• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
no taky mi prijde ze budu tehotna jeste aspon dva roky minimalne :grinning: no urcite muzeme,budu jen rada,abych mela dat komu vedet ze rodime a ty mi taky das vedet :wink:
18. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac a kdyz bysme teda rodily obe najednou,tak se aspon muzem pres smsky podporovat,kdyz na to budem mit silu :grinning:
18. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám uloženo :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja si to ani nedovedu predstavit jak to bude vypadat,jak to bude bolet a tak...je to asi lepsi,ale je to hrozna nejistota kdyz nevite co prijde a jaky to bude :sweat_smile:
18. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak aspoň podle těch poslíčků máš trošinku představu..ne? Kdy jsi měla naposledy?? :wink:
18. črc 2009 v 16:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to by byly sms :grinning:
Jo tak su otevřená na 6cm..za dvě hodiny..už su otevřená na 8cm a chce se mně tlačit ale nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..za hodinu..huráá už můžu tlačit tak jdu na to.. :grinning:
18. črc 2009 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela i mensi porodni stahy v tom 22tt a to me prislo jako kdyz mam dostat MS a ty poslicci me zatim prijdou jako kdyz me boli vic ledviny a do toho podbrisek...naposledy minulou noc,dneska klidek,ale porad me boli podbrisek,hlavne kdyz lezim a pak vstanu
18. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se vcera libili Pratele..videla jsi to??jak po 17 hodinach byla otevrena na 3cm a Ross na to povida: Coze!!To ja jsem otevrenej na 3cm!! :grinning:
18. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo efi to mě taky tak bolí....já vím že teda budu mít děsný křížový bolesti :confounded: Mně to stačí jen u těch poslů a je to děs :pensive:

Já si s poslama užila středu a čtvrtek (jako ta noc byla děsná) a od té doby už nic pořádného..jen pobolívá občas ten podbřišek ale jinak nic..
18. črc 2009 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem neviděla ale dobrýý :grinning:

Ty jo ale ta představa :astonished: :grinning:
18. črc 2009 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim,ze taky budu mit krizovy bolesti,ale zatim jsem to moc teda nepocitila,ale jako predem rikam nejsem zadna hrdinka,takze hned jak prijedu do porodky kricim ze chci epi :grinning:
18. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nejsem hrdinka..esi to bude děs tak chci takýýý :wink:
18. črc 2009 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi a zkoušela si už vínko atd.? :wink:
18. črc 2009 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ty poslicci trvaji vzdycky tak 20 minut a pak dobry,nastesti,ale vzdycky uz se tesim ze se to rozjede a ono nic a hlavne teda nevim jak s kontrakcema vydrzim na monitoru...to si uz vubec nedovedu predstavit
18. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj byl vylet,potom jsem byla akorat cela namozena,pak koupaliste,vino,horka sprcha a sexik teda zatim ne,prootze bylo porad vedro a ja v tom vedru teda jako nemohla,takze mozna dneska..jsem si rikala ve 22tt chtel pomalu ven a ted se milostpanovi nebude chtit

sac co jsi zkousela ty??ale toho vinka jsem mela asi jen dve decky,ani ne,protoze me to nejak nejelo
18. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych zacala rodit dneska tak super,je vyborny pocasi,takze aspon to by bylo pozitivni :slight_smile:
18. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to máš dobrý..mě to takhle tu noc trvalo aspoň 3hoďky než to zase přešlo a to sem se už taky těšila jak pojedem ach jo..

Já si raděj nic představovat ani nechci.. :grinning: Jen už chci konečně jet :angry: :grinning: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky si rikam,at uz je to jakykoliv hlavne at uz to zacne a zacne se neco dit,stejne se tomu nevyhneme tak at je to aspon za nami a nemusime cekat jak trubky :grinning:
18. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prijde mi ze cim vic delam pro to abych porodila,tim vic se mu nechce a drzi se :grinning: je to hajzlicek a to se jeste ani nenarodil :grinning:
18. črc 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi s tím počasím sem to dnes říkala mužovi..jak by se dneska krásně rodilo :grinning:

U nás včera akorát proběhlo tuleníčko a vidíš..na porod sem prý max.připravená ale tuleníčko nepomohlo ničemu :confounded: Samo nic jinýho sem nečekala..dyž to člověk chce tak just ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ve čtvrtek bylo cestování 40km pro kočár a zpět a pak ke kadeřnici a tak sem myslela že budu tak nadrncaná tak že to taky pomůže a vidíš no.. :grinning:

Miminku se ze své vilky prostě nechce :grinning:
18. črc 2009 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s mužem pořád říkáme pojď už honééém :grinning: A dneska sem u oběda říkala že je to hrozný že eště není ani na světě a už neposlouchá :grinning:
18. črc 2009 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis to,u tebe je to jako u me,cim vic delas,tak nic...taky jsem po tom vyletu byla cela namozena a vydrncana a nic...ja jsem teda pro kocar radsi nejela,protoze to bylo trochu dal a bylo vedro,takze jsem to radsi neriskovala a by to se mnou neseklo,protoze mam hrozne nizkej tlak a rekla jsem si,ze uz na to pecu a nic proto uz nedelam,protoze me to prijde jeste horsi
18. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyž já už chci vidět jak bude miminko vypadat a esi to bude chlapeček nebo holčička..já snad zvědavostí prasknu dřív než porodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. črc 2009 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo efi to je asi nejlepší..já už to taky vzdávám..nemá to cenu..jak se mimi nechce tak s ním stejně nic nehne :sweat_smile: Takže nezbývá než čekat..blééé
18. črc 2009 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu zehlit...po obede zehlil Milan a ja spala :grinning: ale je toho tolik,ze to vsechno neudelal,takze jdu ted ja a z toho lezeni uz me boli zada...

tak kdyby neco tak hned pis :wink:
18. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac na to jsem taky hrozne zvedava,hlavne komu bude vic podobny,jestli sousedovi nebo me :grinning: :grinning: :grinning: fakt se nemuzu dockat az ho uvidim a bude na me koukat treba celej Milan :grinning:
18. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se zase jdu natáhnout a žehlit budu až pozděj..
jak se bude něco dít tak dám hned vědět..ale to musíš eště pár let počkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zatím pááá
18. črc 2009 v 17:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to je krásná představa..že? :dizzy_face:
18. črc 2009 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je,a myslim,ze se na neho nebudu moct vynadivat a budu na nej porad jen koukat jak je nadhernej :grinning: no ja myslim,ze u toho zehleni taky dlouho nevydrzim a pujdu zase lezet :grinning: mej se hezky ahoj
18. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky budu určitě pořád koukat :dizzy_face: Kurňa už aby to bylo..

Tak zatím pa pa
18. črc 2009 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek