Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. srp 2009

hehe já jí psala 😖 bez odezvy...... radši ji nechci nijak dráždit, není na tom asi zrovna dobře.... kdyby byla, tak by sama určo napsala.... 😔

sacvi
10. srp 2009

jo čelo mi taky sám od sebe pořád otíral..prostě miláček no 😵

O efulce toho moc nevím..já ji psala to ráno kdy rodila a pak večer pře neodepsala a ona že už ráno měla kontrakce a proto nepsala a malej se narodil teprve večer..no takže asi nic moc..ale chystám se jí napsat tak Vám to sem pak hodím ju? 😉 🙂

prosteja
10. srp 2009

mě právě zarazila už tam SMS: tak máme kluka. 3,15kg, 47 cm dál nic...... psala jsem jí a žádná odezva..... já vím, že měla těžký porod a tak, ale i kámoška, co rodila podobně jako efi projevovala víc nadšení..... tak si myslím, že efi na tom není psychicky asi dobře...... 😔

sacvi
10. srp 2009

a joo..tak taky nemám raději psát? 😒

prosteja
10. srp 2009

no já nevím sac, tak jí zkus napsat 😉 já už ji nebudu dráždit, kdyby mi chtěla napsat, tak napsala 😉

a možná se pletu a jen je v takové euforii, že ani psát nestíhá 😀 a přilítne sem nadšená, tak jak to ona umí 😀

prosteja
10. srp 2009

sac no v pátek ráno mi ještě psala, jak na tom je, tak jsem psala holkám a pak celý den nic, tak jsem si říkala, už se jí to určo rozjelo.... a přijela jsem domů a akorát mi zvonil mobil, SMS, tak si říkám, že by už efi a čekala jsem úžasnou zprávičku a tam na mě vykouklo... tak máme kluka 😔 ..... no a od té doby nic, takže nic nevím 😉

zuzka.o
10. srp 2009

Ahooooj Prvušky ....

Moc gratuluu Efi k Davídkovi 😵

sacvi
10. srp 2009

tak já ji běhěm dne písnu..jdu aspoň uklidit věci z porodky ..eště nemám všechny vybalenéé..ahooj zatím 🙂

prosteja
10. srp 2009

sac tak dej kdyžtak vědět..... zatím pááááá 😵

ahoooj zuzi 😵

zuzka.o
10. srp 2009

Sac: krásně popsaný porod, mám normálka husinu .... jsi moc statečná! 😵

zuzka.o
10. srp 2009

Jak se tady všechny měte, co víkendík???

prosteja
10. srp 2009

zuzi já se mám dobře, dneska jsem se registrovala rychlostí blesku do porodnice 😀 takže další starost z krku 😉

a víkend byl super, jenom se válela, polehávala a nic nedělala.... manžel dokonce vařil 😵

verled
10. srp 2009

holky já bych jí být Vámi napsala, něco ve stylu že se na ní už moc těšíme a na fotky , jen tak pro povzbuzení, to potěší vždycky🙂a efi neni ten typ co by se jen tak sesunul, ona je taky statečná holka🙂já jí věřim

nuki
10. srp 2009

Ahojky holky, tak jsem po víkendu tady, tak a dopadlo to tak, že jsem 2 DC...takže se budeme dál snažit..🙂

orchidei
10. srp 2009

tak jdu na Vás zase juknout! Po týdnu dovolené se nemůžu nějak rozject! 😀
dala jsem na rajče fotečky mých prvních úlovků do výbavičky tak jukněte, protže já teda byla nadšená, objednávala jsem přes net a když to přišlo tak jsem fakt pořad jen ty věci přeskládavala!
A nesmějte se protože je to skoro celá plenková výbava 😀 😀 😀!
Sav teda porod jsi měla krásnej, tiše závidim taková rychlovka, ale zase jsi mě utvrdila že to šití je fakt hrůza! ☹ bojim bojim
Teda doufám že vám effi napíše, doufám že nemá chudinka nějaký komplikace! Který den porodila?

prosteja
10. srp 2009

verled no a tohle přesně jsem jí psala 😉 že jí mooooooc gratulujeme, přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka do nového života a že se těšíme na fotečky a stejně nic 😖 no ale snad je ok, jak píšeš, snad je silná a statečná a je všechno v pořádku 😉

orchidei
10. srp 2009

Ahoj ver! Tak mimís se zas neukázal? Takže pořád nevíš jestli tvé bříško skrývá šmoulinku nebo šmoulíka? 🙂 to je teda pěkný lumpík a tajnůstkář! 😀

orchidei
10. srp 2009

Ahoj zuzi! Tak jak vám vychází snaženíčko! Vím že jsi psala že ti na tenhle cyklus manžílek odjede ☹ ! Už bych byla ráda kdyby tu zamnou byla taky nějaká těhulka a pořád jsem tu poslední já ☹ !

hehena
autor
10. srp 2009

taky na EFI myslím moc a doufám, že jsou v pořádku a souhlasím s VER... tak jí kdyžtak SAC napiš nějakou povzbudivou.... 🙂 😵

a zdravím příchozí 🙂 ZUZI i NUKI 🙂 😵 😵 😵

ZUZI takže mrcha se ti taky rozjela? zaregistrovala jsem správně, že jsi tu psala 1 DC?
to mě mrzí, stejně tak u NUKI :(

a víkendík pracovní... v sobotu jsme celej den malovali a poklízeli až do jedný v noci a v neděli jsem byla kantáre, ale prolízali jsme zase hornbach asi hodinu, pak jeli nakoupit, přivítali prvních pár kamarádů na návštěvě, něco málo jsme popracovali do práce a v noci manža ještě něco kutil a přidělával police... ale je to tady trošku na heslo... se mi zdá, že jak rekonstruovali tak dole ofklákli ty zdi, takže přidělat sem police je nadlidskej výkon... i hřebíčky z toho nějak vypadávají... no ale nakonec se to podařilo huráááááááááá.... 🙂))

orchidei
10. srp 2009

Jo a když jsem tu tak dlouho nebyla, neukázala se tu vendelinka? Už jsem i koukala na stránky toho jejího městečka jestli tam nepíšou něco o těch záplavách, ale nic tam nebylo i to vypadalo, že jsou v pohodě, protože tam chystali nějakou výstavu a daší akce! ☹

prosteja
10. srp 2009

ahooooj nuki 😵 tak snad tento cyklus, budu držet palec 😉

orchi teda ty jsi se rozjela..... to už máš všechno pozjišťované o plenkách? 😀 to jsi dobrá teda..... a kde jsi objednávala? jestli se můžu zeptat a na kolik tě to přišlo? 😉

verled
10. srp 2009

orchi:no je to zlobidlo viď🙂už nevim co s nim.-)...ale prej že tohle dělají holčičky, to schovávání.-)tak snad.....

prosteja
10. srp 2009

orchi vendelinka tu nebyla 😖

nuki
10. srp 2009

moc díky za držení pěstí..🙂 není to žádná katastrofa, aspoň je to skoro na den přesně...🙂 tak jedeme dál..🙂
holky dá se ještě nějak poznat ovulce, aniž by se měřila teplota? :.)

orchidei
10. srp 2009

za celý ten balíček jsem dala 3600! Objednávala jsem proto že na aoukru ta paní nabízela ten šátek asi za 350 a normálně stojí přes 1000 a když už jsem měla platit poštovný tak už jsem chtěla něco ještě přihodit! Ta paní byla strašně ochotná, psala jsem jí každý den nějaký mejl a vyptávala se co a jak! Co používá ona a včem pere a jaké má nejoblíbenější a ona na vše hned odepisovala! Moc mě nadchla! měla na tom aukru ještě 10ks bio + zadarmo jedny svrchní a potom 5 ksi těch barevných a zase svrchňáčky zadarmo ale bylo to na přihazování tak jsem se sní domluvila že mi to dá za průměrnou vydražovací cenu tak že my dala těch 5 za 500 a ty se pak vydražily skoro za 700 a těch 10 za 1500,- a pak jsem si ještě z jejích stránek přiobjednala jedny velurky a jedny ty vše v jednom na ukázku! a ještě my k tomu zadarmo posla pytlíček mýdlových ořechů na vyzkoušení a jedny ty návleky navíc( mělo jich být 6 a poslala jich 7) Troje růžový už dostala neteřinka! Váženě jsem moc spokojená! a její stránky http://medley.mimishop.cz/detail.php?zbozi=760092 a ještě www.medley.cz

angetha
10. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme konečně doma a po obědě, půjdu spát, protože dnešní noc byla hrozná...usnula jsem kolem půl jedné, ale od půl třetí do půl páté jsem seděla a drbala se 😝 takže si mám zajít na krev, jestli to není špatnými játry, ale prý to na to nevypadá..spíš jen jak je horko a že jsem těhotná..
Monitor v pořádku, vše je připravené na porod, takže mám hodně chodit, napustit si horkou vanu ( když mám nohy oteklé, tak je mám dát ve vaně nahoru), a máme hodně sexovat 😎 Navíc jsem si koupila čaj z maliníku tak uvidím, kdy to všechno zabere..
Moc moc zdravím Sac a Janičku, závidím jí rychlý porod 🙂 🙂 a na to kojení zkus Sac koupit v lékárně " řecké seno", kdyžtak ti ho objednají...Nebo mají holky dobré zkušenosti s homeopatiky, když budeš chtít víc info, tak ti pak pošlu do IP SAC 😉
Prostějce gratuluju k registraci, to jsou fofry 🙂 🙂
Verli..asi to vypadá na holčičku, taky se nám ta naše mrška nechtěla ukázat 😉
No a všechny ostatní snažilky a těhulky zdravím 😵 😵
ADD epidurál - v Benešově ho dostanete jen dle uvážení doktora, ale zase se za něj neplatí..Tak snad to zvládnu bez něj 😎

prosteja
10. srp 2009

orchi tuhle paní znám 😉

ale stejně jsi dobrá, že jsi takhle objednávala, já se v těch plenkách zatím ztrácím a rozkoukávám se.... a to jsou jednorázovky ne? nebo jsou to jen svrchní kalhotky? 😉

angetha
10. srp 2009

Orchi a jdu ti zkouknut plínky, snad to nejsou Sketch 😕

orchidei
10. srp 2009

ještě jsem dnes koukala na tu stránku co se tady objevuje na pravý straně a tam jich teda je ale dost drahý skoro všechny co by se mi líbyli jsou kolem 4 stovek za kus! určitě ještě objednám tak 2 svrchňáčky, protože bych chtěla i nějaký barevný, ale jinak mi paní říkala že dvoje bohatě stačí! a pak možná nějaký lepší ty vše v jednom! a potom určitě ještě nějakou zasobu čtvercovek a separaček(ty asi koupim ty bambusový, jsou prý pro miminko nejpříjemnější a jsou pratelný takže napořád myslim že stojí 17,- jedna, a hodně je používají i mýsto vyhčených ubrousků) A taky jsem si stáhla návod na pletená těch vlňáčků tak až koupim vlnu tak je asi vyzkouším! 🙂

prosteja
10. srp 2009

ahoooj anget 😵 no jéjej, orchi má ty plínky Sketch, to je špatně 😲