Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
21. črc 2009

Holky oni to cvíčomdoporučují u nás už od 14tt, to dýchání je na konci, můžeš tam zůstat a nemusíš, jázůstala ze zvědavosti.
Jinak je to cvíčo dopolčo i odpolčo, jen jinémdny, já mám radši dopoledne, i kvůli práci a tak, ale je to za 40kč, takže paráda a jednou týdně, alespoŃ poznám těhulky v okolí🙂co u nás ve městě🙂))

Sac asi mimi fakt čeká na promoci a pak to rozbalí🙂))

sacvi
21. črc 2009

to sem ani prostej neslyšela..to je teda hrozný takový chování 😠

Já asi s miminkem nikam chodit nebudu 😅 😨

prosteja
21. črc 2009

ahoooj mischo, já tě pamatuju 😵

cat79
21. črc 2009

No jasně že si tě pamatuju Mischoo🙂tak co jak je?Jak jde snažílkování!!!????

Jinak ještě k tomu cvičení, tak u nás je to pak zakončené tím kurzem, který ale začíná cca 3měsíce před porodem, mě říkala tedy že mi dá vědět v říjnu, zapsala si mě a zavolá až bude čas a pak to je s tatínkem a je to s exkurzí do porodky, učí se koupat a přebalovat, mluví se o plenáchna co se potřebuje do porodky, kočárky se řeší a tak....na to se mooc těším, snad do té doby budu informovanější než oni🙂)hihihihihi

A s tou pandemií, já nevím, ale přijde mi, že to zase říkají jen na Nově, já už té novy mám celkem plné zuby, vše tak zveličují, že se pak člověk bojí i sednout za volant a do autobusu...natož tadyhle ta pandemie chřipky, kterou zatím zeda úspěšně všem vyléčili, nebo????no modlím se abychom se tomu vyhli všichni...

mischaa
21. črc 2009

ahooj prostej....musela jsem sem jít,protoze vím,že jste odbornice prez tehulinkovani...prostej...PROSÍM PORADIS MI?

prosteja
21. črc 2009

jj, povídej 😉

prosteja
21. črc 2009

jj sac, pěkně nezodpovědný 😖

prosteja
21. črc 2009

cat mě nepřišlo, že by to nějak zveličovali 😖 navíc to říkali všude 😔

mischaa
21. črc 2009

ahoj cat 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 .....Holky,já meskam asi 35 dni a dnes jsem testila a vsechny testy pozitivní a ten první mi ihned pri ruzoveni ukazala druhou //.....picha me trosku v podbrisku a jde to do boku,bolí me prsa a nevim...co si myslet....jsem mimo...

prosteja
21. črc 2009

no mischo, co by..... jsi těhu 😀

mischaa
21. črc 2009

prostej...aaaaaaaaaale nedokazu si to vysvetlit....tak moc jsme se nesnazili....navic co kdyz to je mimo delozni?co mam delat?miminecko strasne chci,ale jsem zmatena....prominte

prosteja
21. črc 2009

ježiš mischo, klid holka, dýchej 😉 kdyby jste se milovali jednou v měsíci, tak můžeš být těhu 😀 tak tohle neřeš... a proč by to mělo být mimoděložní proboha? 😅 🤐

prosteja
21. črc 2009

jestli myslíš to píchání v podbřišku, to tady má skoro každá těhulka na začátku....... a jestli jsi tak nervozní, tak si zajdi k doktorovi, ať mimoděložní vyloučí 😉

sacvi
21. črc 2009

ahoj mischo, já si Tě taky pamatuju a souhlasím s prostejkou 😵

já právě to čtu všude na netu a tom jaká to bude pandemie a docela mě to děsí právě kvůli mimi..

mischaa
21. črc 2009

nevím prostejko...to jsou jen obavy....prostej..taky te picha/lo v podbrisku?je to cca 15 minut co to vím,takze zmatena jsem jako kr**a 🙂

mischaa
21. črc 2009

Ahoj sac..taky si te pamatuju...ahojky🙂 🙂

prosteja
21. črc 2009

mischo ano, taky mě bolelo a píchalo v podbřišku 😉 to je naprosto normální..... prsa necítím ještě teď, jak mě hrozně bolí..... takže klid, sedni si, hlavně dýchej a vstřebej to 😀

verled
21. črc 2009

mischaa.neznam tě ale dyž vidim jak plašíš, hlavně se uklidni.-)nezáleží jak moc se snažíte🙂prostě se povedlo tak buď šťastná a to píchání je normal, já to mam vždycky když mi roste pupek🙂a klidně jdi k dr, jestli měškáš už tak dlouho měla bys vidět i mimi🙂

mischaa
21. črc 2009

prostej...dekuju ti za rady....umackala bych vas vsechny radosti 😀 ale k dr. si urco zajdu

prosteja
21. črc 2009

mischo nemáš zač... hlavně klid 😉

verled
21. črc 2009

mischaa:jinak gratulujem samozřejmě.-)

mischaa
21. črc 2009

verled ahoj a moc dekuju a prostejce taky moc dekuju! holky...jdu to rozdychat 🙂 a az budu vedet od dr tak pisnu....moooc dekuju!!!!!!!!!!!!!!!

blahovka.cz
21. črc 2009

ahojky prvosenky,jdu se na vas zase mrknout 😀

prosteja
21. črc 2009

ahoooooj blahu 😵 😵 😵

no zrovna, když jdu domů sakryš 🙄

blahovka.cz
21. črc 2009

no tak simi nechpod sakrys 😀 😀 😀 😀

jeee tak ctu novinky petulka je maminka!!!!!!sac az ji budes prat,tak ze s Ondraskem taky moc moc a moc gratulujeme!!!!!!!!!! 😀

holky oni petce vyvolavali porod??docetla jsem jen posledni stranku

prosteja
21. črc 2009

blahu no já budu muset 😖

jestli to petce vyvolávali nebo ne, nevíme....... oni si ji tam včera nechali, prý když do 6h nic tak jí to vyvolají.... ale napsala jen, že to má za sebou, jinak nic 😉

blahovka.cz
21. črc 2009

ted jsem to docitala 😀

a co ty a mimi jak se mate,jak snasite a co tatinek??????

prosteja
21. črc 2009

blahu trápí mě nevolnosti, ale nezvracím, jen v neděli 😀 což je zajímavý a taky je zajímavý, že je mi na blindění, ale mám chuť na všechno.... jinak nic, vše v pohodě, tatínek nadšenej....

ale povídej, co ty? než prchnu

hehena
autor
21. črc 2009

*****************

žjůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
PETULKOOOOO gratuluju vám moc!!! ať jste zdraví a šťastní na věky věků amen 🙂)))
hurááááááááááááááááááááááááááááááá

*****************

hehena
autor
21. črc 2009

BLAHU ahoooj, jak se máš??? 🙂 😵 😵 😵