• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Sacvi a ty jsi psala že malý bude mít 4 kg? Vedle mě rodila paní chlapečka 4630 g no chlap jak hora
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

Jééé, Peti a Vítek :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmankote a to rodila normálně takovýho velkýho prcka?? :astonished:

No mudr v porodce říkal že 4kg mít bude..tak uvidíme..
3. srp 2009 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prvosenky:slight_smile:
Jejda, tak porody se tady zasekly:slight_smile:)chuděrky Efi a Sac a to jste se bály jak to bude dřív, no ale teď už to nemůže trvat déle než týden, ne?

Hehenko super že už bydlíte v novém:slight_smile:))
Petulko ty se teda máš, Víteček je andíleček:slight_smile:)
Jdu cvičit, pak budu muset úřadovat, ale spojímse s vámi, nebojte:slight_smile:
Dneska má někdo kontrolu, myslím Carcul nebo Orchi...tak držím palečky!!!
My jdeme ve středu do poradny, Hehenka má taky 5.8., že?
Tak hezký den a zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............................
3. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi jj rodila a dokonce bez problému a šla ještě o den dřív než já z poordnice :grinning:
3. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a už jsi v pohodě? Můžeš normálně sedět, chodit na záchod a tak? Nic nebolí??? Já ti tak závidím, že už je venku
3. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Dr v porodce říkal, že malý bude mít tak 3300g a nakonec měl 3130 g a jsme ráda že neměl víc :grinning: bohatě to ztačí :wink:
3. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amálky ahojky :wink: Tak na záchod jako na malou jsme šla tak 5 hod po porodu a v klidu a na velkou po dvou dnech . Jinak sedět jsem v porodnici mohla hned ten den, ale jak jsem přijela domů tak mě ty stehy začaly tahat a někdy jak sedíme u krbu s návštěvou tak si dávám kruh pod prdel , někdy ten spodek jak kdyby tahal dolů,a le už se to lepší, díky bohu
3. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba budeme mít taky tak 3500g ..jéé to by bylo fajn :slight_smile:

Teda to čumím na tu ženskou :confused: :grinning:

já schválně přidala foto abyste viděly s čím se tahám :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3099742&vReferer=
3. srp 2009 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi tak podle bříška to nebude malý Davídek
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti nééééé :astonished: Takže maličká Janička?? :grinning: :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né velkýýýýýýýýýýýýýýý Davííííííííííííííídek :wink:
3. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC tak to je nářez........... já nechci takhle velkej břuch... mám pocit, že by mě to strhlo k zemi... z toho mám fakt děs... no ale teda ty mi připadáš spokojená... :slight_smile:

AMALLI ahoooj :slight_smile:

CAT jj 5.8. na další kontrolu :slight_smile: měl by to být začátek 11 tt, tak snad už pak bude všechno v pořádku....

ty jo rodit tak velký dítě PETI :-O :astonished: :astonished: :astonished: to se divím, že to přežila a ještě takhle v pohodě.... :confused:
3. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pěěěěkněěěě děkujuuuuu :grinning:

tak a teď si jdu dát broskvičku a jdu chystat obídek. Budu dělat cuketové soudečky s bramborem a okurkovým salátkem tak snad to bude dobré :slight_smile:

Zatím páá :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi co to je cuketové soudečky? Já budu dělat azolkovou máčku
3. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC nezlob se, já to nemyslím zle... sluší ti to moc. já se jen nějak bojím takovýho pupíku a hlavně zátěže s tím spojený....
3. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
tý jo,Sac,to je ale pupíííík :astonished: !!!!Já koukala na všechny tvoje pupíky a já ho mám velkej asi jako ty v 26 týdnu :slight_smile: ale jsem ráda,i tak je to celkem záhul se třeba jen ohnout :slight_smile:

Hehenko,gratuluju k novému bydleníčku :wink:
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE ahooooooj... ráda tě tu zas vidím :slight_smile:
jak se máte? :slight_smile:

děkuji děkuji, snad se nám tu bude dobře bydlet a vydržíme tu dýl než na předchozím stanovišti, bo stěhovat se zase po roce a půl, to by mě asi šlehlo... :slight_smile:))) :wink:
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepa je asi PROSTEJKA???
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: uff, tak to ráda slyším, mně se teď vrátila kamarádka z porodky a ta je tak rozpáraná, že chodí na záchod do vany, au au au :astonished: :astonished: Snad to teda budu mít taky v pohodě :wink: A to šití se dá přežít, jo????

Hehe: gratec k bydlení, jupíí :wink:

Sac: tak tomu řkám pupík :grinning: :grinning: :grinning: tam je nějakej obr klučina
3. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se fajn,víkend byl super,ale docela náročnej,v sobotu jsme byli na pouti a pak o půlnoci byl ohňostroj,takže jsme šli spát až kolem třetí ráno a pak druhý den výletili a utráceli korunky v Hradci,takže deńes budu s Kryštůfkem spíš odpočívat :wink:

A zítra hurá do poradny pro výsledky krve a bude mě i mudr. vyšetřovat,tak snad to bude o.k. :wink: A za pár dní nastupuju ficiálně na mateřskou :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to je pupik....to ja mam proti tobe polovicni :sweat_smile:

jo a segre rikali par dni pred porodem ze maly bude mit tak 3,5kg a nakonec mel ani ne 2,80kg...tak jsem zvedava co mi reknou zitra..urcite mi budou delat UTZ a monitor....holky ja uz to tak chci mit za sebou...jo a MIlan kdyz me ted amsiruje hraz tak uz to skoro necitim...myslite ze je to dobry znameni??snad to masiruje dobre
3. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda par dni ne,par hodin pred porodem..jsem to blbe napsala
3. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko prvosenky :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda spíš poledne :grinning:
3. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkám, že tady se pořád ještě nerodí........ efi zítra už budeš mít maličkého u sebe, nebooooj, spoustě holkám porod vyvolávali a měly to za chvíli za sebou, oni tě tam týden se trápit nenechají :wink:
3. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla dneska na alergologii holky, pěkně dlouho jsem tam čekala :angry: ale zprávy naprosto úžasný, dýchání se mi zlepšilo, paní doktorka z nás má radost, prý mi prcek pomáhá a nezatěžuje :wink: takže patřím k těm pár vyvoleným, kterým snad těhu hormony spíš pomáhají :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda holky včera byla neděle a co myslíte? můj blinkací den :grinning: :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no hurááááá ....

a řekla bych, že odhad váhy před porodem je fakt orientační... 2,8 a 3,5 mi příde teda docela rozdíl... kamarádku zase strašili, že je malá až moc malá... a nakonec porodila tříkilovou holčičku...
3. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vypadá to, že to co jsem měla doteď byl čajíček pro batolátka a pravé nevolnosti se teprve dostavily nebo co a teď si asi pár dnů užiju :rolling_eyes: :pensive:

největší strach mám ze zítřejších odběrů krve, počítám, že mě budou cedit dost, když mi budou dělat všechno najednou, obvykle snáším odběry v pohodě, ale jak mi je blbě, tak mám strach, že se tam zítra poskládám :grinning:
3. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek