• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

13. ledna 2010 
jo jinak hehe, o Motole načtenýho moc nemám, já ho mám daleko, takže jsem ani neuvažovala :wink:

no a k tomu Podolí ještě, tak na šestinedělí jsou prý staršný sestry... jedna jak druhá, prý chodí a pravidelně po 3 hodinách budí miminka na kojení a když se ženská nemůže rozkojit, tak jí nadávají, že je to jen a jen její vina :astonished: :astonished: :astonished: to mě odradilo úplně, kámoška z tama odešla s poporodníma depresema :frowning2: v Krči mají laktační ligu, je to prý jediná porodka v Praze, co to má a tam s kojením hodně pomáhají :wink: myslím si, že je to důležitější než nevrzající postel :grinning:
10. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak když je Ikem navíc blízko Krče, tak super ne? :wink: jo a jinak jsem se chtěla zeptat, nebude třeba zrovna ten epidurál u tebe problém? já o tom nic moc nevím, ale jestli ho třeba případně můžeš dostat? :wink:

miso hodně to holky mají v albíčku, počkej, mrknu, jestli to nemám stažený od někoho :wink:
10. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no tak rozhodně by mě neodradila vrzající postel to je jasný... jako každá mamina bych chtěla lidskej přístup a tím pádem i příjemný prostředí...

ježiš teď mi tak došlo... MAMINA.................. my budeme mít děti... budeme maminky..... ty jooo..... :astonished: :astonished: :astonished:
10. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso a co přesně chtějí vědět pro tu registraci, když tam budu volat....? to si mě jako zapíšou na datum porodu a pak tam přijdu s tou průkazkou a už si mě zapíšou ofiko jo? :wink:
autor
se to nějako blbě vložilo MONCI... :slight_smile: a jinak tě taky zdravíííím já nezdvořák :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé on ten odkaz nefachá, tak zkus http://www.batolatko.cz/ a v levém menu najdeš doporučenou výbavičku pro miminko :wink:
hehe :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi číslo maminko :grinning:
ahoj holky...takže vim prdku:slight_smile:jakmile se na toho pinďu podívá UTZ okamžitě zkříží nožky před sebe a je hotovo!.-))))nic jsme neviděli, to mimi mě ale tejráááááá:slight_smile:no ve středu jdu na echo tak třeba tam jinak jsem tam byla asi 9 minut doktor mluvil latinsky, vůbec se se mnou nebavil, takže nevim jako......můžete mi ten zápis přeložit jestli má nědo čas??já mám plno restů a musim makat pak se ozvu až něco popracuju hmmm , takže nemam z velkýho UTZ žádnej zážitek:-/, jdu pracovat....
10. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj ver :dizzy_face: to je zákon schválnosti...... kdo to chce vědět, tak se mimi většinou schovává, kdo to vědět nechce, tak by se mimi ukázalo hned :grinning:
10. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohyby citim zatim hrozne maloucko, spis takove to simrani, ale byly jsme na 3D a vsechno je v poradku, je to kluk jak buk :grinning: :grinning: :grinning:

jeste k te krci, pokud byste tam sly na velky utz ve 20 tydnu, tak je potreba se tam objenadt fakt brzo, me to muj doktor rekl v 16 tt a uz bylo pozde, meli uplne plno, takze jsem sla do podoli a aspon to spojila rovnou s tim 3D

jinak k tomu kojeni, loni mela kamaradka problemy i v krci, pry ji hrozne nutili a ono to neslo, takze si myslim, ze to je fakt vic o lidech nez o porodnicich. ja mam zase nejbliz motol, ale je mi to tam nakove nesympaticke, tim, ze tam "patrim", tak to mam spojene se vsemi svymi zdravotnimi problemy. :frowning2:
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mrkala na stránky té Krče a mají tam fakt i telefonickou registraci :wink: a podávají na tom telefonu i info, takže tam zkusím zavolat asi, jak vypadne kolegyně na oběd :grinning:
10. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé miso, takže víte i pohlaví, no supeeeeeer.... gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, souhlasím, že je to vždy o přístupu lidí, všude určo narazíš na blbce, ale obecně jsem slyšela, že v Krči s kojením problémy nejsou :wink: uvidíme no :wink:
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
1P, PL, ASPH, HC170=19+5, AC 140=19+3, FL30=19+2, PLOD BEZ HRUBÝCH VVV, PLACENTA NA PS, DOSAH K ÚPONU PLIKY, TYP 0, EFA 19+4, KTI1,26-EUTROFIE.

rozumí tomu někdo??mě ten dr nic neřekl:frowning2:
10. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky a jsem šílenej tatar :grinning: :grinning: :grinning: velkej utz ve 20. týdnu..... co to prosím vás je a to dělají jen v porodnicích? :astonished:
10. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled, tak z toho vyčtu, že je to jeden plod.... pak tam jsou různý odhady stáří plodu podle různých měření :wink: zkus si třeba na www.porodnice.cz najít ty zkratky z utz a budeš chytřejší... jinak nemáte vývojové vady a placentu máte na přední stěně....... zbytku nerozumím :wink:
10. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tam jsem dneska byla,on to kontroluje důkladnějc než v ordinaci.
10. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver ahoj, tak něčemu rozumím...1P je jeden plod, FL je délka stehenní kosti, plod bez hrubých vrozených vývojových vad, placenta na přední stěně, víc nevím...
10. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jsem našla, že snad ještě před rokem stála anestezie v Krči 3500.-
10. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky :slight_smile: Zdravíme spolu s Jaňulinkou :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled to chápu, že jsi tam dneska byla...... takže prostě když chcete na velký utz tak musíte do porodky, nebo jak???? já se v tom ztrácím :grinning:

hehe to nevím, vím, že teď to je 5000,- :wink:
10. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj sac a Janičko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem to našla na jiný diskusi... píšou to tam maminy... :slight_smile: škoda... o rok dál a o 1500.- navíc chudší :(((( :slight_smile:)))))
ahooooj sac s Janičkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak povídej jaký byl porod?
autor
jéééééé ahoooooooj holky :slight_smile: jak se daří.... ??? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled, tak tomu teda nerozumim asi vubec, asi bych mozna ani nepoznala, ze se jedna o popis tehotenstvi :grinning: :grinning: :grinning:

prostej, ja pochopila, ze ten velky utz je asi nejak presnejsi a vyctou z nej vic informaci a myslim, ze je to i povinne kvuli genetice. Mozna na to ma tvuj doktor vybaveni v ordinaci, ale snad vsechny moje kamaradky byly nekde jinde (napr. podoli, gennet, ...)
hehe ty se na to tak připravuješ a vsadím se, že žádnej epidural nakonec mít nebudeš :grinning:

sac povídej, přeháněj :grinning: :grinning:
aha miso, no já jsem z toho blbá... a na to tě upozorní doktor? jako že se tam mám objednat a kdy? :wink: nebo to musím si hlídat sama :wink:
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí jj to je možný :slight_smile:)))))) třeba budu mít takovej krásnej porod jako SAC :slight_smile: ))) :wink: :wink: :wink:
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je nadlouho :grinning:
10. srp 2009 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek