• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jj prostejko, takhle nahoře ty šňůry nemáme, ale s tou skříňkou máš pravdu, já si raději už ke každý skříňce dávám židli, protože to tě tam fakt tak rýpne, až to zabolí :confounded: máš pravdu :dizzy_face: i když musím říct, že to stejnak teď už nejde tak rychle jako předtím, to břicho je fakt znát, např. dnes ráno mi bylo tak zle, že jsem snídani vyblinkala :unamused: ale teď už je mi fajn, ale dám si dneska klídek :dizzy_face:

tak pa holky už fakt musím mazat :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevíte co pomáhá na svědění kůže? Mažu se olejíčkem, ale stejně se v noci budím a drbu se :unamused: ruce, nohy, břicho,..
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím ze zoět z poradny:slight_smile:)
Tak krevní testy a ty ostatní testy mám en a1 s hvězdičkou:slight_smile:UF, TO JSEM SI ODDYCHLA:slight_smile:)
Ale paní doktorka tam nebyla, takže mimi uvidíme až toho 18 na velkym ultrazvuku:frowning2:jsem se těšila:frowning2:
škoda že jsou ty utz tak pozdě po sobě, vy jste to měly taky tak?Já mám fotečky z 8tt, 9tt 13tt a14tt a to je vše:frowning2: a teď už jsme 18+3:frowning2:chci vydět mimísečka mýho!!!!!!!

Hehenko držím palečky na kontrolu:slight_smile:)

Jináč ráni to vstávání ve 3.25, to bylo něco:slight_smile:)a pak jsme si dali v Praze u babi a dědy snídani v 6.00 a pak jeli v 8 zoět do varů:slight_smile: a mě připadá že už je večer:slight_smile:hihihi
Venku je nádherně, jdeme s mimi na procházku:slight_smile:)
Efi myslíme na tebe kudy chodíme:slight_smile:)
sac na tebe taky:slight_smile: chuděrko pupíčku:slight_smile:
Jinak mám 3 kg nahoře, což je tedy na skoro půlku těhotenství naprostá paráda:slight_smile:))
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Cat...to je dobře, že vše dobře dopadlo :slight_smile:
Já mám fotečku z 8., 14., 22. týdne plus 4D ve 25. týdnu
5. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já právě dověšela prádlo.. :grinning: akorát my máme šňůry dost vysoko tak se natahuju a tak sem zvědavá esi pojedu :grinning: :grinning:
Teď valím umýt nádobí a udělat salátek..zatím páá holky :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
MONCI (i když tu už nejsi) tak se poloha na všech 4 doporučuje i u porodu... bo by ses v týhle poloze měla rychleji otvírat...

jinak všem díky za palce... už jsem trošičku nervozní... .) :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda ale musím vychválit můj skvělej mop.... vůbec nechápu, jak někdo ještě může vytírat v kleče, by bylo po mně... ... dyť je to taková pomoc.... :slight_smile:)))
5. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe: někdy je potřeba podlahu doslova drhnout :confounded:
5. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko a kdy jdeš? jsem to zase zapomněla :sweat_smile:

cat gratuluju ke kontrole :wink:

sac tak to jsem zvědavá :grinning:

a jinak teda holky, já růčo taky nevytírám, vytírám dost často, takže mop stačí :wink:
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky mop a ještě takovou stěrku na dřevěnou podlahu, ale taky vlastním hadr a kartáč a třeba na balkoně dost často zakleknu
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
baf ahojky zeny!!!

tak jsem se tady prisla mrknout,jsem celej den u nasich,je tu teta s babickou z daleka a malej usnul,tak mam chvili cas na vas :grinning:
5. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj blahu!

přidej nám nějaký fotky jak rostete :wink:
5. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ami ahojky,bohuzel jeste musite vydrzet az budem mit ten net!pak udelam albicko,chtela jsem sem dat od nasich,ale bohuzel maji rozbitej fotak :confounded:
5. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooooj blahuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu a Ondrášku ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak se vede mamino :wink:

Sacvi záchod byl hned po porodu OK nic nepálilo, musí se jít na malou do 6 hod po porodu pak by tě jedině museli cévkovat

Amal já jsme z těch bolestí plakala jen jednou

Prostej dekujem za pochvalu, ty budeš mít určitě taky nejkrásnější miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sacvi tak že na ef moc myslíme :wink: Ale i kdyby dneska neporodila, tak se v nemocnici už lepší leží, když víš, že nejpozději zítra bude maminkou Davídka :wink:
5. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme teď přišli z procházky a musím jít vařit něco na oběd asi udělám hřibovou polévku a ze včerejška tam mám kuře
5. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
cholky,teda vcera jsem byla v ty vasi stovezaty :grinning:

bohuzel u mudru - mi to asi zase zacina,kolikrat mam v noci krece,ze nemuzu az spat,takze mi prekopal lecbu a poslal mi jeste vcera na vysetreni na homolku,no a ja nemela jak nakojit,jsme sebou meli jen jednu bebu na dopoledne,ze pak nakojim u babicky v usti a nakonec jsme prijeli domu v devet vecer,jsem myslela,ze mi explodujou prsa,jak se nalily,ja totiz bez kojiciho polstare s tema svyma 9 nenakojim :slight_smile:
takze jsme koupoili bebu a koj,vodu a delali mliko cestou :slight_smile:

no a crohn se mi bohuzel rozjel a paradne :pensive:
5. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic malý už se začíná budit tak jdem kojit :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahovko tak to mě teda moc mrzí :frowning2: a malý je v pořádku ? Kolik vážíte?
5. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar petulko a vitecku,teda zavidime vam ty vlasky,vy jich ale mate!!!!! :grinning:

vede se dobre,malej uz si zvykl na rezim doma,takze uz to nekdy sice v noci po kojeni breci,ale vetsinou ne :slight_smile: a co vy povidej,co porod a jak je doma??? :slight_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu tak to mě mrzí.... :frowning2: nejdřív ta jizva a teď zase crohn........ snad to po té léčbě bude lepší :wink: a jinak jste šikulky, i mlíčko umíte udělat :grinning:

petul a přesně takhle jsem si to představovala, že taková tu bude diskuze s maminkama..... jé ten můj cvrček už je vzhůru, jdu kojit....a ten můj spinká, tak se jdu za váma podívat :dizzy_face: místo toho to tu nějak vázne :confounded:
5. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
petulko naposledy 3930,ale ted to odhaduju na 4500 urcite :slight_smile: malej je v poradku,u toho by crohn,jeste ani nesel poznat,kdyby tam byl . . .

no co se da delat,asi budu mit zas biolecbu,to se uvidi koncem srpna :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja jsem koukala,holky,ze moc nepisete . . . :angry: uz abych mela net a dohlizela tu na to :grinning:

ahojky prostejko tak se mate s miminkem v brisku????no ale zase jizva uz se hodne z lepsila,uz se to uzavira,mozna ani uz nebudou potreba dalsi stehy :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahovko jj vlásky jsou super, jak kojím tam se mu v nich hrabu :grinning: Porod byl super, fakt na 1 * a doma je taky dobře, sice malý včera dopoledne plakal, měl prdíky,ale v noci už to bylo super,ani v noci zatím nekřičí, M se krásně vyspí, říkal, že tak dobře se nikdy nevyspal tak jako teď :grinning: .Jinak už máme skoro pordní váhu zpátky a v pátek jdem do poradny. Blahovko jak kojíš? Já přes den co 2-4 hod ale v noci nakojím po koupání a pak kolem 1 hod a pak až ráno. Takže fakt super.
5. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu to je dobře, že už se ta jizva lepší :wink:

no my se máme fajn, trápí mě trošku nevolnosti, ale bojuju jako lev :grinning: včera jsem absolvovala odběry krve na screening a 19.8. jdeme na utz na screening..... tak už se s manžou moc těšíme :wink:
5. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
je blahu tak to už se těším na fotečky Ondráška už je velký chlap :wink:
5. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
petul nejenže máš nejkrásnější miminko, ale on je Vítek i nejhodnější miminko :grinning: jak se takový děti dělají :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej naše Klárka ( od bratránka malá) se taky narodila 1.března a perfektně se to pamatuje :wink:
5. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej každý vlásek jsme dodělávali :grinning:
5. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
petuolko pres den po 3 hodkach,kdyz si rekne i po dvou,nekdy se stane,ze po 4 a jinak v noci jako ty :slight_smile:

no simi sleduju jak vam roste brisko :slight_smile: no jizva pocitam,ze bude dobra
5. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek