Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
18. črc 2009

Holky tak my jsme doma..nožičky mě boli a chce se mi hrozně spát..Máme doma už ten monitor dechu a soupravičku do porodnice 🙂 🙂

svoja
18. črc 2009

Ahojky skororodicky🙂 Ja jsem dnesek mela velmi pracovni, dala jsem se do velkeho uklidu...k tomu jeste kuchyn...vsechny skrinky vyklidit, vytrit, trochu jsem si to tady preorganizovala....mame tu kuchyn obrovskou a delala jsem to cele odpol☹ Jsem z toho pekne vyrizena, ale jsem na sebe pysna🙂 Jeste umyt koupelku a wc a mam splneno....zitra me milacek bere do kina, zajedeme do Hradce, tak zas asi koukneme na nejaky vecicky...jsem hrozna🙂
U nas cely den leje jako z konve a ja si chrochtam, ze tady konecne neni vedro, ale hezky....hura hura.
Tak hezky vecer a brzky porod preju🙂

lenka_bohousek
18. črc 2009

Hezký podvečer, holčinky. Teda dneska jsou tu samé "téměř maminky". Ten čas tak rychle letí a brzy tu budeme mít další mimenčka 😵
Svoji, ty jsi dneska teda pracovitá. Já jsem vypravila Mildu do světa a už hodinu povlékám postele, ale nějak mi to nejde, koukám na net a dočítám, co se za celý týden událo.
U nás je taky celý den pod mrakem, prší a hodně fouká a teď je jenom 9 stupňů, takže oproti včerejším 32 docela skok.
Tak jdu na ty postele, zatím se tu mějte a pokud byste se některá rozhodla porodit, tak mooooc držím palečky a dejte o sobě vědět. Nakouknu zase než půjdu do hajan.
Zatím papapa 🙂

sacvi
18. črc 2009

No jo já si stěžuju že nemám poslíčky a tak mě už pěkně zase bolí břicho..kdyby to už aspoň bylo k porodu 😀

lenka_bohousek
18. črc 2009

Sac, co ty víš, třeba to v noci přijde. Bříško už máš pořádné a krásné 🙂

sacvi
18. črc 2009

no právě že bych si to přála tak je jasný že to přejde a nebude nic 😀

lenka_bohousek
18. črc 2009

No jo, tak to bohužel bývá, co si přejeme, tak nevychází. No ale ty máš jistotu, že jednou to přijde. A teď už není vedro, tak je to přece jen snesitelnější. Ale jako váš broučínek už by klidně mohl vykouknout. Jenže to víš, když se mu u tebe tak moc líbí, tak co by dělal venku 😀

svoja
18. črc 2009

HEHE jj, je to o psovi...a fakt na to nekoukej....ka bulela jeste nekolik minut potom....jakoze fakt bulela...mazec film ☹

LENI kraaasna ikonka s britatkem🙂

lenka_bohousek
18. črc 2009

Svoji, díky. To je kocourek od švagrové. Byli na dovolené a chodila jsem ho teď dva týdny krmit a hlavně mazlit, protože mu bylo smutno. Tak jsme se spolu vyfotili 🙂

Děvčátka, loučím se, jdu zalehnout k televizi. Přeju klidnou noc a hlavně nejvíc držím palečky všem holčinkám, které to mají za pár 🙂

cat79
19. črc 2009

Ahoj holky, zdravím při neděli🙂))
Počásko zase nic moc...teda alespoň tady, takže dneska asi bude mazlení a lenošení🙂)))

Zítra jdu do laborky na odběry a s močí, tak snad bude vše OK🙂

Všem přeju krásnou neděli a papa zítra🙂)jo mmj jsem včera večer po dlouhé době zvracela☹těhu není procházka růžovým sadem🙂a trápí mě zase výtok, tak jsem nasadila čípky..chjo chjo☹

angetha
19. črc 2009

Ahoj holky, zdravíme vás..u nás je krásně akorát..ani horko ani zima..
Myslím na holky těhulky, jestli třeba náhodou některá neodjela do porodnice.. 🙂
Cat nezoufej, už mám skoro polovinu těhu za sebou 😉

angetha
19. črc 2009

Ne já se přepsala..ty máš polovinu těhu skoro za sebou 😅

cat79
19. črc 2009

Ange to jo, to to letí🙂))
Já jsem z toho počsí už fakt smutná☹
Chtěla bych na dovču!!!!!!snad nám to vyjde koncem měsíce...mooc si to přeju🙂

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Ahojky holky my jsme stále 2V1 ale dneska mě nějak divně bolí spodek , bříško no všechno...... Dobaluju si poslední věci právě kdyby náhodou si mě tam zítra v tom Zlíně nechali a taky pořád dneska spím ale jinak počasí je u nás taky tak akorát ani zima ani horko

sacvi
19. črc 2009

Jéé ahoj peti 🙂 ,
teda aby jsi se vůbec zítřka dočkala stále 2v1 😉 😀

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

JJ sacvi to není tak žhavé a co ty jak vy válčite?

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Ještě si musím vydrhnout papuče do nemocnice , ty gumové do té sprchy

sacvi
19. črc 2009

My válčíme pořád stejně..břich chvilama pobolívá..mimoušek se tlačí kde může a mně se chce pořád spát 😀

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Sacvi tak o té unavě mi teď ani nemluv, já snad zaspím i ten porod 😀

lenka_bohousek
19. črc 2009

Ahoj kočenky, teda koukám, že skororodičky jsou stále pohromadě 😉

Petí, na tebe jsem tedy zvědavá, třeba už vážně zítra budete mít vaše kloučínka v náruči 😵

Sac, ty spi, když se ti chce spát, budeš potřebovat hodně energie. Ale je jasný, že když se mimčo tlačí, kde může, tak to moc nejde.

Holky, já myslím, že příští týden se dočkáme vašich miminek 😵

sacvi
19. črc 2009

já už je mám taky nabalené..peti a jakou máš tašku?? Já ju mám úplně plnou ale asi budu mít eště igelitku.. 😅 Si připadám jak blázen ale mám tam vše co sem našla na seznamech co sebou a eště se mi to tam nevleze všechno..a to mám kabelu velkou..no aby si nemysleli že se k ním stěhuju až tam ty bágly dovalím 😀 😅

sacvi
19. črc 2009

Leni ahoj 🙂 ,
já bych spala až bych brečela 😀 ale nemůžu pořádně ležet ach jo 😒 Přesně jak píšeš..nejdřív mě tlačí břuch..pak začnou bolet záda a nakonec začne bolet i ten břuch a můžu leda vstávat 😅

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Sacvi já mám taky velkou a to si neberu župan asi ten už by mi tam nevlezl ale neboj jak jsme tam ležela na porodním , tak ty ženské měli velké kufry a tašky buď v klidu
😉

lenka_bohousek
19. črc 2009

Sac, ty věci do porodnice - já už na to taky koukala a myslím, že pokud tam někdy pojedu, tak na tom budu stejně jako ty.
U nás v bytovce se včera z porodky vrátila sousedka, mají chlapečka a když ve středu odjížděli, tak táhla velkou cestovní tašku. Takže nejsi jediná, kdo má tolik věcí sebou. Nikdy nevíš, co budeš potřebovat 😉

Ale ty si teda poslední dny před porodem užíváš, ty naše těla to mají nějak divně zařízené - měla by nás nechat před porodem odpočívat a ne že se nemůžeme vyspat. Aspoň že už nejsou ta vedra, s velkým bříškem to muselo být šílené, viď.

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Leni ahojky já myslím, že zítra ještě rodit nebudu , ale kdyby jsi mě tam chtěli nechat tak to mám dost z ruky, tak ať M nemusí jezdit na dvakrát, já bych stejně raději rodila u nás ve Valu ale jak rozhodnou Dr nevím 😒 Jinak si myslím, že po neděli do konce týdna už budu mít malého vedle sebe a ne v sobě 😉

sacvi
19. črc 2009

to já taky župan neberu..ani noční košilu..tak to jsem ráda že taková zavazadla mají všichni-já si už připadala jako blázen 😀

Já to taky nechápu..před porodem by měla ženská spát pořád aby měla pak energii a byla odpočatá na porod a néé že se nemůže pořádně ani vyspat a je pořád unavená.. 😒

A ty vedra byly děs 😝 Já doufám že v takovém vedru nebudu rodit 😲

sacvi
19. črc 2009

peti tak snad to tak opravdu bude..já už se mooc těším až napíšeš že už ňuňáš toho svojeho chlapečinka 😵

Holky jdu žehlit a pak vysávat..zatím pááá

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Sacvi tak to já si košilky beru 2 sebou ať jsme kočka po porodu jak příjde pak taťka 😉 Ty nemocniční košile to jsem v tom byla jak strašák do zelí 😀 .

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

sacvi třeba ty mi napíšeš dřív 😉 tak já jdu vykartáčovat ty přezuvky papa

angetha
19. črc 2009

Ahoj holky..
Sac ty si nebereš košili ani župan?
No holky a my se teď z nemocnice vrátili 😅 😅 😅 Manžel omylem strčil ruku do ventilátoru u velorexe a rozsekalo mu to palec 😖 😖 😖 No má to až na kost, přervanou šlachu, nehet fuč..tak má ruku zafačovanou