• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
autor
řidičovi bych dala asi facana... člověk na sebe furt dává pozor a pak tohle...

holky díky za palce!
22. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi lehni si, nic nedělej, odpočívej a nabírej síly na porod :wink:

jo někteří řidiči by fakt zasloužili sebrat řidičák :angry: speciálně tenhle... zastavuje mimo zastávku, takže ho musíš ještě dobíhat, dveře ti zavírá přímo za zadkem a já už si právě sedala, takže jsem se ničeho nedržela a perfektně jsem se práskla do boku :rolling_eyes: však jsem hned nadávala,co je to za prase....... :grinning: a chtěla mu to tam vzteky poblindit, ale jak na potvoru se mi nechtělo :grinning:

efi to rozmazlování a lítání si užívám :grinning:
22. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ za chvíli jsme ve třetím měsíci.... :confused: :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to je těžký no :confounded: já si myslím, že takový lidi by takový povolání neměli vůbec vykonávat...... když ho to nebaví tím autobusem jezdit a silně ho to obtěžuje, tak ať jde dělat něco jinýho :angry: ale je to zbytečný se rozčilovat.....
22. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: :grinning: :grinning: no ty už to máš za pár, já končím 2. měsíc příští pondělí :wink:
22. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky zejtra jdu konečně na kontrolu:slight_smile:
22. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v sobotu jsem ve třetím :slight_smile:))) to je bžunda... :slight_smile:)) ále největší prča bude začátek 4....
22. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš verled, jak to rychle uteklo :wink:

hehe proč to bude prča???? :grinning:
22. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ahoj :slight_smile: ty zavinky, nebo fusaky, či co to je, co máš v albu - to je emitex???

chci taky s těma nožičkama - kamarádka mi to doporučila, že je to výborný do autosedačky, takže já chci taky jedině tuhle... :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to to tak utika!!vy uz budete ve tretim!!!

no ja se jdu nasnidat..jdu si sednout ven dokud neni takovej parak..zatim ahoj
22. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe na ty fusaky do autosedačky jsem se taky dívala :wink: miminko musíš do toho vajíčka kurtovat mezi nožičkama, takže jinak než bez ničeho nebo v tomhle ho tam nedáš :confounded:
22. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no to už budu fakt v TOM ... a možná už si to začnu užívat a už se tolik nebudu stydět za ten můj pupek...
včera jsme byli posedět se známýma a ten mužskej říká manželce (celkem hlaholem) "hele evi, ona už má bříškooo, je to mozný takhle brzo???" :slight_smile:)))) ty voe a by ses potentočkovala...
22. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale i tak si spousta ženských koupí obyč fusak... a až pak jim dojde, že se jim do tý autosedajdy dává blbě..
tohle dáš jak do kočáru že jo, tak do auta.. :slight_smile:)) to je úúvaha :D
22. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI páááá...

jj letí to... ať už je za náma ten třetí, pak se to klidně může vlíct... :wink: :wink: :wink:
22. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe :grinning: aha........ tak za pupek se nestydím, nosím hodně volný věci, takže to není vidět.... já ho hlavně chci schovávat v práci, nechci to říct dřív jak po tom prvním screeningu...... ale tak snad si od 4. měsíce začneme užívat bez nevolností, krvácení a podobných blbostí :confounded:
22. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar a sílu ženy :wink: :slight_smile: tak jakpak se máte v polovině týdne?
jsem vás dočítala a je toho teda požehnaně :slight_smile: ....já už jsem vzhůru od 5 (ostatně jako každý den :unamused: ) a teď se chystám pověsit prádlo.....

jo a manža už má výsledky z krve a boreliozu nemá, tak nám spadl obrovský balvan ze srdce :dizzy_face: :sunglasses: ale za 3 měsíce jde na krev znovu....pro jistotu

hehenko držím moc pěsti, ať je Rozulka zdravá :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak já mám obyč fusak z beránka (k nezaplacení) ještě po mě schovanej u babičky, takže doufám, že přežil v dobrým stavu a že do kočárku fusak budu mít, protože takovýhle už se nevyrábí anebo jsou hrozně drahý...... :confounded: no a do té sedačky asi koupím tohle, protože jak jinak tam to miminko zakurtovat, aby mu nebyla zima :pensive:
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já měla uplý tričko, ale zase bylo černý a s takovou tou tkaničkou pod prsa, taková trišková tunika, ve který mi přišlo, že to není moc vidět, tak jsem byla spokojená.... navíc mám pocit, že takový věci se neříkaj... a když tak mohl říct "jé tobě už jde trošku vidět bříško.." ne??? no člověk má pak tendence se právě schovávat... musím si nakoupit nějaký tuniky, bo mám jen jednu a ta je taková slavnostnější a nedá se nosit furt...
22. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi papa, dobrou chuť a pěkně odpočívej :wink:

ahoooj monci a Terezko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: téda v 5. ráno jo? to vstáváš jako já do práce :astonished: :grinning:
22. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééééé MONčí ahoooooooooj ..... moooooooooc gratuluju, že to není borelioza... !!!! uf uf... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no tak to je jasný PROSTEJ, když máš z beránka...
22. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hehe to určitě, buď si to měl jen myslet a pak si to měli říct v soukromí a nebo to měl říct jinak... .některý lidi jsou hold taktní jak něco :grinning: :sweat_smile: já právě upnutější trička už nenosím vůbec, protože v tom by na mě opravdu každej v práci čuměl a to nechci.... :wink:
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prostejko, obyč fusak z beránka je fakt k nezaplacení, mamka ho po nás taky schovala, je v dobrým stavu a ségra ho měla pro svoji první a nechala si ho teď i pro druhý, takže já mám smolíka musím ho shánět...je fakt drahej, ale říkám si, že mám ještě 3 měsíce čas, tak koukám na bazary a tak, novej mít nemusím, protože je faktis drahej :unamused:
a ani do tý sedačky nic kupovat nebudu, protože mám 3 zimní kombinézy, to udělá stejnou službu jako ta do autosedačky :wink:
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci takže je manža úplně v pořádku? to je dobře... a neboooj, za ty 3 měsíce to bude taky ok :wink:

no hehe, jen doufám, že bude fakt v super stavu....... je totiž ještě po mě a samozřejmě ho mělo v rodině půjčeno víc lidí, ale babička ta se o to stará, tak doufám, že mě nemile překvapí tím, že už byl třeba nepoužitelnej a někoho z rodiny zabiju :angry: :grinning:
22. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo, tak myslím, že dneska něco podělám a vyrazím asi na nákupy... potřebovala bych už ty kalhotový tepláky - nejlépe takový, který se dají upravit na 3/4.... no a pak nějaký volnější trička... nechci, aby mě tak brzo každej pozoroval.... holt ta zácpa udělá svoje... :(((( ta Lactulosa mi dala minule strašně zabrat, tak už se jí bojím... koupím si v lékárně radši Fruclolax... je to přírodní a ještě to chutná....
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže monci myslíš, že když prcka třeba cestou z porodky v autě vytáhnu z fusaku, bude mít nějakou teplou kombinézku a v tom vajíčku ho pak třeba ještě zakryju dekou, že to bude stačit?
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko manža děkuje :slight_smile: :dizzy_face:

prostejko jj okolo 5 jsem vzhůru každý den, mě bolej ty záda, ale lepší už to holt nebude no.....

holčiny byla jsem tu jen na skok, manža bere noťas a mizí do práce......tak ahooooooj a snad se tu brzo ukážu na delší dobu :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe vyraž a něco pěknýho si kup :wink:
22. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko jj, já to tak budu dělat, teplá kombinéza a deka, navíc když pojedem na delší cestu, tak v autě se topí.....
22. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já takhle doufám v košík - je po nás.. měla ho sestřenice, tak doufám, že ho v záchvatu charity někomu nevěnovala... to bych téže nebyla nejradši.... :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:
a vůbec doufám, že mi po její holčičce něco zůstane... tak samo něco od manžova bratrance... možná nějaký maličkosti... děti jsou už větší - než se narodí naše bude jim 5 a 3 a holčičce sestřenice taky 3, takže je pravděpodobný, že už to všechno rozdali....
22. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak papa a zase se ozvi :wink: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek