Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

Ještě jsem Vám přidala pár foteček už z domů 😉

eeefffaaa
29. črc 2009

Peti ten je fakt uzasnej!!a je to velek zahul ze zacatku nebo se to v pohode da??ja jsem zvedava na toho naseho,jak bude vypadat,na to se tesim nejvic az ho uvidim a budu zkoumat na koho je podobnej 😀

baeszinka
29. črc 2009

Venysku,kapičky jsme nezkoušeli,ale asi taky budou dobrý 😉 😉

A Petulko,jak vám jde kojení?

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

Ef první den mylého mi jenom nosili co 3 hodiny k prsu a ráno v 6:00 mi ho donesli a první dva dny jsme snad ani nespala, pořád jsem se na něho dívala, nemohla jsme se vynadívat a taky jsme měla strach aby se něco nestalo Vítkovi. Teď už se i v klidu vyspím. A to víš je to trochu i záhul, ale třeba teď spinká tak mám všechno podělané tak můžu chvíli vegetit tady na koníkovi. Jinak já jsme byla taky strašně zvědavá jak malý bude vypadat a je krásnější než jsme si ho představovala
Ef já už e těším jak tady vložíte taky fotečky 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

Beas mlíko se mi udělalo až v pátek kolem oběda a v sobotu jsem dokrmovala ale přes stříkačku( hlavně nechtějte flašku ty miminka se to rychle naučí, co byla semnou maminka na pokoji, tak jí nechtěl pít už vůbec z flašky, tak mléko odstříkávala a pak to teprve pil) a co jsme doma tak pije krásně vypije tak 50-100 ml z jednoho prsu , tak jsme šťastná 😀 Je fakt šikulka

venyska
29. črc 2009

baeszinka:A čaj od Naděje?nebo nějaký z lékárny?Kotvičník pozemní?

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

Teda chtěla jsem napsat že té paní na pokoji nechtěl vůbec už pít z prsu, odstříkávala a až z flašky to vypil 😒

eeefffaaa
29. črc 2009

jeee ja se tak tesim na toho naseho prdolu!!!skoda ze se mu k nam nechce ☹

prosteja
29. črc 2009

teda holky dneska je ale den 😔

prosteja
29. črc 2009

mrkala jsem, že tu byla petulka, gratulace k Vítkovi a krááááásný porod.... myslím, že od nějakých prvních kontrakcí porodit za 5 hodin je nádhera 😵

prosteja
29. črc 2009

jinak teda holky, já jsem si dneska od rána poprvé sedla, poprvé se najedla a napila 🙄 celou dobu jsem byla mimo kancl, honila tady problém, jehož řešení mi vůbec nepřísluší, jsem z toho nějaká unavená a navíc mě začalo pekelně bolet bříško..... kdybych normálně dneska měla jít k doktorovi na kontrolu, tak mu snad řeknu o neschopenku..... 😖 ale teď už sedím, je mi celkem fajn a nic už dneska nemíním dělat, leda ďobat do počítače

sacvi
29. črc 2009

prostejko sím Tě buď na sebe opatrná

holky muž má už aji horečku 😒

prosteja
29. črc 2009

sac neboj, prcek mi dal jasně najevo, že tohle teda ne, že se mu to nelíbí, teď už je to fajn, jsme nabaštění, pořádně jsem se napila a sedím a nic nedělám 😉

sac tak snad to bude mít rychlej průběh, ta manžova nemoc a neboooooj, on se vyléčí aby tam mohl být s tebou 😉

sacvi
29. črc 2009

tak aspoň že Ti mimouško dalo vědět co se mu nelíbí a příště to už budeš vědět 😉

Muž jde vyvezt vlečku s bordelem pře eště snad budeme mít žně tak ju budem potřebovat takže paráda..nemocnej a s horečkou a bude jezdit po venku..nevidím to moc dobře..

prosteja
29. črc 2009

sac nestresuj se zbytečně 😖 uvidíš, že to bude ok........ a nechci tě nijak strašit ani nic takovýho, ale kdyby na věc přišlo, tak miminko přijde na svět i bez něj....... to jako nechci být hnusná, je mi jasné, že ho tam chceš a on tam chce být taky a já si vůbec nedokážu představit, jak bych už panikařila 😀 ty to zvládáš ještě dobře......

sacvi
29. črc 2009

já si dyžtak vemu sestřičku dyby muž vážně nemohl ale věřím tomu že se uzdraví a půjdem spolu..

prosteja
29. črc 2009

sac neboooj, oni by tě tam jednak samotnou nenechali a jednak si můžeš vzít někoho jiného, třeba sestru.... je mi jasné, že tam nechceš být sama, kdo by chtěl 😖 já si myslím, že mimoušek si pěkně už počká na tátu, když čeká tak dlouho 😉

hehena
autor
29. črc 2009

hooolky... sím vás...

čím dál víc mě bolí bederní páteř - oblast ledvin... je to normální??? 😕 začíná to bejt dost nepříjemný....

hehena
autor
29. črc 2009

SAC v tomhle případě by se mnou asi taky šla ségra... to se stane no a nedá se nic dělat... myslím na tebe...

sacvi
29. črc 2009

hehenko děkuju 🙂 No snad nezačne mimi spěchat dyž se tak dlouho už drží 😀

hehenko to teda nevím s tou tvojí bolestí.. 😕

já valím na prochajdu..venku je tak krásně tak je škoda být doma..zatím ahojky 🙂

prosteja
29. črc 2009

hehenko tak to taky nevím 😕 tenhle neduh mě teda netrápí

verled
29. črc 2009

hehe:mě taky bolí :-/...ale spíš níž🙂
pet:Víteček je strašně hezkej🙂
prostej:já se dneska taky nezastavila a od rána rozesílám mejly, zařizuju vyřizuju:-/uff 😒

prosteja
29. črc 2009

no dnešek byl fakt náročnej, hlavně tím, že jsem nebyla u sebe v kanclu, ale celý dopoledne někde postávala, nejedla, nepila..... 😠 ale už budu končit, dneska prchám ve 3 😉

tak se zrovna rozloučím, mějte se všechny krásně a zítra papa 😵 😵 😵

hehena
autor
29. črc 2009

já to teda cítím tak třetí den, ale včera to bylo spíše večer, dneska už je to i přes den... au au... zkouším nahřívat...

a kde níž VER - níž už je jen zadek...

hehena
autor
29. črc 2009

PROSTEJí tak pááá 🙂 😉 😵

cat79
29. črc 2009

Ahoojky🙂)
Petulko nádhernej příběh a popis porodu, na to se i těším, jestli to teda budeme mít jako ty🙂))
Krásně jste to zvládli, fakt gratulace veliká!!!!!
A Víteček je nejnádhernější🙂))

Prostějko opatrně, máš nárok na úlevy v práci co se týče náročnosti, je to ze zákona, tak se nedej🙂))

Hehe mě taky bolívají záda, musíš trošku posilovat zádové svaly, abys pak měla dobré držení těla až budeš mít velké bříško, jinak jsou náběhy na lordózu...

Tady je nádherně, jdu na zahrádku a pak zase písnu...papapapapa

hehena
autor
29. črc 2009

no začnu cvičit jen co se přestěhujeme.... i když se furt nějak bojím namáhat dole, abych zas nekrvácela... zatím se tak jako aspoň povečerech protahuju... no v druhým trimestru to rozjedu 🙂))) 😀

cat79
29. črc 2009

jasan Hehe🙂 cvičení se doporučuje od 15tt, takže času dost🙂))nebo si zajdi na thajskou těhu masáž, to je prý nádhera!!!!

hehena
autor
29. črc 2009

no na masáž se chystám rozhodně... 🙂 holt sedavý zaměstnání, musím se o sebe víc starat... 🙂 ségra má taky masérský kurzy, jenže ona neumí pořádně zabrat, nemá sílu v prstech a pak ta masáž nestojí za moc.. navíc toho zase nechala...

verled
29. črc 2009

hehe no však jo mě bolí ten ocásek strašně, už od začátku těhu ale furt...
http://zdravi.centrum.cz/zdravi-a-my/2009/1/8/c...
ahaaaa🙂

jinak mam nějaký debilní křeslo a bolí mě furt rameno a za chvilku se mi nevejde pupek pod stůl a níž mi židke nende🙂