• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
holky já se loučím a přeji krásný víkend..... papa v pondělí :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

keeez byste mely pravdu v tom ze rodim...mam pocit ze uz nikdy neporodim :grinning: dneska jsem byla s nasima na vylete,koupili si novy auto,tak ho jeli projet tak jsme se vetrela abych malyho kdyztak naklepala...ted jsme se vratili a jsem hotova takze si pujdu lehnout...vcera me zkolilo to vedro,to jsem skoro cely den jen lezela doma v chladnu a ani nevylejzala

a jak tady??nejaky novinky??
24. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:co tady děláš??ty iuž máš rodit:slight_smile:kromě toho že se dneska mimino hejbalo.-)myslim nic pořád dokola rodíme a nebo se registrujem v porodce:slight_smile:
24. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem mela dneska program...nestiham vas docitat...je toho hodne...zitra brzy rano odjizdime na tu dovcu, takze se sem asi uz nedostanu. Nebudu tady asi tyden, mozna jen mrknu z mobilu. Mejte se tady krasne, opatrujte se. Tehulky efi a sac doufam, ze az se vratim, uz budou mimiskove na svete- drzim pesticky a preju zdravicko. Ostatnim at vsechno probiha v poradku, hehenko zadny krvaceni (ze me taky porad neco tece-ad. vytok), prostejko zadny blindeni:slight_smile: Cat, car, monci, orchi, ver at vam krasne rostou briska....ang opatrujte se s vendy...zuziku, leni...drzim pesti....no a urcite jsem na nekoho zapomnela, tak se omlouvam a VSEM preju krasny tyden a ve zdravi to beze me preckejte:slight_smile:
24. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeezis...amalko a amalko....bae...zuzi...zubej:slight_smile: taky zdravim a preju hezky tyden...no a vsem, co zavitaji obcas....taky....

se tady loucim jak na pul roku, ze? :grinning: ...ale bude se me stejskat :wink:
24. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,
Svoji, moocinky si užij dovču, snad budete mít i krásně, předpověď je zatím příznivá.Hlavně si moc odpočiň a ať ti taky krásně roste bříško:slight_smile:))

Holčinky my taky zítra odjíždíme do Krumlova a budu tu asi až v pondělí, nevím, třeba se na net dostanu:slight_smile:
Tak držím palečky všem skoro rodičkám a budu na vás myslet!!!

Mějte krásný víkend a papa v pondělí!!!!!
Jo a chtěla jsem se zeptat "co odběr pupečníkové krve?"půjdete některá do toho?Já o tom uvažuji, ale nevím všechna fakta a info
24. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky... ani nedočítám... nějak nemám poslední dny náladu... dneska jsem si říkala, že už špinění ustává a houbec... klid jsem měla opravdu jen chvíli... pak zas krvavej toaleťák... už mi to leze na mozek... :(((
v pondělí jdu k dr. už jsem rozhodnutá... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive:
24. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko to snad ne :frowning2: :frowning2:
My pupečníkovou krev asi necháme odebrat :wink:
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte princezny :slight_smile: tak včera to u nás byl mazec, vypnuli nám tu proud, takže net nešel :unamused: a zapnuli ho až dneska ráno.....

hehenko, v pondělí hned naběhni k dr, ať se zbytečně nestresuješ, budu na tebe moc a moc myslet :wink: :dizzy_face:

zítra odjíždíme po obídku, tak se tu dopolko ještě ukážu....pěkný večer a dobrou noc všem:slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčátka, tady je dneska pusto prázdno při sobotním ránku :wink: my se pomalu balíme a okolo půl 2 vyrážíme směr Jizerky, nevím jestli tam bude připojení k netu :unamused: pokud jo, budu nakukovat :wink:

zatímky se mějte krásně :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monci, tak si to tam užijte :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,všem co odjíždí přejem s Kryštůfkem krásnou dovolenou,moc si to užijte-závidím,my letos nikam nejedem :unamused:

Hehenko,tak to v pondělí určitě naklusej k doktoroj,ať se na Vás podívá!!
Jinak si všichni užijte víkend :wink:
25. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI užijte si dovolenku :slight_smile:

BAE ahoooooooooj... jsem na tebe včera tak vytrvale myslela, že jsem tě koukám přivolala :slight_smile:))

no nebylo to takový krvácení jako minulou sobotu, ale už mě to fakt nebaví... :((((
jako přemýšlela jsem o tom dost... možná to tak prostě budu mít, bo jsem hooodně často špinila i v průběhu cyklu - možná to opravdu souvisí s těma lékama na srdíčko a nebo třeba s něčím jiným... nevím...
už je mi každopádně líp než včera... aspoň o trošku...

dneska začínáme baliiiit... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dneska začínám 3 měsíc...
25. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko gratulace k 3 měsíci :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš koukám, jestli Sac nepřidala bříško a ona přidala miminko od Petulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no kde ste babuše?? :grinning: Honem kuk ke mně do albíčka Ze snažení mimísek..uvidíte nááádhernýho Vítečka :dizzy_face: :dizzy_face: Peťulka poslala mms tak sem hned volžila ať se můžete taky pokochat :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak dnes měli jít domů ale prý musí eště trošku přibrat tak možná půjdou zítra. Jinak je prý zlatíčko a mooc hodný :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nádhernej, ale kolik teď váží? Mě malý nepřipadá..
25. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

konecne tu nekdo je :slight_smile: Vitecek je krasnej!!!a holky co porody??nechystate se??me od vcerejska strasne pali podbrisek a boli ta stydka kost nebo co toje....ale jinak je to se mnou na pytel
25. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angethko to peťulka teď nepsala tak nevím..

Ahoj Efi, my spolu budeme těhulit asi eště rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
25. črc 2009 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sac taky my to tak prijde...pride mi ze ten porod nikdy neprijde :unamused:
25. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo efi ty už jen 4dny tak třeba to už konečně příííjde :wink:
25. črc 2009 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ještě nerodím.. :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak ty se citis??nevypada to u tebe??uz ti mudr aspon 3 tydny rika,ze jsi pripravena a ze uz to prijde kazdou chvili a nic :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky jsem na vás zvědavá :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sac uz v to moc neverim :grinning:

angeth ty mas jeeeeste casu....jen pekne nech Vendulku dojit...ja to vidim tak ze pri moji smule budu prenaset maximalni dobu
25. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já eště 10dní ale mám taky dojem že rodit už nikdy nebudu..a mimčo se teď poslední dva dny hrozně moc vrtí a tlačí asi už má vážně málo místa tak mě už bolí celej břuch a podbřišek mě taky dost bere a pořád něco :sweat_smile: Ach jo..rodila bych až bych brečela :grinning:

Angethko ty eště s tím rozením počkej ju :grinning: Hezky až po nás :grinning:
25. črc 2009 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera mi pekne tvrdlo bricho a v noci me i bolelo,ale to bylo asi ze zacpy,dneska jsme si musela uz koupit nejaky kapicky,protoze uz se to fakt neda...a tak nevim jestli me bricho boli z toho nebo z prcka :grinning:
25. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám holky, je neslušné předbíhat :grinning:
25. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a spíte v noci? Já už skoro ne..pořád se budím na záchod a vždy když se otočím
25. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek