Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
28. črc 2009

eli 😀 tak doufám, že projde hned ta první varianta 😉

zuzka.o
28. črc 2009

Ahoooj Prvušky, jdu na vás juknout 😵

verled
28. črc 2009

eli:-🙂)))
ahoj zuzu

zuzka.o
28. črc 2009

Moc mi mrzí, že to Zubajdí nevyšlo 😖 Škoda, přejeme jí to tady každá.

Prostejko: krásná fotečka miminka 🙂

Eli: taky bych se přikláněla k tý první variantě 😉

Bae: těším se na fotečky a drž se 🙂

zuzka.o
28. črc 2009

Ahoooj Verled, co miminko? Už se pořádně vrtí? A co to vlastně bude, už se mimoušek ukázal?

prosteja
28. črc 2009

ahoooj zuzi 😵 děkujuuuuu

angetha
28. črc 2009

Ahoj holky, jen vás pozdravím..hlavně Zubajdu ať nevěší hlavu a jde dál...
Mamka mi vyžehlila všechny plínky ( 70 kousků), čekají nás hadříky 🙂 a za hodinku jedu na ten porodopis, to jsem zvědavá..
Tak papa

verled
28. črc 2009

ZUZI:NO VRTÍ SE PO VEČERECH, včera veček jsem koukala na telku a ruku jsme měla na břiše a najednou mě koplo přímo do tý ruky🙂že jsme to cítila, mazec🙂nene, nechtěl mrška jedna🙂ale 10.8. jdu na velkej utz tak doufám že tam se to dozvim🙂
ange|.aho a měj se pěkně....

elitera
28. črc 2009

Nj, to záleží na tom, kdy otěhotnim. Jestli do půl roku, tak to bude s práškama (antidepresiva se musejí brát ještě půl roku od odeznění problémů, aby se problémy nevrátily, je pak asi 80% šance, že to bude v pořádku. Tahle teorie holt nepočítá s potratem, nebo počítá, ale je to těch 20 % 🙂). Jestli pozdějc, tak už by se to mohlo povést bez nich. Ale radši pravidelnou malinkou dávku chemie, než stres při panickým ataku.

cat79
28. črc 2009

Ahooj holky, letím akorát na těhu cvíčo, tak jsem jen chtěla pozdravit a odpo si na vás udělkám čásek a dočtu a podrbu s vámi🙂)
tak zatím hezký den všem a papapa

verled
28. črc 2009

cat:tak pěkně fuň🙂

hehena
autor
28. črc 2009

ahoooooooooj ženy... tak k dr. jdu až ten příští týden, už jsem se rozhodla... kdybych náhodou zase víc špinila, tak běžím hned, ale teď mám zase klid....

a tady jest pupíno... mám ho teď o trochu menší než před 14 dny... :-O
http://picasaweb.google.com/synackovi/PupendoGr...

prosteja
28. črc 2009

ahooooj hehe a mimi 😵 tak jste nakonec nešli?

pupík je krásnej a fakt se zmenšil 😉 ale to mě taky.. přijde mi, že z toho špeku co jsem měla mi to vylezlo nějak nahoru 😀

verled
28. črc 2009

hehe, prostej.však jsme vám to říkala🙂...že vám to spadne.-)

hehena
autor
28. črc 2009

no asi je to tím trávením PROSTEJKO... možná už si tělo zvyká na hormonální změny...

no a normálně musím teď každý ráno snídat, jinak je mi divně a hlavně jsem protivná... jakmile se najím, je mi zas hej 🙂))) 😀

no nakonec jsem nešla... jsem se uklidnila, holt to s tím špinením tak mám a basta... ale jestli mimouš příští týden nebude ok, tak skočím do zdi....

hehena
autor
28. črc 2009

jj zmenšil se ti... ale máš to tak prazvláštně focený z podhledu, že nevím kde máš pas...

hehena
autor
28. črc 2009

VER mě pupík expanduje dle toho co sežeru... ani né množství, ale spíš to, co to se mnou udělá... někdy mě nějaký jídla šíleně nadmou a to mám fakt pocit, že mi ten pupek exploduje...

prosteja
28. črc 2009

hehe to fotil manža 😠 navíc mám tam takový bombarďáky, co se mi teď dobře v létě nosí a natáhnu je přes celej pupek...... chci začít fotit třeba jako sac ?tt+0, takže od příštího pondělka začnu a pořádně nahýho pupíka 😀

verled mě právě nepřijde, že by spadlo, ale roztáhlo se tak nějak víc nahoru 😀

prosteja
28. črc 2009

hehenko mimouš bude v pohodě, co by nebyl 😉

jinak jsem to tu psala ráno, ale možná jsi nedočítala.... až budeš opravovat tabuli, prosím prosím včera jsem byla 9tt+0 a dnes jsem tím pádem 9tt+1 ať to mám sjednocené hlavně s doktorem a průkajdou 😀 děkujuuuuuu

elitera
28. črc 2009

Hehenkoooo! Jak s tím obrazem? 🙂

verled
28. črc 2009

já myslela spadne jako zmenší se zas🙂
hehe:já se ze začátku taky šíleně nadýmala:-/to je fakt hnus.......včer jsem ale byla na procházce a když jsem pšřišla musela jsem sse fotit , měla jsem pupek jak v 7 měsíci.-)))))

prosteja
28. črc 2009

ver jj, já to chápu 😉

hehena
autor
28. črc 2009

VER a tu fotku v 7 měsíci asi v albu nemáš ne? ... 🙂 se mi dneska chce nějako spinkat... chrrrrrrrr 😀

hehena
autor
28. črc 2009

jak se vůbec máte holky moje.... ???

hehena
autor
28. črc 2009

jo PROSTEJKO chtěla jsem ti napsat, že mám chvílema stejný myšlenky jako ty.... včetně toho, že se bojím, jak miminko změní náš vztah... asi je to fakt normální...

hehena
autor
28. črc 2009

jo a sousedka na mě poznala, že jsem v tom - dneska to říkala manžovi..... já to mám fakt asi napsaný na čele...

hehena
autor
28. črc 2009

mno jo... ZUBAJdí.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹

hehena
autor
28. črc 2009

holky vy mě tu takhle necháte zase trpět samomluvou??? a vůbec nechápu, proč to všechno nenapíšu do jedhono příspěvku... 🙂)) 😀

elitera
28. črc 2009

Já tu jsem a taky čekám na odpověď 🙂)

elitera
28. črc 2009

Beru zpět, už jsem našla IP 🙂)