Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
18. črc 2009

no taky mi prijde ze budu tehotna jeste aspon dva roky minimalne 😀 no urcite muzeme,budu jen rada,abych mela dat komu vedet ze rodime a ty mi taky das vedet 😉

eeefffaaa
18. črc 2009

sac a kdyz bysme teda rodily obe najednou,tak se aspon muzem pres smsky podporovat,kdyz na to budem mit silu 😀

sacvi
18. črc 2009

tak mám uloženo 🙂

eeefffaaa
18. črc 2009

holky ja si to ani nedovedu predstavit jak to bude vypadat,jak to bude bolet a tak...je to asi lepsi,ale je to hrozna nejistota kdyz nevite co prijde a jaky to bude 😅

sacvi
18. črc 2009

a tak aspoň podle těch poslíčků máš trošinku představu..ne? Kdy jsi měla naposledy?? 😉

sacvi
18. črc 2009

efi to by byly sms 😀
Jo tak su otevřená na 6cm..za dvě hodiny..už su otevřená na 8cm a chce se mně tlačit ale nemůžu 😝 😀 ..za hodinu..huráá už můžu tlačit tak jdu na to.. 😀

eeefffaaa
18. črc 2009

no ja mela i mensi porodni stahy v tom 22tt a to me prislo jako kdyz mam dostat MS a ty poslicci me zatim prijdou jako kdyz me boli vic ledviny a do toho podbrisek...naposledy minulou noc,dneska klidek,ale porad me boli podbrisek,hlavne kdyz lezim a pak vstanu

eeefffaaa
18. črc 2009

me se vcera libili Pratele..videla jsi to??jak po 17 hodinach byla otevrena na 3cm a Ross na to povida: Coze!!To ja jsem otevrenej na 3cm!! 😀

sacvi
18. črc 2009

jo efi to mě taky tak bolí....já vím že teda budu mít děsný křížový bolesti 😖 Mně to stačí jen u těch poslů a je to děs 😔

Já si s poslama užila středu a čtvrtek (jako ta noc byla děsná) a od té doby už nic pořádného..jen pobolívá občas ten podbřišek ale jinak nic..

sacvi
18. črc 2009

to sem neviděla ale dobrýý 😀

Ty jo ale ta představa 😲 😀

eeefffaaa
18. črc 2009

no ja myslim,ze taky budu mit krizovy bolesti,ale zatim jsem to moc teda nepocitila,ale jako predem rikam nejsem zadna hrdinka,takze hned jak prijedu do porodky kricim ze chci epi 😀

sacvi
18. črc 2009

já taky nejsem hrdinka..esi to bude děs tak chci takýýý 😉

sacvi
18. črc 2009

efi a zkoušela si už vínko atd.? 😉

eeefffaaa
18. črc 2009

me ty poslicci trvaji vzdycky tak 20 minut a pak dobry,nastesti,ale vzdycky uz se tesim ze se to rozjede a ono nic a hlavne teda nevim jak s kontrakcema vydrzim na monitoru...to si uz vubec nedovedu predstavit

eeefffaaa
18. črc 2009

jj byl vylet,potom jsem byla akorat cela namozena,pak koupaliste,vino,horka sprcha a sexik teda zatim ne,prootze bylo porad vedro a ja v tom vedru teda jako nemohla,takze mozna dneska..jsem si rikala ve 22tt chtel pomalu ven a ted se milostpanovi nebude chtit

sac co jsi zkousela ty??ale toho vinka jsem mela asi jen dve decky,ani ne,protoze me to nejak nejelo

eeefffaaa
18. črc 2009

kdybych zacala rodit dneska tak super,je vyborny pocasi,takze aspon to by bylo pozitivni 🙂

sacvi
18. črc 2009

efi to máš dobrý..mě to takhle tu noc trvalo aspoň 3hoďky než to zase přešlo a to sem se už taky těšila jak pojedem ach jo..

Já si raděj nic představovat ani nechci.. 😀 Jen už chci konečně jet 😠 😀 😵

eeefffaaa
18. črc 2009

jj taky si rikam,at uz je to jakykoliv hlavne at uz to zacne a zacne se neco dit,stejne se tomu nevyhneme tak at je to aspon za nami a nemusime cekat jak trubky 😀

eeefffaaa
18. črc 2009

a prijde mi ze cim vic delam pro to abych porodila,tim vic se mu nechce a drzi se 😀 je to hajzlicek a to se jeste ani nenarodil 😀

sacvi
18. črc 2009

efi s tím počasím sem to dnes říkala mužovi..jak by se dneska krásně rodilo 😀

U nás včera akorát proběhlo tuleníčko a vidíš..na porod sem prý max.připravená ale tuleníčko nepomohlo ničemu 😖 Samo nic jinýho sem nečekala..dyž to člověk chce tak just ne 😀 😝

A ve čtvrtek bylo cestování 40km pro kočár a zpět a pak ke kadeřnici a tak sem myslela že budu tak nadrncaná tak že to taky pomůže a vidíš no.. 😀

Miminku se ze své vilky prostě nechce 😀

sacvi
18. črc 2009

my s mužem pořád říkáme pojď už honééém 😀 A dneska sem u oběda říkala že je to hrozný že eště není ani na světě a už neposlouchá 😀

eeefffaaa
18. črc 2009

no vidis to,u tebe je to jako u me,cim vic delas,tak nic...taky jsem po tom vyletu byla cela namozena a vydrncana a nic...ja jsem teda pro kocar radsi nejela,protoze to bylo trochu dal a bylo vedro,takze jsem to radsi neriskovala a by to se mnou neseklo,protoze mam hrozne nizkej tlak a rekla jsem si,ze uz na to pecu a nic proto uz nedelam,protoze me to prijde jeste horsi

sacvi
18. črc 2009

dyž já už chci vidět jak bude miminko vypadat a esi to bude chlapeček nebo holčička..já snad zvědavostí prasknu dřív než porodím 😝 😀

sacvi
18. črc 2009

jo efi to je asi nejlepší..já už to taky vzdávám..nemá to cenu..jak se mimi nechce tak s ním stejně nic nehne 😅 Takže nezbývá než čekat..blééé

eeefffaaa
18. črc 2009

no nic jdu zehlit...po obede zehlil Milan a ja spala 😀 ale je toho tolik,ze to vsechno neudelal,takze jdu ted ja a z toho lezeni uz me boli zada...

tak kdyby neco tak hned pis 😉

eeefffaaa
18. črc 2009

sac na to jsem taky hrozne zvedava,hlavne komu bude vic podobny,jestli sousedovi nebo me 😀 😀 😀 fakt se nemuzu dockat az ho uvidim a bude na me koukat treba celej Milan 😀

sacvi
18. črc 2009

já se zase jdu natáhnout a žehlit budu až pozděj..
jak se bude něco dít tak dám hned vědět..ale to musíš eště pár let počkat 😝 😀
Zatím pááá

sacvi
18. črc 2009

jéé to je krásná představa..že? 😵

eeefffaaa
18. črc 2009

jj to je,a myslim,ze se na neho nebudu moct vynadivat a budu na nej porad jen koukat jak je nadhernej 😀 no ja myslim,ze u toho zehleni taky dlouho nevydrzim a pujdu zase lezet 😀 mej se hezky ahoj

sacvi
18. črc 2009

to já taky budu určitě pořád koukat 😵 Kurňa už aby to bylo..

Tak zatím pa pa