• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
No věřím že to muselo být náročné..tak snad to bude brzo zase dobré a bez špinění :wink:

Jo jinak manža už jít klíďo rodit může :slight_smile: Ty atb mu naštěstí pomohly takže je mu už fajn..tak jsem ráda..pěkně sem si ho vykurýrovala :grinning:
3. srp 2009 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko ale dnes budeš taky odpočívat viď? :wink:
Sac to je dobře ,že mu je líp, myslela jsem na vás...a rodit asi dřív nebudu, Vendulka je v klidu..no jo když má tatínek dovolenou :grinning:
3. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď našla albíčko jedné maminky, co je tak 10./11. týden a už mají u babičky nový kočárek :confused: :confused: :confused:
3. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko tak to je mazec :astonished:
3. srp 2009 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac tuhle psala asi Cat, že ten Implast nemá otáčecí kolečka..ale to se mi nezdá. Co ty na to jako zkušená majitelka?
3. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

tak hlasime ze stale nerodime,ani vcerejsi bourka nam nepomohla,Davidek se jen trochu vic vrtel a mela jsem poslicky,ale to jsem zaspala a dneska rano uz me jen jako vzdy boli podbrisek a bricho jako pred MS,ale to uz trva aspon tri tydny,takze asi zase nic :rolling_eyes: takze zitra do nemocnice...ach jo,ale uz se aspon neco zacne dit,jsem si rikala,ze by me to mohli hned vyvolat ja bych za dve hodky mohla porodit a v nedeli bysme byli doma :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angethko Implast dělá 3druhy podvozků. Buď celootáčecí kolečka (ten máme my), pak jenom lehce natáčecí a nebo trojkolku..všechny jsem vyzkoušely a nejlíp nám vyšel ten celootáčecí a i ta trojkolka byla dobrá ale ta se nám nelíbí vzhledově :zipper_mouth: . Jinak se u všech dají ty kolečka zablokovat že se nemusí otáčet vůbec..záleží jak chceš. A ten podvozek s mírně natáčecíma hrozně špatně couval a špatně se s ním zatáčelo takže proto vyhrál ten kterej máme :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Efi, tak taky nic jo? Taky bych chtěla rodit jen dvě hodinky :sunglasses:
3. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a mimísci :dizzy_face:

Sacvi no doufám, že přenášet nebudeš :wink:

Hehehnko gratuluju k novému bydleníčku a hlavně opočívej holka :wink:
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam pocit ze budu tehotna snad uz na porad :grinning: a vcera to teplo mi nedelalo vubec dobre

sac jsem rada ze manza uz je zdravej,muzes zase v klidu rodit :slight_smile:

hehenko ty na sebe davej pozor a moc to neprehanej... :wink:
3. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth no ja myslim, ze pri moji smule mi ten porod ani vyvolat poradne nepujde a nakonec skoncim na cisari a budu trpet a trpet jak to nepujde vyvolat...jako pri moji smule bych se ani nedivila :frowning2:
3. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj efulko, já na Vás pořád myslím a koukám na mobil esi nemám od Tebe sms že konečně rodíte a ono nic..
Mně taky včera pomohla bouřka akorát k poslům a dneska už zase o ničem nevím :rolling_eyes: Ani to břicho mě nijak zvlášť nebolí..

No ale naplánovala sis to na zítra mooc hezky :grinning: :dizzy_face: Ty jo ale aspoň už budeš mít brzo Davídka u sebe..já budu čekat eště do příštího pátku :cry: Úplně to vidím.

My asi obě čekáme Davídky tak proto sme na to skoro stejně
3. srp 2009 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef holka ¨ty taky ještě nerodíš? A zítra jdeš na vyvolání?
3. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu ja jsem se te chtela zeptat jeste na neco ohledne porodu,ale uz nevim na co :sweat_smile: snad si vzpomenu..a jak Vitek???
3. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
efulko to vůbec nepiš :frowning2: To snad nééé
3. srp 2009 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef Vítek je fakt zlatý - teda zatím Ťuk ťuk ale včera mu m strčil cimlík tak dudláme :grinning: ale třeba v noci ne jen když nespíme přes den
3. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sac to je fakt...Davidkum se nechce,takze je to jasny,proc nejdou ven :grinning:

petu myslim,ze zitra me udelaji jen ty zakladni vysetreni a podle toho se asi rozhodnout,myslim ze me to zacnou vyvolavat az ve stredu,ale nevim no...rikala mi doktorka ze jestli do utery neporodim mam prijit na prijem a pujdu do nemocnice,tak uvidime co se mnou budou delat,hlavne at uz neco delaji :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu kdyz ti to vyvolavali tak to vypadalo jak??ja mam strach ze me to budou vyvolavat treba kolik dni a stejne nic,ze budu mit jen bolestivy kontrakce a pak to zase prejde :frowning2:
3. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu tak to mas zlaty miminko...to bych taky brala :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI na zítra ti moc držím palce.... chápu, že jsi nervozní, ale snad to půjde jako po másle a za pár hodin od zavedení tabletky budeš mít Davídka u sebe a na celý to čekání zapomeneš... .)

holky no budu se snažit odpočívat, ale taky musím něco dělat...takhle roztahaný a zabalený to tu zas nemůže bejt věčnost.... no... .) :wink:
3. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti já Ti táák závidím kurňa..fakt jo :pensive:

efulko tak nám musíš pak napsat co na Tebe v porodce vymysleli...já budu určitě držet pěstičky ze všech sil!!!
3. srp 2009 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě to příde ouplně divný, že PETI už má Vítka doma v postýlce... :-O :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
***Ahooooj Prvušky ***
Japa se máte??? Koukám,že jste ještě všechny 2v1 :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víteček je tak krásně vlasatej :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja vam pak holky z porodky napisu,protoze jetsli se nic nebude dit,tak se tam stejne budu asi nudit :slight_smile: a doufam,teda ze nebudu na pokoji s nejakou normalni v pohode zenskou :slight_smile:

hehe vid me taky,kdyz si uvedomim,ze Peta mela teprve rodit a pritom uz ma Vitka tak dlouho u sebe :slight_smile: a my tady porad strasime :grinning:

jsem si rikala,ze zatim zadna neporodila normalne,jako ze to na ni prislo a jela do porodky...zatim samej cisar a vyvolavany
3. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef zasunuli mi do spodku tebletu, jako ta první tableta mě bolele a, musí jí tam dobře zasunout a ta Dr je fakt drsná, po jejím vyšetření jsem i začala poprvé špinit.No já jsem taky myslela , když ta první tableta nezabrala, že snad ještě pojedu domů :grinning:
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu snidat...zatim
3. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky jsme ráda, že už mám Vítka u sebe zítra má 14 dní :wink: strašně rychle to letí
3. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi a Peti..
Peti tebe jsem se chtěla zeptat, jestli to jídlo v albu je před porodem nebo až po porodu?
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth po porodu a fakt mi chutnalo
3. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek