• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
prostej:no tohle je mazec..... :wink: já se znam držkovala bych dokud by se něco nedělo:slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ver, to je v takovým počtu lidí prostě nemožný :confounded: jeden velkej šéf nahoře, kterej jedinej to může rozhodnout a to není jen tak pustit 700 lidí domů..... :confounded: ale já už jdu za pár minut, tak je mi to celkem jedno :grinning:
23. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy pardon...stacilo rict ne...prostej...
23. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak ještě k tomu tvrdnutí bříška, mám pocit, že jsem někde četla, že odborníci říkají, že když je to maximálně 10x za den, tak je to ok...... pokud ti tvrdne co 5 minut tak to ok určitě není :confounded: každopádně svoji zkus se trošku pozorovat a kdyžtak o tom řekni doktorovi :wink:
23. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja se omlouvaaaam, jsem prehlidla tu odpoved o tom brisku. diky!!!!
23. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš svoji :grinning: to že neodpovím hned, neznamená, že se nepodívám :grinning: v pohodě :wink:
23. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tvrdne tak jednou, dvakrat denne...ale ze to bylo vcera i dnes....no to po tom sexiku nepocitam...to bylo v pondeli
23. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Svoji a to ti tvrdne celé, nebo jen místy?mě se totiž holka zdá, že to jsou ty pohyby, ty já teda takhle cítím, jako malinkou křeč svalu, ale jen na 1 místě a pak to zase povolí...jak to cítíš ty????
23. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja to prehlidla...byla jsem tak natesena na odpoved odbornice pres briska, az jsem ji prehlidla....neurcite?? jeziisss...ja myslela, ze uz to bude poznat :grinning: :grinning: :grinning: tak ja ho priste vic vyspulim :grinning:
23. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji no já bych tipla na 51 % holčičku :grinning:

a letím domů, tak se mějte krásně a zítra páčko :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat no kousicek pod pupikem, ted jak jsem o tom psala, tak tam byl takovej jakoby tvrdej vrcholek nebo jak to rict...netvrdne cely, ale pod pupikem asi v tom miste, kde byva spicek
23. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej pacek
23. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat jakoby se vybouli citim takovy pnuti a pak to povoli
23. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji tak to klíďo už můžen být mimi, mě se to děje zase vpravo od pupíku, jako to tam ztvrdne a pak povolí, je to trošku až bolestivý, ale roztomile, tak to jsou kopanečky miminka:slight_smile:))))a já to mám taky 2 dny, dnes a včera, tak by to odpovídalo!!!!
23. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji to tvrdnutí tebe ani mimi nijak neohrožuje pokud to není víc jak 10x za den, jak psala Prostějka...pomáhá opravdu ležení nebo teplo. Zkus si v lékárně koupit rozpustné Magnesium
23. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJA:TAK TO JE FAKT NORMÁLKA, JÁ TO MAM TAKY:slight_smile:.....ale nezdá se mi že to jsou kopanečky, já to mam už tak 14 dní.....
23. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:jo a to magnésko je naprd, stejně při nějaký námaze to mam taky......:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat kopanecky?? no ja nevim...to se me moc nezda....spis jak rika AnG...
23. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, stačí když se zvednu a tvrdne..ale u mě to dělá už i váha bříška..
23. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver pri namaze?? me se to stava v leze:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děloha je prostě sval...dělá si co chce
23. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:slight_smile:no mě taky stačí pár kroků, vždycky mam pocit že jak jdu tak se mi zvětšuje.-)
svoja:slight_smile:no to pak taky nejvíc cejtim když už si konečně lehnu, ale ono je to jedno, protože jak říká ange ty svaly pracujou a prostě když něco dělaj (což ty nepoznáš) tak se zatnou jako třeba zadek:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu jste me uklidnily....
23. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda Svoji, a mě psali z rodinka.cz, že teď se děloha akorát markantně zvětšila, proto máme ta bříška už znatelná a že je teď velká jako zatnutá veliká mužská dlaň:slight_smile:))takže akorát ten 17tt je velký skok, prý i oblečení by nám nemělo být...alr kdyby tě to trápilo tak raději zavolej někam, jestli máte jet zítra na tu dovču, ať máš klid....
23. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no volala jsem , ale muj dr ma dovolenou...tak vam proste budu verit...
23. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJA:JÁ MYSLIM ŽE MŮŽEŠ BÝT UPLNĚ V KLIDU.-)
23. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím:slight_smile: jen si musíme pomalu zvykat na to, že se nám v bříšku začne něco dít....alespoň je pak ten pocit Těhotenství kompletní:slight_smile:))

...a tady se zatáhlo:frowning2:((do prčic, to nemůže být jeden den jako u moře???prooooooooooooooooooooč!!!!!
23. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj ženy moje... dneska jsem tu moc nebyla.. dopoledne jsem měla moc práce a pak jsem normálně v tom vedru padla za vlast, tak budu dohánět teď odpoledne... :slight_smile:)))

ještě jsem nedočetla, ále moc gratuluju VER ke kontrole... prcinka se ti už příště ukáže :slight_smile:)) takhle tvrdohlavý jsou jen holky, to je jasný :slight_smile:)))

SVOJI nááááádherný bříško!!!!!!!!!!!!! slintám jako blázen!!!!!!

já si včera dala bílej jogurt, tak mi pupoň trochu splasknul... huráááá .... ale ještě by to krapítek chtělo :slight_smile:)) :grinning:
23. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT žjůůůůůůůů taky už krásnej pupíček... vám to nějak poskočilo hooolky... :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a jste krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí ještě by mě to zajímalo s tou Krčí... mě kamarádka říkala, že tam rodila její kámoška a ta tam moc spokojená nebyla... prý tam nejsou porodní pokoje a tatínkové nemůžou bejt s rodičkou celou dobu, ale pustí ho až na porodní sál... no a pak v šestinedělí nesmí návštěvy na pokoj, takže maminy sedí na chodbě na dřevěných lavicíh a samozřejmě je bolí spodek....

tohle by mě moc zajímalo, jak to teda je...
23. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek