sacvi tak nějak podobně lebedíme i my jen mám vždycky natáhla obě nohy :grinning:

Sacvi no to musíš chodit na ty ozvy a do poradny, mě to taky připadá celkem zbytečně, přece kdyby jsme měli kontrakce tak to poznáme , ne :wink:
18. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti já eště na ozvech nebyla..mně poslechne srdíčko přes utz dyž sem v poradně a hotovka..
18. črc 2009 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jupííííííííííííííííí pršíííííííííííííííííííííííííííí :wink:
18. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fááájn peti..konečně i u Vás bude lepšejc :wink: :grinning:
18. črc 2009 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a i nožky přestanou bolet :wink:
18. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba příjde bouřka a malému se bude chtít na svět :grinning: , to by se mi úplně líbilo, nechci aby mi poro vyvolávali, ale když člověk musí tak musí
18. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budu obalovat hřibové řízky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti já si taky říkala že dyž budou bouřky tak by se to mohlo spustit :grinning: No jedna už přešla a nic :grinning: Teď už "jen" prší..
18. črc 2009 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi u nás jen zapršelo bez bouřky, ale já si myslím, že večer něco příjde :wink: a co tvoje buchty už je máš upečené?
18. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdolečky už mám i dost popapané :grinning: Dyž se mně tak povedly no :pensive: :grinning:
18. črc 2009 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti a dokdy teda musíš porodit aby nemuseli vyvolávat?? A máš na někoho čísilko?? :wink:
18. črc 2009 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi to věřím taky bych si dala nějaký vdoleček nebo buchtu , ale dieta je dieta ale na večer si dám hrozno místo večeře :wink: A stím do kdy musím porodit mi ještě nikdo nic neříkal, právě že ten můj Dr už má skoro měsíc tu dovolenou a zástup asi nechce rozhodovat ,ale uvidím, co mi řeknou v tom Zlíně a od pondělí už ordinuje i můj Dr - konečně :wink:
18. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nám musíš pak dát vědět..v každém případě držím pěstičky aby se malej vydal ven eště předtím.. :dizzy_face:
18. črc 2009 v 16:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen všude čtu, ž se děla častěji UZ že miminko přibývá na váze a mě ho od toho 33 tt nedělali :frowning2: Vím, že kámoška co měla termín až začátkem srpna , tak jí nakonec vypočítali 16.7. TP a rodila ještě i tak o měsíc dřív právě ve Zlíně, měla taky tu cukrovku . Ale Dr přece na to mají vystudovanou školu tak snad ví co mají a co nemají dělat
18. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by teda měli vědět no.. :unamused:
18. črc 2009 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A potom ať nejsme nervozní :angry:
18. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se na to peti zeptej..mně teda dělá utz pokaždé..kontroluje jak je mimi sestouplé a poslouchá to srdíčko..
18. črc 2009 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi na tom zástupu taky poslouchá srdíčko a dělá i ozvy ale mě by zajímalo jak je brouček velký a jak mi ten termín vychází, snad už nebude po termínu, to by nebylo dobré :confounded:
18. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!spolucekatelky na porod :grinning: porad jste cely koukam,my bohuzel taky :frowning2: ani poslicci ted nebyly
18. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef to čekání je nejhorší :angry:
18. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu me taky od 31tt UTZ uz nedelal,ani mi nerekl kolik asi tak prcek bude vazit...akorat me vzdycky vysetri cipek,poslechne pres bricho srdicko a zmeri bricho a ted chodim jeste na ten monitor...taky bych jeste brala UTZ,ale uz to asi neni nutny
18. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj petu to mi povidej...sice jsem z porodu nervozni,ale rikam hlavne at uz to prijde ted,stejne se tomu nevyhnu

sac a mas uplne obri brisko...nemas tam dve deticky :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef ale u mě to prý mají dělat protože u diabetiček miminko roste rychlejš , hlavně ke konci a nesmí se přenášet , té mojí kámošce to udělalo půl měsíc a porodila o měsíc ještě i tak dřív
18. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac jsem zvedava jak veliky budes mit miminko...jestli zalezi na velikosti briska nebo ne...
18. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi ahooj :slight_smile: ,
to se mě ptají všichni :angry: :grinning:
Ty máš tady na někoho čísilko?? :wink:
18. črc 2009 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a peti az budes 40tt a nebudes porad rodit tak jdes na vyvolani??
18. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac se nedivim,protoze je fakt obricek to tvoje brisko...ne nemam bohuzel :frowning2:
18. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tak snad v to pondělí se to nějak vyřeší..ne?

efi no to doufám že nezáleží :astonished: :grinning: Ale taky sem zvědavá jak budeme velcí..ach jo..se asi nedočkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2009 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň spolu si můžeme vyměnit čísilko nééé? :wink: :grinning:
18. črc 2009 v 16:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek