Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
30. črc 2009

ahoj carkul:no neboj bolesti si ještě užiješ...
zuz:díky🙂ale taky jsme nečekala, takhle že poroste.-)
efi:co tu ještě děláš???.-))brouku jsi se pověsit mezi futra.-)....psala elitera...
doufám že jsem na nikoho nezabudla🙂

prosteja
30. črc 2009

ahoooj všem, co přišli 😀

jééé ahoj carcul, zrovna dnes jsme na tebe vzpomínaly 😉 ty už jdeš v pondělí na screening????? 😲 není to nějak brzo?

efi tak ještě nerodíš.... mrkala jsem a bříško je krááááásný a uvidíš, že poslední, nejpozději v úterý máš toho rošťáka u sebe 😀

angetha
30. črc 2009

Verli já se ptala, co to máš za pejska 🙂

carculka
30. črc 2009

ver..ahooj,pekne brisko vyskocilo 😀

prostej...dela se pry mezi 10-12tt..nevim jestli brzo nebrzo,ale snad neee,to by me vzala dyl...no nemuzu se dockat...mimis snad bude v pohode a ja ho zas uvidim 😀 😀
prostej a jakpak se mate vy?

moncicak3
30. črc 2009

ahojte princezny 🙂 jsem tu z dovči....jdu vás krapet dočíst, ať jsem trochu v obraze 😎

prosteja
30. črc 2009

carcul mě to právě přijde hrozně brzo hlavně kvůli testům z krve 😉 ale nechci tě děsit to ne, asi to tak je dobře... já jen, že mám vyloženě papír na ty testy na screening a tam je optimum pro krevní testy 11. týden a pak utz.... 😖 a není to papír mého doktora, je to papír z laborky 😉 a pak podle holek, že většina chodila tak 12. týden i později...... trošku mě to zarazilo no 😉 páč jsme přibližně nastejno a v pondělí budeš 10tt+0 tzn. ještě ne 11. týden 😖

a jinak my se máme fajn, kdyby mě nestrašil ten hematom, tak si užívám těhu plnými doušky 😉

carculka
30. črc 2009

prostej,tak myslim ze ten jeden den asi nehraje tolik roli-no uvidime...copa mi povi,ja zadny papiry nemam,prave ze mi zarazilo minule ze se mi ani nezeptala jestli ho chci a tak jsem ji volala a ona ze to delaj kazdy mamince a zadarmo(maji nakou dohodu s pojistovnou)tak ze proto mi rikali at dorazim brzy-pul devata az devata

prostej...a je ti dobre?jako od zaludku

prosteja
30. črc 2009

carcul já taky žádnej papír nemám a taky to mám zadarmo... ale mám papír na vyšetření krve na ten screening, to je něco spešl... 😉 na tom jsi byla? bez toho totiž screening dělat nemá smysl 😉

jj carcul, právě že už jo... akorát zjišťuju, že hrozně málo piju, tak se musím nutit.... ale jinak je mi fajn 😉 a co ty?

carculka
30. črc 2009

no neblinkam ale soufl mi je furt... 😝 ....a maso nemuzu vubec....
no ona mi krev bude brat u sebe-proto mam prijit brzy,protoze pak proto chodi pan a odvazi to

verled
30. črc 2009

ange jooo promiň, počkej přidam tam ještě rychle pár fotek prskoše, ona neni rasa, je to vořech, jsem ji dostala když jsem šla na pivo do hospody a domu už šla s Vess🙂

moncicak3
30. črc 2009

tak jsem dočetla jen posledních 5 stránek.....jste toho moooooc nabrebentily 😀

já už myslela, že až se vrátím, tak sac a efi už budou mít po porodu a zatímky nic co.......holčiny vyderžať, brzo už to bude 😵 věřím tomu 😉

prosteja
30. črc 2009

jéžiš carcul tak teď jsem z toho zmatená čím dál víc 😀 takže ti teprve budou brát krev 😉 a utz dělat až pak ne? nebo tak jsem to aspoň pochopila, že to dělají, naberou krev asi týden dopředu, a pak tam jdeš na ten utz a to už mají i ty výsledky krve a dají to dohromady a to je ten screening 😉 teda takhle jsem to aspoň pochopila já 😉

no tak hlavně, že neblinkáš 😉 mě už je právě celkem fajn... taky se mi stane, že když třeba delší dobu nejím a mám hlad, tak mi ten žaludek hapruje, ale už je to daleko lepší 😉

verled
30. črc 2009

ange tak jsem ti přidala fotky mojí pipinky🙂je dobrá ne?.-.)

prosteja
30. črc 2009

ahooooj monci 😵

prosteja
30. črc 2009

monci máš náááááádherný břišánko 😵 😵 😵

carculka
30. črc 2009

prostej,to nevim..proste mi rekla ze mi to budou delat ted..treba to udela oboje a vysledek rekne pak..prostej fakt nevim..ale rikala ze sreening bude,to je pro mne dulezity a je mi jedno kdy,jestli najednou nebo jestli mi pak rekne at za tyden prijedu zas...hlavne ze to udela 😀 v po ti povim

carculka
30. črc 2009

monci brisko fakt krasny 😀

prosteja
30. črc 2009

jj carcul, je možný, že to jde takhle brzo, já jen, že mě to překvapilo 😀 když mrkneš k hehe na tabuli tak jsme teď všechny nastejno 😉 no a hehe ještě o screeningu taky nemluvila a já jdu až 19.8. a to jdu na utz a už tam budou i výsledky krve a prý to doktor nějak porovná a řekne co a jak 😉 asi to má každý doktor různě, jen mě prostě překvapilo, že tu snad nikdo nebyl tak brzo 😉 tak jsem zvědavá, s čím přijdeš v pondělí 😉

moncicak3
30. črc 2009

kuju kočandy 😵 bříško roste jako z vody 😉 však vám taky poroste uvidíte 🙂

carculka
30. črc 2009

prostej,tak ty jsi puvodne byla o par dni min ,ne?a poposunulo se ti to nakou tou kontrolou....treba ja na zadnej mezikontrole nebyla...takze uvidime 😉

verled
30. črc 2009

monci:krásný bříšenko.-)kulaťoučký:-)

prosteja
30. črc 2009

carcul já jsem přesně podle ms 😉

angetha
30. črc 2009

Verli ta je suprová 🙂 🙂 Myslela jsem, jestli to není nějaký teriér nebo tak 🙂

hehena
autor
30. črc 2009

CARCUL, PROSTEJ

tož já tu mám napsáno, že krevní testy do 12 tt... ty na krevní obraz, krevní skupinu včetně stanovení protilátek, HIV, žloutenku B, sifylis.... někde jsem vyčetla, že ideální je to od toho 9 do 12 tt...

pak odběr krve na genetiku a screening - tu mám v papíru napsáno, že je to ideální od 11 do 14 tt...
10+0 se mi taky zdá brzo.. ale snad dr. ví, co dělá, přinejhorším tě objedná za týden třeba že jo...

moncicak3
30. črc 2009

ver však tobě už se taky pěkně vykulilo 😉 😵 už ti krásně roste 😵

holčiny, mám novou info, teda pro mě je to novinka, v prvních třech měsících by se těhule neměly koupat (myslím tím koupálka a bazény) a totéž platí pro poslední tři měsíce 😒
v sobotu začínám 7.měsíc, takže mě čekají poslední tři měsíce tak mám asi s koupáním už smolíka 😒
ale 6.8. jdu na kontrolu, tak se dr teda zeptám co je na tom pravdy...

angetha
30. črc 2009

Ahoj Monci, asi na tom něco bude, plave tam plno bakterií.. 😖
Ale domáci bazének snad nevadí..

moncicak3
30. črc 2009

hehenko, já byla na odběrech na genetiku a screening tak v 10+0, jukni do alba, tam to mám 😉

hehena
autor
30. črc 2009

já tu mám napsáno screening a pak následný odběr krve na genetice, takže krev mi budou zřejmě brát až po screeningu... to má asi každej dr. prostě jinak a evidentně to nemá vliv, jestli předtím nebo potom..

prosteja
30. črc 2009

monci díky za info 😉 to jsem taky nevěděla 😉

hehenko, jj já to mám jak říkáš.... a já jdu příští úterý, to bude podle ms 10tt+1 a jdu na všechno 😉 a zdálo se mi právě, že jdu taky brzo hned první den 11. týdne, ale to jdu jen a tu krev a na utz 19.8. 😉 ale tak jak píšeš, snad doktor ví, co dělá a uvidíme, co carcul v pondělí řekne 😉 já vím, že hodně lidí chodí v tom 11. týdnu na normoš utz, ale na screening bych řekla, že není vidět to, co potřebují, když vidím s jakou rychlostí ty mimina rostou, tak tam je každý den jedině k dobru 😉 no uvidíme carcul, jsem zvědavá na info 😉

moncicak3
30. črc 2009

ahooooj angeti 😵 no já si taky myslím, že domácí bazének by neměl vadit, to padnu, jestli se fakt nebudu moct koupat 😖 uvidím, co mi na to řekne doktor no...