• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
Promiňte že vám to tu píšu ale já jsem tak rozčílená, že to prostě ze mě musí ven! kdyžtak si toho nevšímejte!
Prostej a hehe vy se tak máte že už máte to nejrizikovější období za sebou! Moc Vám gratuluju! :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ještě add ten epidural v Krči..... jsem pročítala různý diskuze a prý se rodičkám i stalo, že chtěli epidural, ale než sehnali někoho, kdo by měl čas a mohl přijít, tak už ho ani nepotřebovali, nebo už jim ho nechtěli dát kvůli tlačení :confounded: v Krči je u tebe anesteziolog údajně do 10 minut, všechno s tebou probere a věnuje se ti.... když potřebuješ po pár hodinách přidat dávku, tak se domluví s porodníkem a ještě ti přidá, to prý jinde nedělají :wink: aspoň co jsem teda četla :wink: takže tam si fakt platíš za to, že ten anesteziolog je pořád při ruce a prý chodí i po porodu a ptá se jak s cítíš a kontroluje tě, jak ses s tím vyrovnala :wink:
10. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vybavení šestinedělí??? a co je tam nedostatečný? myslela jsem, že to zrekonstruovali...
10. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI a tchýně je nějak labilní??? bo to tak teda vypadá.........
10. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi klidně se vypovídej :wink: od toho tu jsme :wink:

hehe je to dost a taky hodně holek píše, že epidural chce před porodem a pak si ho vůbec nenechají píchnout...... takže je to hrozně individuální..... a není to tak, že by u tebe ten anesteziolog seděl 20 hodin, to nééééé, ale je tam, jako na pracovišti a věnuje se jen těm rodičkám :wink: takže kdykoliv ho zavoláš, tak je tam hned..... to prý (aspoň jsem to četla, vlastní zkušenost fakt nemám :grinning: ) jinde nefunguje... a potrdila mi teda kamarádka, že v Podolí byl epidurál hnus.... neodhadli prý vůbec dobu, kdy jí to píchnout a dávku taky ne :confounded: ..... a jinak za doktora nevím, co se platí... to je asi individuální :wink:
10. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to já epidural řešit naštěstí nemusim(možná naneštěstí) já se totiž tak šíleně bojim injekcí a hlavně dozad, že by mi to ani nebyli schopný píchnout, protože bych se šíleně cukala! Já asi radši budu umírat v bolestech než přežít jednu injeci! Jsem hraoznej srab :grinning: !
autor
ORCHI se neomlouvej... dyť od toho jsme tu ne? abys to aspoň někde mohla ventilovat... :wink:
hehe labilní... to je dobrý :grinning: ale fakt to tak vypadá :confounded:

no zrekonstruovaný mají sály a tak, ale šestinedělí prý mírně zaostává, jako vrzající postele a tak :wink: ale to těch pár dnů vydržím...... :wink:
orchi no oni to prý nechtějí píchnout, když se cukáš, to musíš být absolutně v klidu :wink:

jo a hehe, myslím, že pokud budeš rodit 6 hodin, tak žádnej epidural potřebovat nebudeš :wink: ..... samozřejmě pokud ti ho chtějí píchnout třeba kvůli císaři nebo tak, tak to neplatíš :wink:
10. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky těhulky moje!
hehe no někdy si to taky říkam (poslední dobou častěji a častěji)!
jo a hehe do Krče se můžeš jít podívat, každý čtvrtek tam dělají prohlídky.... :wink:
autor
no já sama taky nevím, jestli bych epi chtěla.... ale tak kdybych náhodou chtěla, tak ta částka mě zaskočila... i když to má ty výhody, který PROSTEJKA popisuje... se uvidí! dneska se mi zdálo, že jsem rodila... porodila jsem holčičku a byla to teda mega rychlost... druhej den mě pustili z porodnice a nikdo nechápal, že už jsem toho prcka vytlačila a bylo mi hrozně hej... nic mě nebolelo - NO SEN :slight_smile:)))))))) :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mam fakt smůlu! Myslim že i kdyby si tam na mě pozvali ochranku tak mě neudrží! :grinning:
10. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé hehe, to je krásnej sen :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no já si právě říkám hehe, že epidurál možná ani mít nebudu.... určo nepůjdu do porodnice s tím, že mi hned na příjmu píchnout epidurál :grinning: a když už bych ho chtěla, tak s tou částkou hold musím počítat........ jinak teda jsem nedávno četla na jedné diskuzi, holčina tam porodila po přenášení a rodila 20 hodin a když chtěla epidural tak jí řekli 1600,- a to jí prý tak odradilo, že si ho píchnout nenechala a zvládla to v pohodě :wink:
10. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kéžby to nebyl sen viď!
se děsně bojim toho šítí po porodu! Myslíte že vám to dole nějak umrtví?
10. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI to fakt ale zavání psychickou poruchou... podle mě je to ma psychologa třeba nějaký malý dávky antidepresiv... dyť není možný, aby někdo brečel kvůli oblečení na svatbu - jako doma si trochu z nervozity pobulet, je něco jinýho než bulet snaše do telefonu a ta scéna s tou čokoládou - no to je moc!!! :confounded:
moje mamina taky dělá různý věci, ta když teda má blbý dny, tak je strašně zlá, ale taky jinak provozuje tyhle formy nátlaku... a bere antidepresiva a řekla bych, že bez nich by to byla docela hrůza...
10. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no orchi to mi říkala kámoška... nechávala si to píchnout, musela sedět v tureckým sedu a prý hrozně uhýbala a doktor jí řekl na rovinu: ještě jednou se pohnete a budu muset jít pryč, protože takhle vám to fakt píchnout nemůžu..... tak prý chvilku počkali, zavřela oči, prodýchala to a ani necítila, že jí to píchnul :wink: v klidu fakt být musíš, je to docela nebezpečná injekce :wink:
Ahojky prvosenky, zdravim vsechny po hrozne dlouhe dobe, doufam, ze se vsem dari dobre :slight_smile: Obcas jen nakouknu, aby mi neutekly novinky, ale mam ted v praci docela hodne prace, takze na internet vubec nemam cas a domu si radsi vubec nenosim notebook, takze jsem vecer bez pocitace.

Moc gratuluju novym maminkam ke krasnym miminkum!
orchi no někde to snad umrtvují a někde ne..... ale ona každá česrstvá maminka říká, že to šití ani necítí, když se dívá na toho svýho prcka :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám právě pocit že peti(myslim) tu psala že to bolelo víc než porod, tak sem se nějak začala bát ještě víc! :sweat_smile:
10. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem si na netu hledala jak se počítají termíny porodu dle pohybů a dle MS a dle oplodnění a vyšlo mi dle MS 21.12, dle oplodnění 5.1. a dle pohybů 7.12.:slight_smile:)hihihihi, takže asi prd:slight_smile: a doktor mi řekl 3.1....tak se v tom vyznejte:slight_smile:)))

Orchi klíííííííííííííííííííííííííííííííííd:slight_smile:))tchýně už jsou holt takový:slight_smile:)))ale spíš se člověk musí naučit je tolerovat a přehlížet, jinak se z toho zblázní, bude to babička miminku, takže se s ní musí vycházet..je to holt tak:slight_smile:))

Já bych epidural chtěla pokud to půjde a bude na to čas.....slyšela jsem jen chválu, jak si prostě odpočineš, že je ti najednou nádherně a pak je dost síly na tlačení, jinak je to prej masakr:slight_smile:)ale to uvidíme až samy:slight_smile:))
10. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí já vím, že bych si to mohla přečíst, ale když už jsi to načetla... tak jsou tam i nadstandartní pokoje?
na prohlídku bych zašla, to není špatnej nápad...

ale teda musím říct, že bych nejradši rodila v porodnici za Phou... v nějaký malý, kde bude dva a půl člověka a bude to takový komornější než velkovýrobna... ach ach...

ORCHI i já se bojím víc snad toho šití po porodu než porodu samotnýho...
to je asi přesně o tom jak píše PROSTEJ o anestezilogovi... někde ti píchnou injekci dobře a nic moc necítíš a někdo to popisuje jako tu bolestivější a horší část porodu.. zvlášť když tě šijou třeba hodinu a půl... to musí bejt hrůza a děs... :confounded: :confounded: :confounded:
10. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchi no peti říkala, že šití u ní bylo horší jak porod, ale jakmile jí přinesli malýho, tak prý veškerá bolest byla pryč :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a peti byla nastřižená hodně, i vevnitř :confounded: to taky udělá svoje :wink:

cat jj, tak pokud opravdu ležíš v bolestech 10 hodin, porod nijak nepostupuje a už jsi vysílená, tak je to prý super věc....... ale jinak znám ze svého okolí spoustu holek, co to zvládli bez epi a taky v pohodě :wink:
10. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě třeba na MOTOLE absolutně odrazuje to, že většina žen píše, že miminko nedávají na břicho ani na první přisátí - to mi příde v dnešní době moderního porodnictví už fakt středověkej přístup!!!!!! :angry:
Hehe, prostej, ja jsem definitivne registrovana v krci a myslim, ze jsem udelala dobre.
Vcera jsem byla za kamoskou v podoli, a rikala presne to co prostejka, porod skvely, ale ted na ne uz trochu prdej a ty pokoje taky nejsou zadnej slagr. Presne jsem si rikala, ze tam ty 3-4 dny nejak pretrpim, zatim nemam v planu tam byt dele :sunglasses:

Jo a da se tam (do krce) zaregistrovat i po telefonu a pak jen cca do 10 dni dorazit pro razitko do prukazky.
baf tak jsem tu z nákupu :slight_smile:
zdravím hehenku a orchi :dizzy_face:

cat tak podle pohybů od 22.7. ti vychází další termín na 9.12. :wink: ale přesněji ti to spočítá doktor...
10. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko nadstandard tam je :wink: a samo ptej se, co vím, ráda odpovím.... prohlídka tam je, ale je samozřejmě placená, jak jinak :grinning: snad 100,- myslím a ukážou ti všechno... ale musíš se objednat... zkus mrknout na stránky nemocnice Krč a na gynekologii, tam je to napsaný :wink:

jj hehe, to jsem o Motole taky slyšela, navíc prý když mají plno (což je v dnešní době asi furt :confounded: ), tak ti ani miminko nedají na pokoj :confounded:
10. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj miso, jsem tě nějak přehlídla :grinning: promiň... hmmm,tak super, díky za info, tam asi zavolám tento týden :wink: jinak jj, v podolí pokoje taky nic moc, navíc když nechceš rušit maminky na pokoji, tak jdeš na chodbu a to dělají skoro všechny a tam nejsou ani židle :astonished: hmmm, takže super.... v Krči je aspoň návštěvní místnost :wink:
10. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MISO ahooooj :slight_smile: taky tě zdravíme po dlouhý době... jak se vám daří??? už jsi 20tt... už cítíš pohyby???

a k tý Krči - díky moc za radu... tak to nejdřív zfouknu telefonicky a pak tam skočím pro razidlo... to je fajn! :slight_smile:

no právě se mi do MOTOLA vůbec nechce, tak snad mi kardiolog řekne, že moje nemoc není nic tak vážnýho a že možná líp, když budu blízko Ikemu :slight_smile:))
10. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtela jsem poprosit, nemate nejaky seznam veci, co by clovek mel mit vsechno pripravene pro miminko?
10. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek