Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
24. črc 2009

holky tak sem psala efulce a eště nerodí..jen ji zkolilo to verdo a dnes jede někam pryč tak ani pc nezapínala ale večer se prý ukáže pokuď nebude rodit ale to prý nehrozí 😅 A všechny pozdravuje 🙂

angetha
24. črc 2009

Pa Prostějko

angetha
24. črc 2009

Sac díky za info.. 🙂

hehena
autor
24. črc 2009

tož ženy, podle těch chytrých tabulí dneska končím 2 měsíc... a zítra začínám třetí... 😵 😵 😵

hehena
autor
24. črc 2009

PROSTEJ pá, SAC díky 🙂 no třeba se rozrodí.. i když nevím proč.. tipla bych, že první porodíš ty SAC... 😕

hehena
autor
24. črc 2009

ANGE dobrej zákon, ale nevím k čemu to... to na každý restauračce bude samolepka... dyť se kouří všude!!!!!!!! :(((((

verled
24. črc 2009

ahoj Cat, hehe a miminka🙂
sac:jeee to budu zrovinka na velkym UTZ🙂...ale myslim že tobude mnohem dřív.-)
hehe:tak se na to vyprdni, nějak to dopadně, odmítnout odrodit tě nemůžou a že tam budeš ještě s někym??no a, to stejně vnímat nebudem si myslim.-DDD

prosteja
24. črc 2009

holky se nám tu posral systém, já se na to 😠

prosteja
24. črc 2009

hehenko no já mám pocit, že podle toho zákona (ale jen co jsem četla v novinách, že to připravují) se každá restauračka bude muset označit nálepkou, jestli se tam kouří, nebo nekouří a v případě že kouří, tak jestli mají oddělené kuřáky od nekuřáků 😉 aby ses mohla rozhodnout ještě venku, jestli tam půjdeš nebo ne 😉

prosteja
24. črc 2009

jo a ver nemáš pravdu, právě že tě odrodit můžou odmítnout 😖 to je na tom to nejhorší 😔 neodmítnou tě, jen pokud tě přivezou a na příjmu by zjistili, že už opravdu rodíš a do 5 minut tě porodili... když zjistí, že ti třeba sice odtekla voda, ale nález vypadá tak, že rodit budeš dalších 5 hodin, tak tě nevezmou 😉

hehena
autor
24. črc 2009

no to jsem si přečetla PROSTEJ... 😉
se prostě polepí restauračky... ale dost jich nekuřácký oddělení nemá... je mi jasný, že každá hospoda nemá možnost nekuřáckýho prostoru, ale kdyby se kouření zakázalo ouplně, tak by mi to nevadilo viď... já sem ale sobeček...

VER no mě by to vadilo... i vzhledem k mojí zdravotní komplikaci, nechci být při porodu sama! to ani omylem... si prostě vyberu porodnici, kde se to stát nemůže...

hehena
autor
24. črc 2009

VER tys asi neslyšela o případech, kdy jezdí rodička od porodnice k porodnici a čeká, kde se smilujou co? v Pze je to docela běžný... zrovna ta známá co rodila teď v Krči, byla registrovaná v jiný porodce, ale tam jí odmítli vzít, bo měli STOP stav... takový krásný zaklínadlo... 😀 😠 😠 😠

verled
24. črc 2009

prostej no tak tě odvezou jinam.-)hlavně že jsi pod dohledem ne??.)

hehe:sama snad nebudeš ne?

prosteja
24. črc 2009

hehe myslím si, že sobec nejsi, protože ty tím, že nekouříš nikoho neobtěžuješ 😉 naopak si myslím, že trošku sobec je ten, kdo si myslí, že když ty jíš vedle u stolu a on si zapálí a fouká ti to přímo do talíře, takže je to v pohodě 😔 tomu říkám sobectví.......

jinak ver, myslím si, že spoustu věcí vnímat nebudeš, hlavně v druhé době porodní, to ti bude asi všechno fuk a odrodíš klidně na chodbě když na věc přijde 😉 problém je ten, že tady v Praze musíš mít hold to blbý razítko z porodky 😖

prosteja
24. črc 2009

jj verled, ale aby tě odvezli jinam, tak musíš mít razítko v průkazce 😉 třeba jsi registrovaná v Podolí, máš od nich razítko, přijedeš, ale oni řeknou, bohužel máme plno, jeďte tam a tam 😉 a v té jiné porodce tě vezmou.... bez razítka jsou schopný tě neodrodit....... 😔

verled
24. črc 2009

hehe:neslyšela, ale tak to je mazec.-Dno děs.....

prostej:no jási myslim, že budu ráda že rodim🙂

prosteja
24. črc 2009

jj hehe, jde jen o to, že se polepí restaurace, takže když někam půjdeš, tak se mrkneš, aha, tady je to čistě kuřácký a rozhodneš se, jestli tam půjdeš nebo ne 😉 o nic jiného podle mě nejde

prosteja
24. črc 2009

ver a asi bys nebyla ráda, kdyby tě s odteklou plodovkou a bolestma vozili po celé Praze a nevěděli kam tě upíchnout, protože nemáš razítko v průkazce 😖

verled
24. črc 2009

prostej:to ne, ale tak já nemam na výběr, takže holt mě tohle snad mine

prosteja
24. črc 2009

no já vím, že ty nemáš na výběr, já jen reagovala na to, že jsi říkala hehe ať se na to vyprdne, že je to fuk, že někde odrodí..... tady v Praze to tak bohužel není pravda a zrovna hehe by asi neměla riskovat, že ji budou pár hodin vozit po Praze 😖 a jinak závidím všem, co se nemusí nikde registrovat 😉

sacvi
24. črc 2009

holky eště že v Brně se nemusí registrovat 😅 Jen se 1-2 týdny před porodem objednat 🙂

angetha
24. črc 2009

No a hlavně tě po Praze nevozí sanitka, ale musíte se tam dopravit sami 😅 😅 😅 což třeba v pátek odpoledne musí být supr

hehena
autor
24. črc 2009

PROSTEJ já vím jistě jak se rozhodnu... chodíme jen do nekuřáckých částí... stejně jako asi tobě mi kardiolog jasně řekl, že zakouřeným prostorům se mám vyhýbat... nehledě na to, že je mi to silně protivný...

nedávno jsem byla s kamarádkou na kafíčku... seděly jsem v nek. části a co myslíš??? vedle nás chlap s cígem...popelník tam neměl, tak to asi klepal na zem nebo co... považuju teda za velkou neprofesionalitu, že personál nezakročí... těžko si tam můžeš vyjednávat s protivným chlápkem ať to típne... ti to bude ještě víc foukat do ksichta... ta kamarádka je kuřačka, šla kvůli mě do nekuřáků a byla teda kvalitně na chlapa nasraná 🙂))

hehena
autor
24. črc 2009

ANGE jaktože nevozí sanitka??? 😲

prosteja
24. črc 2009

ange nestraš 😀 😀 😀 jinak holky jak nám spadl ten systém tak si pročítám tu Krč a čím víc čtu novější příspěvky, tím víc jsem pro ni rozhodnutá 😵 😵 😵 tam se snad ze 100 příspěvků najde jeden negativní 😅

hehena
autor
24. črc 2009

no já to dle toho tvoje doporučení ANGE vidím na ten Motol... ještě se poradím s kardio, ale viděla bych to pro jistotu tam... anebo krč, to je hned vedle ikemu! 😅

hehena
autor
24. črc 2009

PROSTEJ já jich na začátku pár teda našla... včetně toho, že nevyvolali porod jak měli a paní rodila se zakalenou plodovkou a dítě muselo na respirátor... všechno dopadlo bře, ale stejně nechápu a ty případy tam byli určitě dva.... no může to bejt samo náhoda a stane se to určitě i jinde... .) taky tam pár mamin psalo, že moc milej personál tam teda není a co mi hlavně vadí - že před porodem tě kontroluje pokaždý jinej dr... to jsem myslela, že ženská chodí jen k jednomu - pak aspoň nedochází k rozdílům a zmatkům...

prosteja
24. črc 2009

jj hehenko taky se kuřákům vyhýbám a nechápu ani tu jejich bezohlednost, když si zapálí na zastávce nebo v nekurácké restauraci.... a personál nechápu vůbec 😔

hehe sanitka vozí, říkají, že když třeba začneš krvácet, tak lepší, než aby tě vezl manžel, zavolat si rychlou a oni tě hodí tam kde jsi registrovaná 😉

hehenko určo se poraď ohledně toho tvýho srdíčka 😉

hehena
autor
24. črc 2009

a co tvoje alergo PROSTEJ? s tou ses ohledně porodu nějak radila?