Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
21. črc 2009

Tak jsem mrkla ještě na ten maxi cosi 3 a ten mi trošku připomíná ten casual play, ještě teda ozkoušet osobně a pak asi barva...to u mě bohužel hraje dost důležitou roli🙂))jojo barbie hadr🙂)hihihhi

papa holky a krásné sny všem🙂)o miminečkách.-)))

carculka
21. črc 2009

cat jojo je to podobny..paaa

angetha
21. črc 2009

Holky nedalo mi to, koukla jsem k Sac do albíčka a přijde mi, že by mohly být natáčeci..ale samo, že Sac nám to zítra řekne
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

moncicak3
21. črc 2009

ahojte ve spolek 🙂 tak nakukuju co Peti a moc moc mocinky gratulujuuuuuuuuuuuuuuu 😵 a přejem s Terískem hoooodně zdravíčka 😎

terinkaa
21. črc 2009

Krasny pozdni vecer preji, ja se sem jinak nedostanu 😒 Tak se aspon vypisu....
Koukam ze mame nove mimco....moc Petulce gratuluju 🙂
My se mame s prckem dobre,vcera jsme byli na prvom.screeningu.Vysledky krasny jak z krve tak ultrazvuku.Mame vsechno jak ma byt 2 rucicky,2 nozicky, hlavicku, pater, zaludek a i srdicko krasne tlouklo 🙂
I se hybalo 🙂 Doktorka byla naka asi Ruska,ale to hlavni jsem ji rozumnela 😝 Jen me mrzi ze nemam fotecku.
Pritel tam byl se mnou a byl cely uneseny ze uz to vypada jako clovicek...naposledy videl tecku a ja vlastne taky 😅
No nic jdu spinkat,vsem preji jen to hezke,papapa

lenka_bohousek
22. črc 2009

Ahoj holky, krásné dobré ráno, jdu vás pozdravit, než se zase pustím do práce.

A nejdříve ze všeho - mooooooooc gratuluji Peťulce a přeju jim hlavně pevné zdravíčko a hodně štěstíčka 😵

Těhulkám gratuluji k úspěšným kontrolám a ať mimískové dál prospívají 🙂

No a nám snažilkám přeju, ať vychytáme ovulku a ať jsme taky brzy těhule 🙂

prosteja
22. črc 2009

dobré ránko všem 😵

tak holky musela jsem včera myslet na Petulku a Vítka, jak si to spolu asi užívají ty první hodiny 😵 😵 😵 a doufám, že brzy se k Petulce přidají další holky 😀 😉

amallie
22. črc 2009

jupííí!!!!!!!!!!! peti má miminko 😵 😵 😵 velká gratulace k vítkovi!!!!!!!!!!! hurááá!!!!!!!!!

prosteja
22. črc 2009

no a jinak moje "úžasné" ranní zážitky ani dneškem nekončí..... bohužel tentokrát se to netýká zvracení 😖 v autobuse jel nějakej divnej řidič, jel jako ho.... a já sotva jsem nastoupila, tak on se rozjel a jelikož jsem si už skoro sedala, tak jsem se ničeho nedržela a spadla jsem..... 😖 naštěstí na sedačky, ale pěkně jsem se bouchla do boku.... manžel mě nestihl už chytit....... takže fakt úžasný holky 😔 pomalu se pro mě jízda ranním autobusem stává nebezpečná 😔 doufala jsem, že mu to tam aspoň za to poblindím a jako na potvoru se mi blindit nechtělo 😀

prosteja
22. črc 2009

ahoooj amal a Amálko 😀 😵

jak jste tu psaly včera o tom výtoku, tak jak bez slipovky nedám ani ránu už několik let 😅 měla jsem vždycky nadměrnou tvorbu hlenu, ale doktoři si to vždycky pochvalovali, že to je dobře, že aspoň nebudu trpět na žádný záněty a tak... a asi měli pravdu, protože (ťuk, ťuk) zatím nikdy a nic 😀 ...... takže mi ani teď v těhu nepřijde, že by to bylo nějak nepříjemný nebo obtěžující 😉

prosteja
22. črc 2009

a o sexíku mi nemluvte, já už si tu připadám jako nymfomanka 😀 😀 😀 všechny tu píšete, jak se teda kvůli manželovi přemůžete a já bych to mohla mít pořád 😀 .... tak nevím, čím to je... ale na sex mám chuť a nijak se tomu nebráním...... problémy žádné nemám, ani s tvrdnutím bříška, ani třeba s pálením nebo nějakým špiněním..... takže je asi všechno ok 😉

amallie
22. črc 2009

ahoj prostej 😵

já pádím něco vyřizovat, budu odpo 😉

hehena
autor
22. črc 2009

ahoj holky.... všechny zdravím...

prosteja
22. črc 2009

tak zase papa amal 😵

ahooooj hehenko a mimi 😵

hehena
autor
22. črc 2009

tož já sex nic... když už jsem chtěla, tak mi manžel vyčetl, že jsem se nezeptala gyndaře jestli můžu, tudíž on to nechce riskovat... no a hned druhej den jsem krvácela... takže mě zase ta chuť rychle přešla...
výtok mám slabší, není to nic hroznýho zatím...

manža jel s pejskou na veterinu... achjo.

verled
22. črc 2009

ahoj holky🙂
prostej a budeš mít monclíka??hlavně že to bylo do boku.-)....jeee další nymfa🙂

eeefffaaa
22. črc 2009

ahoj holky a miminka!!

tak ja vesele zacinam 40tt 😀 to je taaak super...dneska jdeme na rezany pivecko,tak se tesim,treba tim malyho vypudim 😀

a o sexu mi ani nemluvte...my sexovali v nedeli a pak jsem z toho byla snad dva dny znicena 😀 a stejne tam malej porad je,takze uz ted nesexuju az po sestinedeli 🙂

a dneska jsem sama doma az do pozdniho odpoledne tak doufam,ze me to nechytne..jsem Milanovi rikala,at je porad na prijmu radsi

prosteja
22. črc 2009

hehenko tak když krvácíš, tak to plně chápu, že na to nemáte ani jeden ani pomyšlení 😉

copak je s Rozulkou???? 😖

ahoooj ver...... 😵 no to ještě nevím, ale práskla jsem se festovně 😖

eeefffaaa
22. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... holky a tady je Tomasek od Baliska... 😵

eeefffaaa
22. črc 2009

hehenko copak je s pejskou??? 😕

prosteja
22. črc 2009

ahooooj efi a Davídku 😵 nebooooj, on se Davídek vyklube a dlouho už to trvat nebude 😉

eeefffaaa
22. črc 2009

no prostej aby se vubec vyklubal...prijde mi ze uz to snad nikdy nai neprijde 😀

eeefffaaa
22. črc 2009

tady vsechny holky uz budou odrozeny a ja budu porad strasit na vrcholu tabulky 🙂

prosteja
22. črc 2009

ale nebooj efi porádem 😀 nejsi slonice, abys ho tam nosila ještě nějakej ten měsíc...... kdyžtak mu doktoři pomůžou... ale já myslím, že to nebude potřeba... termín máš ještě před sebou, tak se nestresuj, třeba vyleze na den přesně.... přece nepoleze před termínem, jen si ho tam pěkně užívej 😉

a Tomášek je nááááááádherný 😵

hehena
autor
22. črc 2009

EFI chce se mi gratulovat ti k 40 tt, ale nevím, jestli bys mi spíš jednu neplácla... držím palce, ať si to Davídek co nejdřív namíří ven!!! 🙂

s pejskou nevím... na naší veterině není dr. tak jel manža ještě jinam... ale včera zvracela, měla průjem, je bez nálady, tak se bojím... tohle opravdu nesnáším. jak jsme s předchozím pejskem byli na veterině pořád (neustále byl rozřezanej a na kapačkách), tak tohle už je u nás o nervy no...... manža navíc tak vylítl, že jsem tu zůstala sedět jako opařená...

TOmášek je krásnej!!! 😵 😵 😵

eeefffaaa
22. črc 2009

ja uz si ani neuzivam,uz spis jen prezivam...navic ma byt vedro,takze to padnu..kdyby aspon v telce neco davali 🙄

a jak ty prostejko a tehu??jakpak si ho uzivas??

prosteja
22. črc 2009

hehe tak snad bude v pořádku 😉 nemůže to mít třeba i z toho počasí, vždyť to dělá zle každýmu 😔 ale věřím, že jste z toho na nervy, kdo by nebyl 😖

eeefffaaa
22. črc 2009

hehe kldine gratuluj,to bych nebyla ja abych si to vsechno nevyzrala az do konce.. 🙂 uvidis ze tu budu strasit do toho 42 tt,pri mym stesti 😀 jj to chapu,ze mas strach,navic jestli je to jako u nas,ze ji mas jako takovy svoje miminko/dite tak je to jeste o to horsi....drzim palce at je to vsechno v poradku a Rozulka je v pohode

prosteja
22. črc 2009

efi věřím, že to počasí ti nepřidává, to asi nikomu.... je horko, mě tu navíc sekají pod oknama trávu, na kterou jsem alergická paráda.... 🙄 dnes ani nejsem namalová, oči mi tečou, pořád smrkám, no hnus..... do toho nám tady opravují silnici a most, takže celý den kravál, parádička, si tu užíváme 😖 😠 🙄

ale jinak fajn..... dneska ráno jsem se pěkně bouchla v buse, psala jsem to tu, řidič prase jedno nevychovaný se rozjel a já si nestačila sednout a už ani ničeho se chytit...... ale jinak dobrý, nestěžuju si.... manžel kolem mě poletuje, nic mě nenechá dělat... já si užívám 😵 😀

eeefffaaa
22. črc 2009

no ja to vidim tak ze zalezu s nanukem a vodou s ledem k telce a ani se nehnu...to zase budu otekla a ufunena 😀 no tak prostej tyhle ridici jsou fakt vyborny,nektery prave cekaji az si lidi posedaji nebo se rozjizdi normalne,ale jsou takovy hovadka..hlavne ze jsi v pohode...jen at manza lita,uzivej si to,ja si to taky uzivala,a uz si tak zvykla ze uz se mi nechce nic delat a vsehcno dela MIlan 😀 jo jak si me rozmalil tak takovou me bude mit 😀