Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
23. črc 2009

prostej:no tohle je mazec..... 😉 já se znam držkovala bych dokud by se něco nedělo🙂

prosteja
23. črc 2009

no ver, to je v takovým počtu lidí prostě nemožný 😖 jeden velkej šéf nahoře, kterej jedinej to může rozhodnout a to není jen tak pustit 700 lidí domů..... 😖 ale já už jdu za pár minut, tak je mi to celkem jedno 😀

svoja
23. črc 2009

tak tedy pardon...stacilo rict ne...prostej...

prosteja
23. črc 2009

jo jinak ještě k tomu tvrdnutí bříška, mám pocit, že jsem někde četla, že odborníci říkají, že když je to maximálně 10x za den, tak je to ok...... pokud ti tvrdne co 5 minut tak to ok určitě není 😖 každopádně svoji zkus se trošku pozorovat a kdyžtak o tom řekni doktorovi 😉

svoja
23. črc 2009

prostej ja se omlouvaaaam, jsem prehlidla tu odpoved o tom brisku. diky!!!!

prosteja
23. črc 2009

ježiš svoji 😀 to že neodpovím hned, neznamená, že se nepodívám 😀 v pohodě 😉

svoja
23. črc 2009

no tvrdne tak jednou, dvakrat denne...ale ze to bylo vcera i dnes....no to po tom sexiku nepocitam...to bylo v pondeli

cat79
23. črc 2009

Hele Svoji a to ti tvrdne celé, nebo jen místy?mě se totiž holka zdá, že to jsou ty pohyby, ty já teda takhle cítím, jako malinkou křeč svalu, ale jen na 1 místě a pak to zase povolí...jak to cítíš ty????

svoja
23. črc 2009

prostej ja to prehlidla...byla jsem tak natesena na odpoved odbornice pres briska, az jsem ji prehlidla....neurcite?? jeziisss...ja myslela, ze uz to bude poznat 😀 😀 😀 tak ja ho priste vic vyspulim 😀

prosteja
23. črc 2009

svoji no já bych tipla na 51 % holčičku 😀

a letím domů, tak se mějte krásně a zítra páčko 😵

svoja
23. črc 2009

cat no kousicek pod pupikem, ted jak jsem o tom psala, tak tam byl takovej jakoby tvrdej vrcholek nebo jak to rict...netvrdne cely, ale pod pupikem asi v tom miste, kde byva spicek

svoja
23. črc 2009

prostej pacek

svoja
23. črc 2009

cat jakoby se vybouli citim takovy pnuti a pak to povoli

cat79
23. črc 2009

Svoji tak to klíďo už můžen být mimi, mě se to děje zase vpravo od pupíku, jako to tam ztvrdne a pak povolí, je to trošku až bolestivý, ale roztomile, tak to jsou kopanečky miminka🙂))))a já to mám taky 2 dny, dnes a včera, tak by to odpovídalo!!!!

angetha
23. črc 2009

Svoji to tvrdnutí tebe ani mimi nijak neohrožuje pokud to není víc jak 10x za den, jak psala Prostějka...pomáhá opravdu ležení nebo teplo. Zkus si v lékárně koupit rozpustné Magnesium

verled
23. črc 2009

SVOJA:TAK TO JE FAKT NORMÁLKA, JÁ TO MAM TAKY🙂.....ale nezdá se mi že to jsou kopanečky, já to mam už tak 14 dní.....

verled
23. črc 2009

ange:jo a to magnésko je naprd, stejně při nějaký námaze to mam taky......🙂

svoja
23. črc 2009

cat kopanecky?? no ja nevim...to se me moc nezda....spis jak rika AnG...

angetha
23. črc 2009

To je pravda, stačí když se zvednu a tvrdne..ale u mě to dělá už i váha bříška..

svoja
23. črc 2009

ver pri namaze?? me se to stava v leze🙂

angetha
23. črc 2009

Děloha je prostě sval...dělá si co chce

verled
23. črc 2009

ange🙂no mě taky stačí pár kroků, vždycky mam pocit že jak jdu tak se mi zvětšuje.-)
svoja🙂no to pak taky nejvíc cejtim když už si konečně lehnu, ale ono je to jedno, protože jak říká ange ty svaly pracujou a prostě když něco dělaj (což ty nepoznáš) tak se zatnou jako třeba zadek🙂

svoja
23. črc 2009

no trochu jste me uklidnily....

cat79
23. črc 2009

To je pravda Svoji, a mě psali z rodinka.cz, že teď se děloha akorát markantně zvětšila, proto máme ta bříška už znatelná a že je teď velká jako zatnutá veliká mužská dlaň🙂))takže akorát ten 17tt je velký skok, prý i oblečení by nám nemělo být...alr kdyby tě to trápilo tak raději zavolej někam, jestli máte jet zítra na tu dovču, ať máš klid....

svoja
23. črc 2009

no volala jsem , ale muj dr ma dovolenou...tak vam proste budu verit...

verled
23. črc 2009

SVOJA:JÁ MYSLIM ŽE MŮŽEŠ BÝT UPLNĚ V KLIDU.-)

cat79
23. črc 2009

taky si myslím🙂 jen si musíme pomalu zvykat na to, že se nám v bříšku začne něco dít....alespoň je pak ten pocit Těhotenství kompletní🙂))

...a tady se zatáhlo☹((do prčic, to nemůže být jeden den jako u moře???prooooooooooooooooooooč!!!!!

hehena
autor
23. črc 2009

ahoooooj ženy moje... dneska jsem tu moc nebyla.. dopoledne jsem měla moc práce a pak jsem normálně v tom vedru padla za vlast, tak budu dohánět teď odpoledne... 🙂)))

ještě jsem nedočetla, ále moc gratuluju VER ke kontrole... prcinka se ti už příště ukáže 🙂)) takhle tvrdohlavý jsou jen holky, to je jasný 🙂)))

SVOJI nááááádherný bříško!!!!!!!!!!!!! slintám jako blázen!!!!!!

já si včera dala bílej jogurt, tak mi pupoň trochu splasknul... huráááá .... ale ještě by to krapítek chtělo 🙂)) 😀

hehena
autor
23. črc 2009

CAT žjůůůůůůůů taky už krásnej pupíček... vám to nějak poskočilo hooolky... 🙂))) 😵 😵 😵 😵 😵
a jste krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehena
autor
23. črc 2009

PROSTEJí ještě by mě to zajímalo s tou Krčí... mě kamarádka říkala, že tam rodila její kámoška a ta tam moc spokojená nebyla... prý tam nejsou porodní pokoje a tatínkové nemůžou bejt s rodičkou celou dobu, ale pustí ho až na porodní sál... no a pak v šestinedělí nesmí návštěvy na pokoj, takže maminy sedí na chodbě na dřevěných lavicíh a samozřejmě je bolí spodek....

tohle by mě moc zajímalo, jak to teda je...