Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
6. srp 2009

zuzka: hezký vtip..🙂

hehena
autor
6. srp 2009

teď tu mám na pozadí puštěnýho Harryho Pottera I. a předtím jsem poslouchala Karlíka a Továrnu na čokoládu 🙂

angetha
6. srp 2009

Arabela je super 😉

prosteja
6. srp 2009

hehenko taky mám takový filmy nejradši a vždycky jsem měla.... co miluju, to jsou kreslený filmy, na těch ujíždím neskutečně 😀

prosteja
6. srp 2009

a hehe nekoupila jsi? proč? takovej krásnej seriál 😉

hehena
autor
6. srp 2009

kreslený??? který?

včera jsem si dala před spaním Úžasňákovi... při balení jsem koukala na Nema, Příběh žraloka a Ice Age 🙂

hehena
autor
6. srp 2009

já ti nevím PROSTEJ... ještě koupím 🙂)) 😵

prosteja
6. srp 2009

no tak přesně na tyhle.... plus Madagskar, oba díly...... Dobu ledovou i dvojku.... a těším se na trojku 😀 no a pak Příšerky, s. r. o..... co miluju a můžu se na to dívat skoro každej den, je ten šílenej film s krysama... 😀 já nevím, jak se to píše... Ratatouille nebo tak nějak 😀

cat79
6. srp 2009

Hehe možná čoveče jo, to může být i roztahování pánve nebo něco takového, jak mě minule bolela ta noha, tak to je prý taky z těhu jak se tělo mění a pánev roztahuje, né úbytkem vápníku...
no zítra jdu ke známému tak mu to řeknu.
Vtip supeeer🙂)))
A okrsek je nádhernej film, bulela jsem jak želva když jsem to loni viděla🙂

Holky návštěva je tu, jdu se učit držet prtě🙂))
Zatím papapa
Nuki držím palečky, vypadá to nadějně🙂)))))

hehena
autor
6. srp 2009

NUKI koukám, že máš v pasu foto ze svatby. kdy jste se brali?

prosteja
6. srp 2009

pak mě dostává Kung-fu Panda a určo bych vzpomněla ještě na další, je toho strašně moc... a co je prý super, tak teď je film v kinech kreslenej a považují to za nejlepší film vůbec, snad Vzhůru do oblak se to jmenuje, nebo tak nějak..... viděla jsem ukázky v kině a řezala a se ještě po nich 😀

hehena
autor
6. srp 2009

Tak na Příšerky taky čučím často a Madagarskar jsem taky minulej týden pouštěla 🙂))))

jediný co jsem snad neviděla je právě to Ratatouille... 😒

prosteja
6. srp 2009

jo ještě Spláchnutej, to je taky dobrej film 😉

nuki
6. srp 2009

hehena: brali jsme se 13.6...letos:)

hehena
autor
6. srp 2009

CAT mě třeba teď pár dní bolí kyčle, ale až tak, že mě v tý pravý fakt píchá... k tomu mě chvílema brní obě nohy a od stěhování mě časteji bolí ta kostč.... večer se sotva převalím na posteli... ale jak se to v tý posteli uvolní, tak je to lepší....

dneska jsem normálně vstávala na záchod 2x... a ve čtyři jsem nemohla znovu usnout...

prosteja
6. srp 2009

no hehe tak s krysama, snad nejlepší kreslenej film co jsem viděla... není to úplně ten tip jako třeba Madagaskar, je to takový vážnější, hodně vztahy a tak, ale sranda je u toho taky... vždycky se obložím jídlem, protože u toho vždycky dostanu chuť a mrkám..... je to krásně nakreslený, příběh se mi líbí, vidět vařit krysu, super zážitek 😀

prosteja
6. srp 2009

tý jo holky, já čučím jak chodíte často na záchod...... já nic, já když vstanu jednou za noc, tak to je svátek 😀

zuzka.o
6. srp 2009

Já mám nejradši Shreka 😀
A pohádky, to je moje.... takový ty český, co chodí v neděli po obědě ... třeba Kdo probudí pindruše ..... a Strach má velké oči

prosteja
6. srp 2009

a kyčle ani kosti mě teda naštěstí taky nebolí, to vám nezávidím holky, ale možná to přijde...... 😅 si ještě živě pamatuju jak mi kámoška říkala, že cítí jak se jí rozjíždí pánev 😲

hehena
autor
6. srp 2009

NUKI tak to jste přímo novomanžové... to je kráááása.... moc gratuluju! a nemáš třeba na beremese.cz album???
mě poslední dobou svatby strašně dojímají....

nám se teď blíží mílovými kroky první výročí svatby 🙂 za pár dní slavíme 🙂))
hrozně to uteklo...

tak Kung-fu Panda neznám a Spláchnutej taky ne...

na Vzhůru do oblak se moc těším...

prosteja
6. srp 2009

jo Shrek, zuzi díky, na toho jsem zapomněla 😀

sleduju, že jsme tady hodně pohádkový 😉

hehena
autor
6. srp 2009

PROSTEJ možná je to tím jak mám dole tu placentu, asi mi to víc tlačí na močák nebo co... bo mi to taky příde moc brzo, abych takhle čurdila.... já mám svátek, když nejsu v noci čůrat...

prosteja
6. srp 2009

hehe a půjdete na to do kina? myslím na to Vzhůru do oblak 😉

Spláchnutej už je trošku horší, je to takový víc dětský než srandovní, ale Kung-fu Panda je drsná 😀 doporučuju, nám se moc líbila 😉 holky a já si myslela, že jsme s manžou ujetý, že u nás pořád hraje něco kreslený a pak taky klasický český pohádky...... 😀

nuki
6. srp 2009

hehena..díky, jojo mám na beremku album tak se můžeš kouknout.🙂
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

hehena
autor
6. srp 2009

no na Shreka... jak jsme mohly zapomenout 🙂)))

já mám zas moc ráda Pelíšky, Pupendo, Báječný léta pod psa, S tebou mě baví svět, Noc na Karlštejně, Postřižiny...
a z českých pohádek moooc S čerty nejsou žerty 🙂
to bych taky mohla pořád dokolečka... 🙂

prosteja
6. srp 2009

no hehe, to je taky možný s tou placentou... ale vím, že to říkali hodně i holky, že chodily ze začátku furt 😅 já nechodím skoro vůbec.... 😀 přes den jo, to jo a někdy se mi stane, že si lehnu, usnu a třeba za hodinu jsem vzhůru a chce se mi, tak musím vstát.... ale to je asi tím, jak se snažím před spaním ještě hodně pít...no a pak o víkendu nad ránem, po té 7. hodině, to se mi chce většinou taky, ale to se není co divit...

a těhulky jak vlastně spíte? já jako pařez 😀

zuzka.o
6. srp 2009

My jsme výročí slavili v neděli 😉 To byla parááááda 😵 Byli jsme na chatě, grilovali, pak jsme šli s pejskama plavčit do rybníčka ... 😵

prosteja
6. srp 2009

hehe S čerty nejsou žerty miluje manžel 😀 😀 😀 a já ji mám taky ráda... Dorota Máchalová u nás hraje co chvíli... a český filmy, který jsi jmenovala taky můžeme...... máme hodně podobnej vkus na filmy 😉

prosteja
6. srp 2009

jé Nuki, taky se mrknu, svatby miluju 😵

zuzi tak dodatečně všechno nej 😉 jéžiš my jsme staří pardi, my slavili v dubnu už 2. 😀 😀 😀

prosteja
6. srp 2009

Nuki takže ty už vlastně děti máš, i když ne vlastní.... to je hezký 😵 a manžel i ty jste sympaťáci 😀

jinak krásná nevěsta, pěkně sladěná, musím pochválit... a šatečky netradiční a mooooooc hezký 😵