Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
21. črc 2009

tak my tu horko nemáme:-/snad zítra, už mm nachystaný šatičky, co jsem našla, se Vám v nich zítra vycvaknu jsou moc pěkný a včera jsem zjistila že se do nich vejdu🙂
hehe:když tě bolí hlava tak se na to vyprrdni, simtě vždyť tam bydlíte tak proč to má vypadat jak zlatá klec?.-)
jiank mě dneska taky bolí hlava asi trpim s tebou hehe.-)

prosteja
21. črc 2009

😲 😲 😲

prosteja
21. črc 2009

no asi se povalím zaregistrovat co nejdřív 😖

prosteja
21. črc 2009

no asi se jak blbci, co nejdříve objednáme do Thomayerovky na prohlídku porodního sálu a kdyžtak se tam zrovna zaregistruju, jináč nevím.... v Podolí totiž registrují od 14tt+0 a kdyby mě náhodou nevzali, tak jsem v řiti jak Baťa s dřevákama..... 😖

verled
21. črc 2009

prostej:nestraš furt🙂)))

prosteja
21. črc 2009

verled já nestraším, v těhotenské průkazce mám červeně vyznačeno, že se mám registrovat nejpozději ve 14. týdnu 😖 teď jsem 9. týden a nechci plašit, ani to nedělám, ale přímo sestřička u doktora mi řekla, že jestli tam nebudu mít v 15. týdnu razítko nějaké porodnice, tak je to průser.... 😲 asi nejsi z Prahy verled, to se to pak mluví, když jsi na začátku těhu a musíš řešit tohle....... může se ještě cokoliv stát, ale já už musím řešit porodnici, jako spousta holek tady....... a co vím, tak třeba to Podolí bere opravdu jen 12 pacientek na ten daný den, kdy máš termín porodu a navíc registrují až když jsi 14tt+0 a když na to spolíháš a oni to nevemou, tak v jiných porodnicích berou pak už jen stěží, protože jsou taky obsazení 😖

cat79
21. črc 2009

Ahoj holky, tak máme první těhu cvičení za sebou, bylo to fajn, posilko nožek a zadečku, ruce a prsa, pak jsme se učily dýchat do bříška a stahovat pánevní dno a pak dýchání jako mašinka a jako pes🙂 no prča🙂)
Já tak samo potkala 2 kámošky z vejšky a z gymnastiky, koukaly jsme na sebe že jsme těhu🙂)hihihihi, tak mám parťačky🙂))
Jináč konečně léto, tak jsme si ugrilovali za zahrádce masíčko a teď se tu opaluju ve stínu keře a píšu si mailíky🙂))

sacvi
21. črc 2009

Holkýýýý 😵 😵

" Dneska odpoledne 12.44 jsem otevřel očíčka. 50cm a 3,130kilíčka. Kdo jsem? Nemáš zdání? Vítek se Vám klaní. Šťastní rodíčové".

Od Peťulky 😵 😵

prosteja
21. črc 2009

sac 😵 😵 😵 😵 😵 petulce i tatínkovi velikááááááááááááánská gratulace 😵

prosteja
21. črc 2009

prcínek tak akorát, žádnej obřík, tý jo...... a jestli jí to v těch 6 vyvolávali, tak porod pohodička 😉 😵

prosteja
21. črc 2009

sac jestli jí budeš psát, tak že jí moooooooooc gratuluju, hlavně, ať jsou oba zdraví a ať jim maličký dělá samou radost 😵

prosteja
21. črc 2009

a samo tě zdravím i s miminkem 😀

a zdravím i cat a mimi...... to cvíčo zní zajímavě 😉

verled
21. črc 2009

sac:jeeeee tak jí gratulujem.-)to je paráda🙂
.....
holky já se snad rozpláču🙂

cat.živě si Vás ta představuju.-)maze to musí bejt jak tam funíte všechny najendou🙂

sacvi
21. črc 2009

prostejko všechno sem vyřídila 😵

Já mám strašnou radost za peťulku..už si drobečka chová a ňuňá ta se máá 😵 😵

verled
21. črc 2009

sac:to jo já už bych taky chtěla🙂

prosteja
21. črc 2009

sac děkujuuuuu 😀 😵 fotečku asi nemáš co?

verled
21. črc 2009

ty jo foto by bylo dobrý, ale neboj prostej určo brzo dorazí🙂

sacvi
21. črc 2009

já bych už chtěla taky mít drobka u sebe..ale holky říkám Vám že jak to vidím tak vážně dřív jak toho 4.8.rodit nebudu 😀 Je mi totiž nějak podezřele dobře..v noci se mi hezky spalo což je taky podezřelé takže myslím že si eště počkám 😀

prosteji fotečku nemám..budeme muset počkat až nám sem peťulka nějakou dodá 🙂

cat79
21. črc 2009

Jupííí!!!Peťulka je maminečka🙂)A Vítek, to je nádherný jméno🙂)))hele a neříkala, že je to holčička?Jsem z toho ňák zmatená.-)
cVÍČO DOPORUČUJU pROSTĚJ, UDRŽÍ TĚ TO FIT DO PORODU I PO PORODU, MYSLÍM Svaly a stavbu těla a tak, já budu určo chodit každý týden, ať jsme potom sexy maminy🙂))

sacvi
21. črc 2009

cat ne ne..čekali chlapečka 🙂

prosteja
21. črc 2009

sac neboooj, dočkáš se... a i kdybys čekala až do srpna, no co..... ven jednou drobek musí... horší by bylo ,kdyby ti mělo být blbě až do toho 4. srpna........ ale nebooooj, já myslím, že si střihnete tu promoci a pak valíte do porodky... viděla bych to na víkend 😉 já myslela, jestli ti neposlala mms 😉 nevadí, počkáme 😀

cat no se mnou to se cvíčem bude možná trošku složitější, když nemůžu dopoledne, můžu až tak kolem 5. odpoledne.... ale uvidíme 😉

sacvi
21. črc 2009

prostejko kéééž by 😵 😀

já se právě divím že je to cvíčo tak brzo..?! Já co chodila tak začínalo v 15.30 nebo pak v 16.45..a to nevím jak ostatní cvíčam ale ty taky až pozděj..asi jak kde..?!

cat79
21. črc 2009

Já už v tom mám binec🙂)
Sac nebooj, taky se dočkáš🙂)))už to nebude dlouho trvat🙂)))
Jo Ver, je to psina, jak tam dejchá 10těhulí, já teda měla nejmenší bříško, ale co, když začnu dřív, budu líp připravená🙂)hihihi možná možná🙂))

prosteja
21. črc 2009

jj sac asi jo..... no uvidím, mrknu na to a uvidím, jak mi to bude vycházet 😉 a přijde mi, že cat i byla dost brzo, ale ona byla asi obecně na cvičení, na posílení a jen do toho přivalili to dýchání a tak... ty jsi přece chodila daleko později sac ne? 😉

sacvi
21. črc 2009

holky na seznamu pořád něco o té chřipce a kolik bude nemocných apod. ach jo to se mi vůbec nelíbí 😒 Jak to pořád vidím ty titulky tak mám akorát strach aby miminko pak něco nechytlo.. ☹

prosteja
21. črc 2009

jj sac, včera jsem to viděla ve zprávách, furt hrozí pandemií a tak 😖 není to nic příjemného...... ale lidi jsou pěkně neukáznění, včera ve zprávách mluvili o nějaké slečně, co cestovala z anglie a přitom měla už 4 dny ty příznaky, protože se pohybovala mezi nakaženýma tou chřipkou... a sedla do letadla a tady se teda nechala vyšetřit a zjistili, že to má....... no takže nakazila půlku lidí v letadle.... fakt se to šíří jak mor 😔

sacvi
21. črc 2009

Já začala až nějak kolem 20tt mám dojem já už ani nevím..ono to máš různé..já chodila jen do cvíča a taky jsme dýchaly a tak ale eště je třeba celková příprava kde je cvičení + přednášky a nevím co eště a to začíná už hoodně brzo..záleží jak každá brzo maminka chce..

mischaa
21. črc 2009

ahojky holky..neruším??dlouho jsem tu zase nebyla

mischaa
21. črc 2009

cat a prostej..vy si me urcite pamatujete...s cat jsem resila otehotneni...pamatujes? 😒