• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
cat,prave ja to zkousela a nak mi to neslo aby to jako nebylo videt pro kazdyho :cry:
5. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL určitě na rajčeti, tam se to dá zaheslovat... :slight_smile: já rajče nemám, protože nemám PC ale Mackintosh (apple) a to má jinej operační systém a na rajčeti na to ještě nejsou připravený...

ale myslím, že to zvládneš založit bez pomoci - www.rajce.idnes.cz
holky ti pak kdyžtak pomůžou se zaheslováním alb...

CAT tak to je pěkný, že půjdem zase na KO takhle spolu :slight_smile:))) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taky čekám na zprávy od EF...

co ty SAC???
5. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,ja uz tam ucet zalozenej mam..ale nemam tam fotky jelikoz nevim jak to zaheslovat
5. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko děkuju za optání..od půl 6 mám poslíčky ale ti stejně určo přejdou a zase nic.. :confounded:
5. srp 2009 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak efulka nic nepsala tak se asi nic neděje :unamused:
5. srp 2009 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac třeba nepřejdou.. :wink:
Jinak já jsem četla názory, že UTZ by se neměl dělat moc často..
5. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď sem byla na wc a poslední 3dny mám doost velkej (omlouvám se je to nechutné) výtok a dneska kŕ a teď i trochu krve tak byla tak uvidíme co se bude dít
5. srp 2009 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:to zní jako že jsi před porodem:slight_smile:držim palce aby už to bylo ono:slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac taky držím palečky ať už je to ONO:slight_smile:))

Heh můžeš mi sem hodit ten odkaz kde najdu ty info o tom jak se vypočítává mateřská a veškeré info o tom?Moc děkuju:slight_smile:)

Tak jsem ještě vyžehlila a padla na mě total únava, dneska od 3.25 na nohou, sotva lezu a blbě vidim:slight_smile:)))
Ahoj Verled:slight_smile:

Ange jo???ale tak to nevim:slight_smile:))))ale zeptám se:slight_smile:)))radši.-)

Jo a Svoja nakupovala..jééé:slight_smile: já nakonec asi budu mít fakt věcičky z ameriky:slight_smile:)))to se picnu:slight_smile:)))
5. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už nemůžu sedět u pc tak se vzdaluju..mějte se a zatím pa
5. srp 2009 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky teď tu byla na návštěvě kamarádka a je taky těhotná :slight_smile:))) v 9 týdnu :slight_smile:)) no páááni... se picnu!
bydlí teď kousek od nás, takže je to paráda... a mají vybraný skoro stejný jména jako my... :slight_smile:))

Aničku, Elišku, Matěje :slight_smile:))
5. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC moc držím palce, ať je to ono!!!!!!!

CAT čoveče žádnej odkaz nemám... to by možná věděla spíše ANGE? my to ještě nijak zvlášť neřešili... jen tak okrajově a to vůbec nevím, kde to manža vyštrachal...

holky jdu se taky natáhnout.... brou noc!!!

SAC, EFI myslím na vás holky!!! :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty sac, to bude ono!!!!!!! a za chvíli je tu s námi další mimís!!!!!!!!!!!!!
5. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac to by mohla odcházet hlenová zátka.. :sunglasses: :sunglasses: ale velký výtok mám taky..
Cat zkusím ti najít to info o mateřské..
5. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od 23h.kontrakce po 5-6min. a před chvilkou prdla voda tudíž odjíždíme do porodky..držte nám pěstičky
6. srp 2009 v 01:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:

sac tak moc a mooooooc držíme pěstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupí bude tu další mimís :dizzy_face:
6. srp 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko..... :dizzy_face: teda co to tady čtu..... možná už je na světě další mimísek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i když doufám, že by mi sac napsala :sweat_smile:
6. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a efulka porádem nic..... :confounded: máte na ni někdo kontakt kromě sac? páč sac nám teď asi vědět nedá :grinning:
6. srp 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to tak vypadá, tak sac je první, která odjela do porodky s prasklou vodou a pravidelnýma bolestma.... :wink: to vypadá fakt nadějně, doufám, že ji prcek nebude dlouho trápit a že už je možná i na světě...... kdyby mi sac napsala, hned dám vědět :wink:
6. srp 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOOOOOOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: SAC MÁ HOLČIČKU :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
SMS OD SAC:

"UTEKLO TO JAKO NIC. JANICKA KRICI Z PLNYCH PLIC. JE NA SVETE TEPRV CHVILI VYKOUKLA NA NAS S 3880 GRAMY, K TOMU 50 CENTAKU, S MAMINKOU JSME V PORADKU"

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velikáááááááááánská gratulace :grinning: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo, vy to zaspíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem tu na tu radost sama :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej taky mě probudila taková krásná SMS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé petul, tak se raduješ taky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: huráááááááá..... a já celou dobu tipovala kluka, ještě jsem se jí teď schválně do alba dívala na bříško a na to jak jí to hrozně slušelo a byl to jasnej kluk :grinning:
6. srp 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej taky mě překvapila holčička,opravdu Sac to v těhu moc slušelo :wink: Jinak podle toho jak to psala tady večer, tak taky dlouho nerodila :dizzy_face: Je to borka :sunglasses: Už se těším jak popíše jaký byl porod a pošle fotečku

Jiank Vítek spal od 21 hod do 3:30 no není to kráááááááááááása a v 6:00 se zbudil a teď zase spinka :dizzy_face: :dizzy_face: Andílek můj
6. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul jj, hrozně jí to slušelo a i bříško měla vyloženě na kloučka :wink: no tady jde vidět, že veškerý odhady se můžou mýlit :grinning: :grinning: :grinning: já právě hned jak přišla do práce a viděla, že jela do porodky, tak si říkám, že to určo už má za sebou, když jí odtekla plodovka a měla pravidelné kontrakce... myslím, že i odhadla krásně příjezd do porodky, plodovka fuč a kontrakce 2 hodiny krásně pravidelné po pěti minutách... :dizzy_face: vychytala to a v nemocnici se pak dlouho netrápila :wink: taky už se těším na fotečku maličké a popis porodu :wink:

petul Vítek je fakt úžasný miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já budu mít určo nějaký zlobidlo, co bude furt řvát :grinning:
6. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zato efulku asi Davídek pěkně trápí :confounded: nakonec ji i Sac předběhla, přesně jak efi předpovídala :sweat_smile:
6. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Davídkovi se asi nechce na svět :unamused:
6. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek