Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
5. srp 2009

no malej je zase vzhuru,no reknu vam,ze ma sestej smysl pro plac kdyz mam jit jist,mamka vari koprovku 🙂

vcera nam byl mesic,to snad ani neni pravda 😀

angetha
5. srp 2009

Ahoj Blahuško, zdravím tebe i Ondráška 🙂 🙂

blahovka.cz
5. srp 2009

no hilky malej place jdem krmit,pK NA OBED A DOM

angetha
5. srp 2009

Tak papa Blahu 🙂

prosteja
5. srp 2009

holky řeším tu kardinální průser kolegyně co je na nemocenské, jen mrkám, efi pořád nic? a co hehenka? ta už je asi u doktora co? 😉 zase mrknu

cat79
5. srp 2009

Ahoj Blahůůůůů!!!
Tak vy už takhle rostete, no to je krása🙂))
Si s petulkou teď notujete, co maminy naše prvosenkový🙂)
Já dělám obídek, dáme si ho venku, mimi kope, teda plave, nebo co🙂)hihihihi, to mám za to ranní vstávání🙂)

Moc vás zdravím, Prostějko ty to zvládni za tu kolegiňku, no jo, lidský faktor není neomylný, ale měla si to opravit sama....
Tak dobrou chuť k obědu, já pak jdu do města tak až večer.

Hehenko kdepa tě máme??
Efiiiiiii....tak cooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?????????????????????????????????????????????

hehena
autor
5. srp 2009

ahooooooooooj holky....

tak jsem tu na skok bo ještě nejsme doma....

prcek je v pořááádku (uuufffffffff) 🙂))) má už 34 mm a dle UTZ odpovídá 10+4.... 🙂)))
tak ten dr. minulej týden to měření nějako odflákl a ten můj mi zase přidává...
je teda pravda, že můj dr. si miminko vždycky přiblíží jak nejvíc to jde... takže to měření je asi přesnější... ten dr. minulej týden ho měřil aniž by si ho moc zvětšil... takže takhle asi dost vznikají ty odchylky.... no bylo to boží a mám krásnou fotku... jak budu doma, tak vložím.... ty nožičky... to nás dostalo. manža ouplně poposkočil ... prej "jééé on se hejbééé.... " ..... no dr. se musel lámat 🙂))) no krásně kopal nožičkama... a na příští KO jdu 26. 8. 11.30 a to bude srcreening...

jinak konečně vím, že mám krev B+ .)

DAVídku poooď už mezi nááás 🙂

hehena
autor
5. srp 2009

jo a konečně dr. viděl, proč asi špiním - placenta nalýhá na děložní hrdlo.... takže mám mít víceméně furt klidovej režim! .)

prosteja
5. srp 2009

hehe 😵 😵 😵 gratulace veliká a normálně jsi mě málem rozbrečela s těma nožičkama a manželovou reakcí 😅

prosteja
5. srp 2009

hlavně, že je prcek v pořádku, ty se snaž co nejvíc odpočívat 😉 a na fotečku se moooooooc těším 😵

prosteja
5. srp 2009

a s tím měřením, ono hodně záleží jednak na doktorovi, čím víc si to přiblíží, tím je to určo lepší a pak taky záleží na utz 😉 každej to prý počítá trošku jinak... a zas tak moc se neodchylujete hehe a chtít po nich a hlavně po tom mrněti, aby přesně odpovídalo tomu, co ti naměřili minule, to asi chtít nemůžem 😀

hehena
autor
5. srp 2009

PROSTEJíí dííííky 🙂

jj v tomhle už jsem se uklidnila... je mi jasný, že je to orientační... důležitý je, že prcek roste, je tam vidět pokrok a dokonce odpovídám tomu UTZ co mi můj dr. naposled dělal - to jsem byla 7+3...
no už se těším na příště 🙂))

hehena
autor
5. srp 2009

a chápeš PROSTEJko ten skok??? minulou středu měl prcek 25 mm... a za 7 dní má skoro o cm víc.... to je neskutečnýýýýýý 🙂)))

prosteja
5. srp 2009

hehe jj, je to hodně orientační... 😉 ale tak lišíte se podle toho jinýho doktora jen o 2 dny, to není žádná odchylka 😉

no miminko teď roste jako z vody, já jsem zvědavá kolik ten náš prcek bude mít na tom screeningu 😉

hehena
autor
5. srp 2009

tak holky jdu 🙂 páááá.... 😵 😵 😵

moncicak3
5. srp 2009

tak jsem tu holčiny, paní ze stavebka teď odešla..... jdu vás dočíst

moncicak3
5. srp 2009

jééé hehenko tak moc gratuluju k super kontrole 😵 a rostete jako z vody což 😉 🙂

prostejko tak ať to za tu kolegyni zvládneš, hlavně se kvůli tomu nestresuj 😉 musíš být v klidu

moncicak3
5. srp 2009

jdu hodit šlofíka, jsem nějaká utahaná, tak zatímky....

angetha
5. srp 2009

Hehenko gratuluju k úspěšné kontrole a koukej ležet..z té placenty by mohl být potrat, předčasný porod, velké krvácení a tak 😒

svoja
5. srp 2009

Ahojky...tak posilam dalsi pozdrav z chaticky...jestli teda nekdo ty me pozdravy vubec cte☹

EFI drzim pesticky....SAC tobe taky...uz to budeee🙂 Jinak jak jste tady resily....tatinek si muze vzit po porodu tusim tyden jakoby "hlidacenku"...to jsem nekde cetla, ze to jde a dela se to.

CAT teda, to je skoda, zes ho nevidela, pindulu....ja uz se nemuzu dockat na ten utz...ja mam teda za sebou utz tri...z uplne prvniho fotku nemam, pak nekdy kolem toho 9 tusim a ted z toho screeningu v 14. ted me ceka ve 20...a jeste chceme jet s manzelem na ten 4D a nechame si malicky nahrat na DVD...to bude super...jsem zvedava, jak bude vypadat....

HEHE pejska roztomila...uplne si to predstavuju...ja jsem teda "kocickova", ale vim, jaky to je mit takovydle ditatko zvireci🙂 to ja si s nema povidam porad, porad na ne koukam, omazluju je....a kdyz jsou nekde roztomile polozeny nebo si hrajou tak se me chce brecet dojetim jak jsou sladky...

Jinak, byli jsme v Olomouci v zoo a po nakupech. V HM nadherny mimi vecicky, ale silene drahy. I tehu katata bych si tam vybrala...staly kolem 1000-1200, hezky. V CA mimi vecicky levnejsi, taky moc hezky (zas jsem koupila dve bodycka). A tehu katata taky sly...asi bych si taky vybrala, kdybych musela. Koupila jsem si tam pas na brisko, cernej, za 198...peknej, hezky drzi, i kdyz jeste by to chtelo trochu povyrust🙂

hehena
autor
5. srp 2009

ahoooooooj tak už doma.... v albu los fotos...

ANGE jj je mi to jasný... já to ani nechci radši vědět... budu prostě polehávat a doufat, že to bude dobrý... Utrouše tu ještě mám dost, takže ho normálně budu brát do další kontroly, prostě pro jistotu...
trošku mě teď bolí břuch, tak snad je to jen po tom UTZ, nebo z trávení - já už to ani nepoznám...

SVOJI 🙂 já na ní často koukám a říkám si, jak je nádherná, jak se nám povedla 🙂)))) a taky jsem z ní často ouplně hotová...
a na nákupy už se taky těším... .)

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

hehenko to je krásné miminko 😵 😵 😵 teď jsem si úplně vzpomněla jak jsem se vždycky radovala z prďolkových UZ a teď se raduju s prďolkou 😵 😵 😵

angetha
5. srp 2009

Hehenko to je krásnej plaváček 😵 a ty nožičky jak tam má 😵 😵

amallie
5. srp 2009

hehe: krásný 😵 😵 😵

hehena
autor
5. srp 2009

no UTZ byl krásnej holky... zvlášť jak miminko bral takhle z boku a bylo fakt krásně vidět jak mrská nožičkama a ručičkama... s nožkama je mimouš ještě o dobrej cenťák větší 🙂 😵 😵 😵

angetha
5. srp 2009

😵 😵

carculka
5. srp 2009

ahooj holky..

cat a hehe..gratulace ke kontrole 😀 😀 😀 😀

petulko..ete jednou gratulace k malymu 😉

amal ten TFK je v cechach hrozne malo(jako dodavatel by mel byt nemeckej a pry je to na urovni jak teutonie ne li lepsi..akorat ho tu nikdo moc nezna...jinak na vsechny tri my nej favority jde maxi cosi autosedacka(dost sem na to koukala)..a jinak bebe by mi vysel pres dvacet a ten TFK asi jak teutonie..

hehena
autor
5. srp 2009

CARCUL ahoooj a děkujuuu 🙂 pročpa nemáš album... jsem ti taky chtěla zkouknout prcka 😢

carculka
5. srp 2009

hehenko,ja si vymazala i na beremku aby smiraci neukazovali my fotecky po celym meste...manza by nebyl nadsenej...jinac bych si chtela udelat nekde album na heslo ale kdyz nevim jak se to dela... 😢

cat79
5. srp 2009

Ahoj, jsem se dneska zakecala na zahrádce🙂))a pak jsem ňák nestíhala🙂
Hehe já mám taky další kontrolu 26.8.:-))))hihihihi

Jinak my si teda v pátek zajdeme ještě ke známému gynekologovi na UTZ, ať máme fotečku, nemůžeme to oba vydržet🙂)hihihihi, taký´že pinďulku uvidím...jupííííí🙂))))asi pak budu chodit co 2 týdny🙂)hihih, ne to asi ne, ale nám přijde prostě 7 týdnů mezi fotečkama moooc🙂))))

Carcul udělej si albíčko na rajčeti, holky ti poradí jak to mají, Orchi to tak má..já to nedělala, ale chci pak takhle fotky ze svatbičky a tak🙂))

Holčinky krásný večer, čekáme na zprávičky od Efi, zítra se na vás těším🙂))papapapapa