• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
kebul super zprávičky :dizzy_face: jen tak dál :grinning: a za chvíli budeš blindicí historky vyprávět ty :grinning:

a zdravím amali a svoju a miminka :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
My dnes budeme dělat chlebíčky, zítra se jedu rozloučit oficiálně do práce :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ange.chlebíčky bych si dala denně:slight_smile:
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jů chlebíčky.... mňam :grinning:
21. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se zastavte :wink:
21. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
chlebíčky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
to je sranda:slight_smile:prej žijte zdravě:slight_smile:nad čerstvý chlebíšky neni.-)
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ange tak jo.... čekej mě tak za hodinku :grinning:

verled a co je na čerstvým chlebíčku tak strašně nezdravýho :sweat_smile: neříkám, že je to zrovna výkvět zdravé stravy, ale pokud ho neobložíš zrovna bůčkem nebo nenamažeš nějakou šíleně nezdravou pomazánkou, tak si myslím, že je chlebíček ok :wink:
21. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej|:majolka:slight_smile:)))a bez ní by to nebylo ono.-))))
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
chlebíček by byl zdravej i s tím bůčkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
amal to je fakt :dizzy_face: :grinning:

verled tak to je asi to jediný :grinning: když si představím jaký jiný sajrajty do sebe cpeme, tak majolka je proti tomu pramen zdraví z Posázaví :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale když se udělá krabí ne s majonézou ale bílým jogurtem..tak to vpodstatě zdravý je
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hoj ženy, jak se máte??? .)

tak PETULKA rodí.... jsem teda měla dobrej odhad, že bude z holek první... :slight_smile:))) PETI tak držíííím palcéééé :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj ženo :grinning: :dizzy_face:

my se máme dobře :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojjjj Prvušky, zase ve chvilce volna najukávám..... cože, Petulka rodí????? úúúúúú, moc na ní myslím, ať to má rychlé a téměř bezbolestné. Mám normálka husinu!
21. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ange.to jo, ale prostě tomu pak nemůžeš říkat chlebíže, to musí bejt obžerství.-)
ahoj hehe:slight_smile:
21. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
21. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky mě dneska tak bolí hlava a záda.... spala jsem v límci, ale moc to nepomohlo... :(((( achjoooo
21. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo 34 stupňů jo :astonished: no to bude zase masakr :confounded:
21. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostejko: bezva historka o blindění :grinning:
21. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, copa, máš problémy s krční páteří? Mně pomůže to zaspat. Jakmile mi od krku chytne migréna a můžu se ve tmě zavrtat do postele,podložit si krk polštářem,¨tak je mi fajn.

34 ...kde? Já mám v cestovce zimu :astonished: Teď mi volala švagrová, asi mě chce naštvat..válí se na plovce!!!!! :angry:
21. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj zuzi :dizzy_face: no ráno mi to tak bezva nepřišlo :grinning:
21. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj mám ZUZI... furt... jsem čekala, kdy to příde teď.... :(((((((( tohle se nedá vydržet... au auuuu...
mě taky pomáhá to zaspat, ale jedině když si vezmu dva ibalginy, jinak mi to moc nepomůže... bo jinak ani neusnu...
21. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ještě do toho ty vedra.... CAT si tu stěžovala, že není léto, ale mě to teda vůbec nevadilo, nevím, co s tím horkem... achjo...
21. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Hehe, tak to je naprd, žádnej prášek..... a co masáž od manžela? Ta mi taky vždycky uleví.

Prostejko: to mi je jasný, ale jak jsi to podala, se tady chechtám ještě teď
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe tak to ti nezávidím...... :confounded: zkus si to nahřát a lehnout si a třeba se ti uleví :wink:

zuzi no s odstupem času se tomu směju taky... jak na mě lidi hleděli, jak jsem rychle na jedné stanici vystřelila z metra, protože na mě to přišlo z ničeho nic :grinning: a pak jsem tam stála bezradně na tom nástupišti, nevěděla co dál, pak jsem cítila, že to prostě půjde ven, tak horečně hrabala pytlík... a pak z toho stejnak nic nebylo :rolling_eyes: :grinning:
21. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
achjo... a ještě martin objednal prohlídku bytu na 14.30 - samozřejmě tu nebude... mi blbě jako blázen a musím uklidit, vysát... bezva fakt... ty vole jestli nevomdlím nebo nezhebnu bolestí, tak to bude zázrak...
21. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš hehe :confounded: ještě vysávat, prosímtě opatrně..... a nijak to nepřehánět, určitě máš vypulírovaný :grinning:
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, tak to zvládni a moc to nepřežeň
21. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky právě, že je tu bordel a ještě tu musím uklízet po drahý polovičce že jo... a Rozule tak pelichá, že se musí vysávat každej druhej den, takže smůla... no nic... jdu to dodělat... už jsem ouplně zpocená...
21. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek