Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
7. srp 2009

Bréé ránko 😵

Balím na dovču, jedeme už odpo, jupííí

prosteja
7. srp 2009

Jáji no to se tady teď občas stává 😖 jak vidíš, tak tu nikdo není ☹

ahoooj amal a kam razíte? 😉

hehena
autor
7. srp 2009

ahoooooooj holky 🙂 všem vám přeju krásnej pátek...

tak PROSTEJ ty zas objímáš mísu?? to je ale špatný, bo není neděle... tak snad se ti to nerozleze do všech dnů...

EFI teda ta měla správný tušení, pěkně jí tam trápí... šmejdi...

AMALLI ty jedeš na dovolenkuuuuu... jéééééééééé závist ukrutná 🙂)))

KEBU ahoooj, držím palce ať folíky rostou a když né teď tak s clostilem určitě 🙂

mě včera odpoledne nebylo vůbec dobře... bolel mě dost podbřišek, ale vůbec netuším, jestli to bylo ze střev, nebo z nějakýho roztahování nebo co... i dneska ráno nic moc... tak se pořád regeneruju a dejchám....

zuzka.o
7. srp 2009

Ahooooj Prvušky 😵

Jůů, dovča, to bych si nechala líbit 🙂 Kampa?

hehena
autor
7. srp 2009

já chci takýýýýýýýýýýý 🙂)))))))))))) nějaký výletění, zážitky... žůžo dobrodrůžo... achjéééje...

prosteja
7. srp 2009

ahooooj hehe 😵

add blindění, co nadělám....... nejlepší je, že jsem objímala záchodovou mísu a bylo to krutý a pak jdu do jídelny, dostanu šílenou chuť na párek, tak si ho dám a ten to stabilizuje 😅 dobrý ne? 😀

no efi trápí spíš Davídek než doktoři 😖

hehena
autor
7. srp 2009

no tak to je dobrýýý PROSTEJ 🙂)))))))) 😀 😀 😀

hehena
autor
7. srp 2009

tak ať jí tam ty tablety šoupnou dvě safra... ach joooo 😒 😠

prosteja
7. srp 2009

ahoooj zuzi 😵

hehe a ta bolest, já mám někdy taky takovej den, kdy mě bříško bolí a raději doma hodně polehávám a z toho je den a nebolí mě vůbec nic...... takže si myslím, že máš prostě nějaký "roztahovací" dny 😀

hehena
autor
7. srp 2009

bych to tam naprala jak do kanónu a to by bylo aby nebylo.... 😀 😅 🙄 😔

zuzka.o
7. srp 2009

"Roztahovací dny" 😀 😀 😀

zuzka.o
7. srp 2009

"do kanónu" ..... holky, vy mi dneska dáváte 😀 😀 😀

prosteja
7. srp 2009

hehe to asi nemůžou.... oni snad můžou jen jednu denně nebo co 😖 no doktoři snad ví, co dělají

prosteja
7. srp 2009

no dneska je tu sranda zuzi 😀

hehena
autor
7. srp 2009

PROSTEJ 😀 😀 😀 😀 😀 no snad jo 🙂)) brněly mě i nohy a bolela kyčel, tak je to pravděpodobný... navíc jsme v tu chvíli jeli do hornbachu, no to byla chuťovka... jsem myslela, že tam zkolabuju... ale důležitý je, že máme barvy na vymalování a sušák na prádlo ne??? jo a taky jsme včera zapojili telku 🙂)) 😀

prosteja
7. srp 2009

jinak mám teda holky takový tušení, že jestli efi nezabere ani ta dnešní tableta, tak ji možná poženou na císaře 😖 tohle nemůže dlouho vydržet

hehena
autor
7. srp 2009

mno to víš, že ví co dělají.... jen mě to dere za ní... duchera malá... šmarjá pic bum bác, ať je to zvíře venku... takhel maminku trápit... z toho snad za EFI porodím ježka... brrrmmm 🙄

zuzka.o
7. srp 2009

Hehe, tak u vás se to už krásně hejbe, brzo už nebudete bydlet mezi krabicema .... paráda 🙂

hehena
autor
7. srp 2009

no dr. jsou magoři..... zítra jí tam lupnou další a ona už nebude ani schopná tlačit... doufám, že jí aspoň večer dávaj něco aby se vyspala...

prosteja
7. srp 2009

hehe ale tomu neříkám odpočinek 😀 😀 😀 se nediv, že tě to tam teď bolí...... já ze své vlastní zkušenosti, když jsem lítala po obchodech nebo doma uklízela nebo něco dělala, tak mě to bolelo pak celý den 😖 a když se snažím víc odpočívat, tak je to v pohodě 😉

hehena
autor
7. srp 2009

no nevím ZUZI... vzledem k tomu, že nemůžu nic dělat, ta placenta mě teda nějak zděsila - asi hlavně co tu pak napsala ANGE.....

jooo dneska se mi o ANGE zdálo... 😅 porodila holčičku a měla krááásnej dům na pláži... 🙂

zuzka.o
7. srp 2009

fakt Efi lituju, ono to hlavně bude psychický zápřah! Pořádně se nevyspí, když má kontrakce celej den a nic z toho. Oni to určitě ještě budou zkoušet vyvolávat a když nic, tak asi ten císař...... Zkusíme na ní v jednu chvíli myslet všechny, usilovně ... a třeba se to pohne. 😉

hehena
autor
7. srp 2009

jo no... jsem ležela odpoledne, bylo ok, pak dorazil manža, že bysme teda mohli zajet pro tu barvu a ostatní náležitosti ať máme klid a jen jsme vyrazili, tak jsem myslela, že mi odpadne spodní náprava... no fuj tajfl....

prosteja
7. srp 2009

hehe to nevím, to nepsala...... já myslím, že ty kontrakce nebudou zas tak silný, to by jí píchli něco na urychlení a bylo.. podle mě se to prostě nehýbe kupředu no 😖 mojí kámošce takhle porod vyvolávali 5 dnů, ale je teda fakt, že ona neměla žádný bolesti 😅 jí zavedli tabletu a nic, pak další a nic.... a tak každej den a nakonec řekli, že tohle teda nemá cenu a šla na císaře.... efi to má horší v tom, že přes den ji trápí kontrakce....takže si moc neodpočine... a kdoví, co s ní dělají v noci, zas jí to asi nechtějí utlumovat 😖

prosteja
7. srp 2009

hehe spodní náprava 😀 😀 😀 dneska jsme fakt nějaký vtipný 😀

na efi usilovně myslím už od úterka....... a je to pro ni určo zápřah jak psychický, tak hlavně fyzický 😔

prosteja
7. srp 2009

jo hehe, jinak si myslím, že to je i tím, to tělo si prostě říká, co potřebuje 😉 já jsem zvědavá jak zmáknu odjezd na Moravu, tam ještě pojedeme do té Ostravy z Brna a pak zpátky z Ostravy do Prahy...... to bude zajímavý 😅

zuzka.o
7. srp 2009

Ty jo, teď jsem vyslala klienty do Egypta do nááááádhernýho hotelu, je to fakt špica! Hned bych jela takyyyy, béééé 😀

hehena
autor
7. srp 2009

no jsem byla první týden těhulenství v jeseníkách... a jako dalo se to no... ale jak bych to dala teď nevím, asi kdybych měla dobrej den, tak bez problémů... akorát už tenkrát jsme museli častěji zastavovat na čůrání... 🙂))))

hehena
autor
7. srp 2009

tak do egypta ani omylem.... ani do hotelu ze zlata.... řecko je moje všecko 🙂))) 😀

prosteja
7. srp 2009

no hehe já jsem sama na sebe zvědavá 😉 tak jedeme autem, budu si moct kdykoliv zastavit, kdyby mi bylo blbě nebo chtěla na záchod...... a zastávek bude určo víc, než jedna obvyklá 😀 víc starostí mi dělá naše úžasná dálnice D1 😠 😀