• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
S čerty milujeme oba s manžílkem.... to je skvělej relax.

No a pro mě je nej (když mím splíny) ... Tajemství hradu v Kapatech

Prostejko: díííííkyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI naprosto princeznovský šaty... krásně ti je ovíval větřík, fotky náherný a moc vám to sluší...
a máš tam foto "polibek se synátorem" - to je váš syn? nebo tvůj? nebo manželův? :slight_smile: ))) moc otázek... :sweat_smile:

PROSTEJ já bych na to ráda šla do kina.... vůbec bych teď nějaký vyžití brala...
a taky bych moc chtěla do Imaxu na něco 3d
6. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki fotečky fakt krásný, nejvíc se mi líbily ty poslední 2....... fakt nádhera :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm Imax a 3D je pro nás pasé..... manža má nějakou oční vadu a 3D rozměr nevidí :confounded: takže to mám teda smůlu, leda bych šla bez něj :grinning: a na filmek si zajděte hehe, bude to dobrý odreagování :wink:
6. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki ... ani jsem tě nepozdravila, já jsem ale hrozná... :sweat_smile: Krásný šatičky, moc ti to slušelo. A ta bižu, paráda... dělala sis jí sama?
6. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI moooc gratuluju! :slight_smile:

snad to taky nějako oslavíme :slight_smile:

PROSTEJ mno starý pardi :slight_smile:))) ZUZI je s manželem víc než 11 let... a my jsme spolu taky o rok a půl dýl, než vy ... jen jsme kratší dobu manželé :slight_smile: :grinning:
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja: díky:slight_smile:))
hehena: to je manželův syn z prvního manželství..:slight_smile:

prosteja: ty poslední jsou mé nejoblíbenější..:slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI ty poslední dvě jsou fakt krásný... a ještě se mi líbí ta, jak sedíš v autě .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI a smím mít indiskrétní dotaz - kolik vám je? kdyžtak ignoruj :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
6. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: to nic..:slight_smile:díky ..bižu jsem si sama nedělale..náhodou jsem ji sehnala..:slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jj, v tomhle staří pardi nejsme, já myslela v tom manželství :grinning: všichni tu slavíte první výročí a já už čekám na 3. :grinning:
No fakt, ty poslední 2 fotky jsou nádherný :dizzy_face: Jako ze žurnálu na ukázkovou svatbu :wink:
autor
no NUKI na tý poslední fotce vypadáš jako panenka... jakobys šla na maturitní ples... krásná! :dizzy_face:
Nuki jj, věřím, ty poslední jsou fakt nejkrásnější :wink:
6. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, dokonalý :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: téma věk mi vážně nevadí..:slight_smile: mě je teď už 32 a Milanovi (můj muž) 38..:slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe...děkuju za gratulacííí :dizzy_face:
nuki téééééda, vůbec na to nevypadáš, vypadá opravdu jak maturantka, fakt ti to moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co??? Nuki, tak 32 bych ti nehádala ...tak max 27
moc děkuji všem, budu se červenat..:slight_smile:
autor
mno jo :slight_smile:)) my se PROSTEJKO taky chtěli vzít dřív... jenže .) pak rodina prudila (teda hlavně manžovi prarodiče), že si mám nejdřív dokončit školu... a to nás tak zprudilo, že jsme to ještě nechali být... navíc jsme dlouho nemohli najít to místo, kde bysme to chtěli... :slight_smile:)) prostě nám to děsně dlouho trvalo :slight_smile: a když se podíváš na toho mýho zubaře a kardio, tak vidíš i proč... my máme prostě na všechno dost času nebo co :slight_smile:))) :grinning: :wink:
6. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moc díky, nikdo mi tolik nehádá...to mě těší..:slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak to se klidně červenej :slight_smile: vypadáš moc krásně!!! :slight_smile: :dizzy_face:
My budeme s manžílkem 31.8.slavit 12let od seznámení .... to to letííííí :sweat_smile:
hehe :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že vám je spolu dobře ne? :wink: to my se zase chtěli brát v létě až, ale tchýně nás postavila před hotovou věc, že svatba v létě ani omylem, že by se jí zkazily skladkosti :rolling_eyes: :grinning: a nakonec jsem jí byla vděčná, páč jsme měli jako v létě :grinning:
6. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tý jo 12 let :astonished: tak to už je nějaká řádka pátků co? :grinning: a pořád vám to klape jako na začátku :wink:
6. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě téma věk trochu vadí......

hlavně proto, že většina vrstevíků má pocit, že jsem se vdávala moc brzo...
a nechci slyšet ty jejich reakce na těhulenství....

i manži se často někdo ptá "a to jste jako museli???"
no člověk si o tom myslí svoje, ale stejně je to nepříjemný...

zvlášť v praze si s těmahle věcma dávají lidi docela na čas... a vůbec nechápou, že se lidi prostě vzít chtějí, většinou to končí nějakou myšlenkou, že jsem manžu uhnala...

no a na 27 taky nevypadám.... i tchýně na mě koukala, že rodit budu téměř v 28ti - nějak zapomněla že jsem vlastně o chvíli starší než manža... .))) no ale u mě to hodně dělá to aknééé... to je hrůza...
6. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo... je to pořád fajn i když jak na začátku, to zamilování až do morku kostí, to není. Máme se moc rádi, milujeme se, máme společný cíle a to je to hlavní. Pohádáme se jako každý, bez toho by to nešlo. A je to prostě chlap mýho života! :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI 12 let... to je neskutečná cifra...
my v květnu slavili 5... a při šestým výročí už s nám asi bude prcek :slight_smile: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek