• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jéjej tady je teda pusto prázdno dneska :confounded:
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si udělala malou přestávku, tak se za váma jdu podívat a tady nikdo :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
23. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ale dneska jsem se dozvěděla super zprávu, respektive já si ji sama pro sebe vytvořila :grinning: :grinning: :grinning: už teda vím, kde budu rodit :grinning:

kolegyňka tady mi dala mejlíka na sestru, která už má 2 děti... jedno rodila v Podolí a jedno rodila v Krči, což mi absolutně vyhovovalo, páč mezi těma dvouma se asi rozhoduju...... :wink: tak jsme se bavily, sice jen po mejlíku, ale bohatě mi to stačilo :wink: byla spokojená v obou porodnicích, ale kdyby si měla vybrat ještě potřetí, tak jde do Krče..... prý personál na porodním sále, vybavení a pokoje naprosto srovnatelný, ale co je prý nesrovnatelný jsou sestry na šestinedělí.... v Podolí prej hrůza hrůzoucí (což mi teda říkaly i další dvě kámošky) a v Krči všechno ok, sestry příjemný, všechno vysvětlily...... jinak teda v Krči ležela týden, vyvolávali jí 5 dnů porod, to jsem se teda vyděsila :astonished: ale ona mi říkala, že ať se neděsím, že jí nic nebylo, že tam jen po termínu ležela a nechtěla jí zabrat tabletka na vyvolání, ale že jí nic nebylo.... :wink: a že teda na svůj porod v Krči vzpomíná s úsměvem na tváři a z těch dvou by si vybrala Krč.... takže se budu registrovat asi tam :wink:
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Protože do Podolí jde skoro každá maminka :pensive:
23. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no anget právě, všude se říká, že je to nejlepší porodka široko daleko, ale zjišťuju, že to není vůbec pravda :sweat_smile: když je tam dost plno, tak tě šoupnou na přípravnej pokoj s několika ženskejma a není to tak jak proklamují, že jsi sama od začátku na porodním sále, to musíš mít prostě štěstí, aby tam nikdo nebyl :confounded: a co vím, tak moje kolegyňka tady z práce byla pak na šestinedělí nešťastná, měla problémy s kojením a ty sestry jí tam prý nadávaly, že je to jen její vina a že si za to může sama :astonished:
23. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No na to jsou lepší ty menší porodnice, kde není takový nával..
23. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja:ahoooj.-)jeee koukám a ty máš fakt hrozně podobný břicho mě, fakt:slight_smile:)))jinak díky a jsem ráda, a taky se už těším na utz
cat:no super, pěkně ti povyrostlo.-)joo to když nevolaj tak je to v poho:slight_smile:
svoja.super tak už máš porod z krku, skoro :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Bych šla do bazénu, ale potřeboval by vysát.. :unamused:
23. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jo ange :wink: navíc v tom podolí je teď ta blbá registrace až od 14tt+0 :confounded: a když tě tam nezapíšou, tak pak prý je docela problém si z těch lepších už na daný termín vybrat, protože ty registrují dřív.... :wink:

holky mrkala jsem vám všem na bříška, krááááásný, chci takyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ange já bych taky šla plavčit hnedka...

prostej:já vam nezávidim, ještě že automaticky jsem v kadani a nemusim se takhle honit nebo rozhodovat :wink: ....prostej neboj za chvilku ho máš:slight_smile:já se taky těšila ale docela mě to štve sakra už mi nic neni:-/každou návštěvu u dr jsem lehčí, ale hadry mi nenisou sakra:slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
verled no už mám porod skoro z krku, ještě párkrát zatlačit, ale to už bude brnkačka :grinning: :grinning: :grinning: jako po těchhle formalitách už snad budu rodit jedna báseň :grinning: jinak nám to taky nezávidím :confounded:
23. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ang diky, mrknu

prostejka a na co me vidis, podle briska??

cat jeee, ty mas krasny brisko, malinky...roztomiloucky...ale uz je to videt no....u me uz je videt i obleceny:slight_smile:

ver no ze jo:slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja:no fakt, máme ty pupky skorem stejný:slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky me zas tvrdne a vylejza to brisko...volala jsem svemu gyn, ale ma dovolenou...jsem z toho takova vydesena...
23. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teď jsme tu měly teploměr půjčenej od kolegyně...... máme tu s kolegyní 35 stupňů :astonished: :astonished: :astonished: paráda
23. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja:to je normální:slight_smile:toho se neboj vždycky když se začnu hýbat a tak tak mi ztvrdne:slight_smile:atačí když chvilku chodim, to nic neni.......až se to uklidní i svaly povolí.-)
23. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
je to jakoby takova krec...sileny...
23. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej ty bláho, nemáte klimu??
svoja a to bude furt..........mě se to stane několikrát za den, ale nevim křeče nemam jen mi ztvrdne a vyleze.... :wink:
23. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no jako neboli to, to ne, ale je to takovy pnuti...jakoby krec ve svalu, ale bez bolesti
23. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
svoja:noo tak to se ti bude stávat furt.-)jakmile začneš něco dělat.....a když si lkehneš za chvilku je zase fuč.-)
23. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji hmmm, byla bych taky vyděšená :confounded: nevím co to může být

verled ani omylem, jsme starej barák, památkově chránění, jsme v centru prahy, takže ten největší pařák :confounded: kolegyně měla v kanclu 32, tak to přinesla k nám a my si bláhově myslely, že tu tolik nemáme :sweat_smile: to je hukot holky, já se normálně vařím..... ve 3 to balím a letím domů :wink:
23. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
prostejkoooo potretiiii: jak vidis to brisko? holcici nebo klucici??prosim prosim
23. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji asi spíš na holčičku, ale je to takový neurčitý...... :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
VER a nekdo ti potvrdil ze to je normalni a v poradku??
23. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej?ale v takovým prostředí nemáte ani bejt v práci!

svoja:nee, já se tim ani nevzrušovala přijde mi to normal, a vim že holky tady o tom mluvily.....a vidim to na sobě, že jakmile se přestanu hejbat okamžitě se to uvolňuje...
23. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no ver, zkus to říct mýmu nadřízenýmu :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej:ale na to je zákon.... :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm verled, to já vím....... ale už vidím někoho, jak tu lítá po kancelářích, kdo může jít domů a kdo ne :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
to máš těžký ver...... jenom v baráku nás je skoro 700 :astonished: a někteří jsou ve stínu, takže relativně pohoda... a už je slyším, když bych řekla, že mám v kanclu moc horko.... tak si pusťte větřák nebo tak něco :grinning:
23. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek