• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jj sac to vrteni mi povidej...boli me kazdej jeho pohyb,je tam uz tam namacklej ze nema misto a kazdou chvili mam nekde boule :grinning:
25. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to mě štve nejvíc..pořád jooo..budete to brzo..bude to aspoň 14dní dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..v pondělí jooo je to na spadnutí a prd leda..si ze mě asi dělal legraci nebo vážně nevím :angry: Kdyby řekl že se nic nechystá tak fajn..počkám ale takhle vyloženě čekám kdy to začne a vidím to tak že budu minimálně přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
25. črc 2009 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no angeth ja ted asi dve noci spala docela dobre,ale to je tim,ze se snazim pres den unavit nbeo jdu spat co nejdyl,ale o kazdym otoceni vim...to treba spim pulku noci na jednom boku a pak mam desny krece do lytka a zadku :grinning:
25. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu večer zívat jak chci, ale zhasnu a ozvou se mi ty oteklý nohy, už to i trochu bolí..a nepolevuje to.. :unamused: přes den se spánkem nemám problém..
25. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave sac takhle kdyz ti dela nadeji tak to musi byt strasny kdyz to podle nej mas cekat...me sice rekl,ze zatim nic,ale stejne to cekam kazdy den :grinning:
25. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko přesně tak..žádné předbíhání by jsi mě vážně naštvala :grinning:

Já už taky skoro nespím..otočit se v posteli skoro nemůžu..furt mě něco bolí a dyž náhodou usnu tak sem zachvilu vzhůru pře musím na wc..eště že máme u postele postýlku jinak bych z té postele nevylezla vůbec.. :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu si dat krupicovou kasi..zatim..pak jeste prijdu
25. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo efi abys eště nečekala dyž máš 4dny do termínu..už skoro 3 :grinning:
25. črc 2009 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa já jdu nahnat muže na sváču..jo a efi v po jdeš k mudr?
25. črc 2009 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já mám pocit, že když se převalím, tak spadnu z postele :grinning:
Pa Efi
25. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vyste zmizly???

sac k mudrovi jdu v pondeli...ale do nemocnice,protoze ten muj ma dovcu,takze jdu do nemocnice na prijem,co berou porodu a zensky na potraty apod.doufam,ze bude rychle,prave me rekl,at tam jdu v utery,ze v pondeli toho maji moc a delaji operace..tak jsem zvedava co mi reknou..treba se tam dostanu jeste driv nebo si me tam v utery nechaji
25. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda v uetry jdu :grinning: ja to tam sice pak pisu,ale na zacatku to mam blbe napsany :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak si Tě tam třeba už nechaj pokuď se tam nedostaneš už dřív :wink:
25. črc 2009 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no driv urcite,ale kdyz se tam driv nedostanu tak si me tam nechaji treba to utery...ale myslim,ze to nehrozi
25. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si jdu dat sprchu a jdu si lehnout k bedne...prejeme vam krasnou dobrou noc a cekatelkam na porod,brzky porod :wink:
25. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže na zítra plánuješ odjezd do porodky?? :wink: :grinning: Nebo jak to vidíš?? :grinning:
25. črc 2009 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi přesně to stejné i Tobě :slight_smile: Dobroou
25. črc 2009 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, rodičky vlasti naší milé..... myslím na vás... :slight_smile:

krááása:::
http://www.youtube.com/watch?v=Au40orlqTWo
25. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou sobotu holky.... :dizzy_face:
doufám, že je vám dobře... my dneska jedeme do novýho podnájmu - složit tam plot (takovej mobilní plůtek od kamaráda) a pak se jedem podívat do ikea a zas budem pokračovat v balení...

opatrujte se :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)))))) totiž neděli :slight_smile:))
26. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko :grinning:
No a já jsem začala prát hadříky a všechno co jde tak taky vyperu :sunglasses:
Efi tak už jen pár dní, to je neskutečný..
26. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,omlouvám se, že jsem se dlouho neozývala,bohužel mám stále problémy se zvraceím a celkově se zažíváním, nebylo ještě dne, kdy by mi bylo úplně dobře. Jinak mrňousek se vesele hýbe a čekáme definitivně holčičku.držím moc palečky, holky, ať vám dopadne porod podle vačich představ a ať už se dlouho netrápíte. Hehe držím palečky, ať nešpiníš!Ať dobře pořídíš u doktora.Anget závidím, že už jsi tak daleko, taky bych už chtěla prát hadříky
26. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi, ty si tedy opravdu užíváš :frowning2: Gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak už porodila Blahu a Petulka, pak ještě Andreasek a Balisek ale ty asi neznáš...
No a Efi a Sacvi to už mají za pár :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak už jsme doma :wink: později za Vámi příjdu pokecat papa
26. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé peti ahooj :dizzy_face:

Už sem na všechno moc zvědavá a těším se až nám tu vše napíšeš..super že ste už doma :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!zdravime, hlavne Petulku s Vitkem :slight_smile:

Petu brzy se stav at nam to muzes vseechno poradne popsat,presne jak pise sac,jsem na to hrozne zvedava
26. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem prvosenkám :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu čtu, že hehe zase krvácí a půjde k doktorovi a já asi povalím dnes taky :confounded: :pensive: včera jsem se pěkně vyděsila na záchodě, trošku jsem zašpinila :angry: ne nijak moc, jen po obědě jsem měla trošku na slipovce takovou hnědou skvrnku a pak asi 2x když jsem se utírala tak na toaleťáku hleník a nahndědlej :pensive: tak vám nevím holky, teď už nic, nic mě nebolí, nechci nijak zbytečně plašit, ale ani nechci nic zanedbat.......
27. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak stale nerodime,ale teda citim je strasne a bricho boli a boli...

prostej ja si myslim,ze je to normalni tehu vytok,ale jestli chces mit klid,tak si radsi zajdi k mudrovi...prece jen nikdy nevis :wink:
27. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj efi....... :dizzy_face: snad už to brzy přijde..... :wink:

já se nemůžu sama pořádně rozhodnout... musela bych odejít z práce (to by teda nebyl až tak velký problém), mám to přes celou Prahu a říkám si, že když už teď vůbec nešpiním (teda zatím) takže nebudu plašit...... nevím no, jsem v klidu, myslím, že se to může stát, jak se roztahuje děloha, tak jsem prostě trošku zašpinila.... něco jiného by byla krev, to bych letěla hned na pohotovost, ale takhle se mi zdá zbytečné plašit :pensive: asi uvidím, jak se to vyvine, jestli dneska ještě budu ten nahnědlý hlen mít, tak si tam asi raději zajdu, nebo mu aspoň zavolám, co a jak :wink:
27. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek